Dziewięćdziesiąt jeden Nieprofitowych Konkursu do wygrania $25,000

przez Terri Eyden

Aby podziękować chicagowskiej społeczności za wsparcie i uczcić jej niedawną fuzję, Blackman Kallick Plante Moran uruchomił internetowy konkurs â Chicago Community Champions â, aby pomóc chicagowskim organizacjom non-profit zwiększyć ich widoczność i rywalizować o nagrodę w wysokości 25.000 dolarów.

«Jesteśmy chętni do kontynuowania pozytywnego tempa naszej fuzji i wspierania społeczności Chicago», powiedział Steve Schneider, partner zarządzający i lider nowo dołączonego biura Blackman Kallick Plante Moran w centrum Chicago. «Cieszymy się, że możemy ogłosić ten konkurs na rzecz chicagowskich organizacji non-profit, co podkreśla nasze zaangażowanie na rzecz lokalnego biznesu i społeczności».

Dziewięćdziesiąt jeden podmiotów nieprofesjonalnych w rejonie Chicago zakończyło proces samooceny. Możesz zobaczyć listę uczestniczących organizacji, przeczytać ich krótkie podsumowania i deklaracje misji oraz dowiedzieć się, jak zamierzają wykorzystać pieniądze z nagród na stronie internetowej Chicago Community Champions.

Głosowanie na konkurs Chicago Community Champion odbywa się w trzech rundach:

  1. 23 lipca – 8:00 rano do 3 sierpnia w południe CT. Dwudziestu najlepszych kandydatów awansuje do drugiej rundy.
  2. 6 sierpnia – 8:00 rano do 10 sierpnia w południe CT. Głosy nie kumulują się z poprzedniej tury.
  3. 13 sierpnia – 8:00 rano do 17 sierpnia w południe CT.

Zwycięzca zostanie ogłoszony 20 sierpnia.

Każdy może głosować – nie musisz być mieszkańcem okolicy. Proces głosowania jest łatwy i zajmuje mniej niż minutę. Oddaj swój głos na stronie internetowej Chicago Community Champions.

Artykuły pokrewne:

Proszę spojrzeć na hojne wpłaty – zarówno czasowe, jak i pieniężne – dokonywane przez firmy CPA w całym kraju na naszych stronach internetowych Community Service.