Dwie sprawy związane z uchylaniem się od płacenia podatków kłębią się nad Lohanem jako inne kwestie prawne, które zanikają.

Przez personel KsięgowościWEB

Według dokumentów złożonych 13 lutego 2012 r. w Los Angeles County Recorder’s Office, Lindsay Lohan nigdy nie zapłaciła federalnego podatku dochodowego za 2010 r., w sumie 140 203,30 dolarów. Urząd Skarbowy dokonał oceny ostatniego braku zapłaty przez Lohan w dniu 19 września 2011 roku.

Jest to dodatek do 93.701,57 dolarów, które nadal jest winna za rok 2009.

«Kierownik biznesowy Lohana pracuje nad możliwym do przyjęcia porozumieniem z IRS i ma nadzieję, że sprawa zostanie wkrótce rozwiązana», powiedział przedstawiciel Lohana Steve Honig.

Ale, podczas gdy jej przestępstwa podatkowe nadciągają, wygląda na to, że inne kwestie prawne są rozwiązywane.

ABC News poinformowała, że na rozprawie sądowej 29 marca, sędzia Sądu Najwyższego w Los Angeles Stephanie Sautner odebrała Lohanowi wyrok w zawieszeniu z 2007 roku w sprawie DUI.Status Lohan w okresie próbnym również został zmieniony z «formalnego» na «nieformalny», co oznacza, że Lohan nie będzie już musiała spotykać się z kuratorem ani pojawiać się w sądzie, o ile do maja 2014 roku będzie przestrzegać wszystkich przepisów.

Sędzia Sautner powiedział Lohanowi: «Jedyne co pozostało, to przestrzegać wszystkich praw». Wiem, że ciężko jest, gdy ludzie wszędzie za tobą podążają, ale takie jest życie, które wybrałeś. «Musisz żyć w sposób bardziej dojrzały, zaprzestać nocnych klubów i skupić się na swojej pracy.

Oto streszczenie problemów prawnych Lohana od 2007 roku:

Maj 2007: Lohan została aresztowana za jazdę pod wpływem, co wstrzymało jej karierę filmową. Policja znalazła kokainę w jej samochodzie. Weszła do ośrodka rehabilitacyjnego Promises Treatment Center, kończąc czterdziestopięciodniowy pobyt. Po wyjściu z ośrodka, została wyposażona w bransoletkę na kostkę, aby monitorować jej trzeźwość.

lipiec 2007: Lohan został aresztowany za drugi DUI i wrócił na odwyk. Po raz kolejny policja znalazła na jej osobie kokainę. Lipiec 2007:

sierpień 2007: Lohan wrócił na odwyk po raz trzeci w roku i został na dwa miesiące. Pod koniec tego miesiąca przyznała się do popełnienia wykroczenia związanego z używaniem kokainy i jazdą pod wpływem alkoholu. Lohan został skazany na jeden dzień więzienia, dziesięć dni pracy społecznej i trzy lata w zawieszeniu.

listopad 2007 r: Lohan spędził tylko osiemdziesiąt cztery minuty w więzieniu za sierpniowy wyrok dwudziestu czterech godzin.

Rok 2009: Przez cały rok Lohan nie uczęszczała na zamówione przez sąd zajęcia z leczenia uzależnień, co spowodowało, że sąd przedłużył jej okres próbny o kolejny rok.

Maj 2010: Lohan nie pojawił się na przesłuchaniu DUI. 20 maja kazano jej nosić bransoletkę na kostkę z alkoholem, poddać się losowym badaniom na obecność narkotyków i uczęszczać na cotygodniowe zajęcia z edukacji alkoholowej.

czerwiec 2010: Lohan pojawił się w reality show Bravo Double Exposure, przyjeżdżając o ustalonych godzinach późno i pozornie pod wpływem narkotyków.

lipiec 2010: Sędzia Lohan stwierdził, że naruszyła warunki zawieszenia i została skazana na dziewięćdziesiąt dni więzienia, a następnie na trzymiesięczny program rehabilitacji. Lohan został zwolniony z więzienia po odbyciu zaledwie czternastu dni wyroku. Natychmiast poszła na odwyk i została zwolniona po odbyciu zaledwie 23 dni.

Wrzesień 2010: Lohan nie przeszedł testu na narkotyki i wstąpił do Betty Ford Center, gdzie przebywała na 3-miesięcznym odwyku. Wrzesień 2010 r.: Lohan nie zdał testu na obecność narkotyków i wszedł do Centrum Betty Ford, gdzie przebywała na nakazanym przez sąd trzymiesięcznym odwyku.

Luty 2011: Lohan został oskarżony o kradzież naszyjnika i latem 2011 roku przeszedł trzydzieści pięć dni aresztu domowego.

Lato 2011: W areszcie domowym Lohan nie przeszedł przypadkowego testu na obecność narkotyków. Ustalono, że nieudany test na obecność narkotyków nie spowoduje, że Lohan otrzyma jakąkolwiek dodatkową karę.

Październik 2011 r: Sędzia Lohana odwołał jej okres próbny, a przed następną rozprawą 2 listopada 2011 r. nakazano jej dokończyć prace społeczne w kostnicy w Los Angeles. 20 października Lohan przyszedł późno do kostnicy na jej spotkanie o 8:00 rano i został odrzucony. Również w październiku pozowała nago do wydania Playboya w styczniu/lutym 2012 roku i otrzymała wypłatę w wysokości blisko 1 miliona dolarów.

styczeń 2012: The IRS filed a tax lien against Lohan for $93,701.57 because she never paid her income taxes for 2009.

Luty 2012: W Los Angeles County Recorder’s Office złożono dokumenty stwierdzające, że Lohan nigdy nie płaciła federalnych podatków dochodowych za rok 2010 w wysokości 140.203,30 dolarów.

Czy Lohan zwróci jej podatki? Czy ona może trzymać się z dala od kłopotów? Zobaczymy.

Powiązany artykuł:

  • Czy IRS jest podły dla Lindsay Lohan?