Faith Evans’ Tax Mess: Więcej Bluesa niż Rytmu

przez Teresę Ambord

Brzmi jak małe ziemniaki w porównaniu z innymi gwiazdami w kłopotach podatkowych, w tym jej kolegów rytm i śpiewaków bluesowych (R&B). Mimo to, to jest wystarczająco złe, aby pompować bluesa dla piosenkarki R&B Faith Evans. Evans jest w stanie Kalifornia za 29.535,48 dolarów w stosunku do jej dochodów w 2011 roku.

Po aresztowaniu za podejrzenie popełnienia wykroczenia jazdy pod wpływem alkoholu w 2010 roku, kolejny rok okazał się jeszcze gorszy. Wtedy to ogłosiła swój rozwód z dyrektorem wytwórni płytowej Toddem Russawem. W związku z tym wszystkim, w 2011 r. utrzymywała się na niskim poziomie, nie produkowała nowej muzyki, mniej występowała publicznie i najwyraźniej pominęła płacenie państwowemu taksówkarzowi.

Dobra wiadomość jest taka, że złe czasy mogły już minąć, a Evans wydaje się mieć środki na spłatę zaległego długu. Obecnie jest współtwórcą hitu reality show R&B Divas .

Mówiąc o divach z R&B, niektórzy z kolegów Evansów z R&B mają znacznie większe problemy podatkowe niż ona. Piosenkarka Mary J. Blige ma ponad 3 miliony dolarów długu podatkowego, a Lauryn Hill – która ciężko pracuje, by nadrobić zaległości podatkowe – zgłosi się w lipcu do więzienia, by odsiedzieć trzy miesiące za uchylanie się od płacenia podatków.Dla porównania, nieszczęścia podatkowe Evansa wydają się na tyle małe, że wkrótce powinna być z powrotem na solidnej podstawie z taksówkarzem i śpiewać więcej rytmu, a mniej bluesa.

Artykuły pokrewne:

  • Mary J. Blige śpiewa taksówkarza Bluesa
  • Aktualizacja: Sprawa podatkowa Lauryn Hill prowadzi do więzienia