Enterprise Worldwide Positions Itself with Porter Hétu International

Enterprise Worldwide , międzynarodowe stowarzyszenie niezależnych firm księgowych, ma przyjemność ogłosić nowe partnerstwo z Porter HĂ©tu International , stowarzyszeniem niezależnych firm członkowskich z całej Kanady. Podczas gdy będą one nadal działać niezależnie jako odrębne podmioty, to nowe partnerstwo pozwala członkom każdego stowarzyszenia na korzystanie z połączonych zasobów ponad 110 firm na całym świecie.

Enterprise Worldwide i Porter HĂ©tu International zawiązały współpracę partnerską w trybie natychmiastowym. System ten będzie wspierał płynną wymianę wiedzy technicznej, najlepszych praktyk i skierowań klientów – zarówno przychodzących jak i wychodzących – na całym świecie.

AdĂ©laĂĽde Ness, dyrektor wykonawczy Enterprise Worldwide, stany”, Ta nowa relacja doda ogromnej wartości naszym członkom Enterprise Worldwide, których klienci mają coraz większe zapotrzebowanie na usługi w Kanadzie. Zapewnienie naszym członkom dostępu do ustalonej grupy firm w tej części świata jest po prostu wartością dodaną dla każdego. Jesteśmy podekscytowani poznaniem tej grupy firm i cieszymy się na wiele wspólnych wymian i doświadczeń w nadchodzących latach”.

Enterprise Worldwide składa się z 73 firm członkowskich na całym świecie, posiadających około 110 lokalizacji biurowych.

Michel P. LalibertĂ©, międzynarodowy prezes Porter HĂ©tu International, states”,Jesteśmy podekscytowani tą nową współpracą, która zaoferuje naszym członkom dostęp do wysokiej jakości firm na południe od granicy. Globalizacja rynków jest realna i ta nowa relacja powinna zapewnić naszym członkom fachowe doradztwo i zasoby dla ich klientów”.

Źródło: 26 marca 2013 r., komunikat prasowy Enterprise Worldwide Press Release