Ernst and Young oferuje nowe ulgi podatkowe od świadczeń na rzecz pracowników LGBT

przez Terri Eyden

1 stycznia 2012 r. firma Ernst & Young LLP i jej oddziały dołączyły do coraz większej liczby pracodawców, aby zrefundować zatrudnionym lesbijkom, gejom, biseksualistom i transgenderystom (LGBT) dodatkowe podatki federalne i stanowe, które płacą za świadczenia medyczne dla swoich partnerów krajowych tej samej płci. Dodatkowe podatki są obowiązkowe, nawet w przypadku małżeństw osób tej samej płci, co kosztuje lesbijki i gejów średnio 1 500 dolarów dodatkowych podatków rocznie.

Ernst & Young jest pierwszą firmą księgową z Wielkiej Czwórki, która zaoferowała ten atut, podkreślając tym samym wiodącą rolę organizacji w zakresie integracji LGBT.

«Ernst & Young stara się promować sprawiedliwą kulturę pracy w każdy możliwy sposób», powiedział Karyn Twaronite, Americas Inclusiveness Officer, Ernst & Young LLP. «Nasza decyzja o podwyższeniu podatku potwierdza nasze długoletnie zobowiązanie do promowania środowiska pracy, które jest przyjazne dla wszystkich naszych pracowników i sygnalizuje nasze ciągłe wysiłki, aby pozostać liderem w zapewnianiu sprawiedliwych świadczeń».

Kiedy gejowski pracownik Bryan Parsons, Associate Director/Americas Quality and Risk Management, Ernst & Young LLP, usłyszał nowinę, powiedział», byłem zachwycony i dumny … bycie pierwszym z firm księgowych Wielkiej Czwórki, które wdrożyły gross-up jest dość monumentalnym krokiem».Parsons dodał, że «namacalne zaangażowanie firmy bezpośrednio wpływa na moje szczęście i sukces w firmie».

9 stycznia 2012 r., w komunikacie prasowym Ernst & Young: «Według Kampanii Praw Człowieka (Human Rights Campaign – HRC), jednej z największych organizacji praw obywatelskich działających na rzecz równości płci w miejscu pracy, w grudniu 2011 r. było tylko trzydziestu pracodawców przynoszących zyski, którzy zbilansowali te świadczenia. Ernst & Young był pierwszą z firm usługowych Wielkiej Czwórki, która otrzymała od HRC 100-procentową ocenę za równość korporacyjną».

Firma została doceniona za dodatkowe osiągnięcia w zakresie integracji LGBT. Aby wymienić tylko kilka, Ernst & Young:

  • Został laureatem nagrody Trevor Project’s 2020, która jest wyrazem uznania dla organizacji, która wspiera społeczność LGBT i zwiększa widoczność i zrozumienie kwestii LGBT.
  • Został uznany za Partnera Korporacyjnego Roku 2011 Krajowej Izby Handlowej Gejów i Lesbijek za pracę na rzecz wspierania właścicieli firm LGBT i różnorodności dostawców LGBT.
  • Został wymieniony jako jeden z Top 50 Companies for Diversity magazynu DiversityInc i znalazł się na liście Top 10 LGBT Employers przez sześć kolejnych lat.

Kiedy zapytaliśmy Parsonsa, co uważa za najlepszą część nowej korzyści, powiedział: «Dla mnie osobiście przychodzą na myśl dwie rzeczy. . . . Po pierwsze, są skutki finansowe dla mnie i mojego partnera, Carlo. To na pewno nie jest bez znaczenia i jest to wielki, nowy atut. Po drugie, korzystam, zdając sobie sprawę, co ta zmiana oznacza dla mnie jako pracownika. Ernst & Young LLP oferuje środki dzięki tym potrąceniom podatkowym, aby pomóc w rozwiązaniu problemu nierówności, których organizacja nie może bezpośrednio kontrolować, ponieważ prawo federalne i wiele stanów nie uznaje związków partnerskich osób tej samej płci – nawet w przypadku par, które są prawnie zamężne».

Być może Parsons najlepiej to podsumował, mówiąc: «To, że mój pracodawca «włożył swoje pieniądze tam, gdzie są jego usta» z pewnością jest potężnym potwierdzeniem zaangażowania organizacji na rzecz równości».

Dowiedz się więcej o Ernst & Young.

Artykuły pokrewne:

  • Kobiety koloru w księgowości czują brak połączenia
  • Badanie Generacja X oferuje nowe odpowiedzi na stare pytania