Firma CPA Miranda & Associates rozszerza swoją działalność na hrabstwo San Diego.

Miranda & Associates (M&A), firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie księgowości i doradztwa w zarządzaniu, ogłosiła, że rozszerzyła swoją praktykę w Newport Beach na San Diego poprzez dodanie North County Tax & Accountancy (NCT). Fuzja podwaja praktykę fuzji i przejęć w południowej Kalifornii i zapewnia firmie dalszy rozwój oferty profesjonalnych usług.

Fuzje i przejęcia prowadzone są przez zespół doświadczonych profesjonalistów i skorzystają na tym, że do NCT dołączy Bill Walters i jego jedenastoosobowy zespół serwisowy. Założona w 2006 r. NTC jest firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie księgowości, podatków i doradztwa biznesowego, która obsługuje klientów w całym hrabstwie San Diego. Podobnie jak w przypadku fuzji i przejęć, firma posiada doświadczenie zawodowe w różnych branżach i współpracuje z klientami, oferując im pełny dostęp do swoich zasobów.

“Dodanie zespołu North County Tax wnosi do naszej oferty ponad 500 nowych relacji z klientami i dodaje profesjonalne zasoby, które naprawdę wzmocnią naszą obecność w południowej Kalifornii”, powiedział Bob Miranda, założyciel i dyrektor zarządzający M&A. “Głębokie korzenie społecznościowe firmy i lojalna baza klientów są korzystne dla naszej firmy, ponieważ dzielimy tę samą kulturę i zaangażowanie. Rozszerzenie naszej praktyki na San Diego stanowi doskonałą okazję do wykorzystania naszego międzynarodowego doświadczenia w zakresie transgranicznych usług doradczych”.

“Jesteśmy zachwyceni, że możemy być częścią Miranda & Associates”, powiedział Bill Walters, dyrektor NTC. “Nasze podstawowe kompetencje w zakresie księgowości i podatków dla małych firm umożliwiają nam oferowanie solidniejszej oferty usług w zakresie fuzji i przejęć”. Dzięki temu bezproblemowemu związkowi możemy wykorzystać nasze uzupełniające się atuty i relacje, aby rozwijać i zwiększać rentowność”.

M&A powstało w 2007 r., w okresie recesji, i rozwinęło się organicznie, oferując szeroki zakres profesjonalnych usług. Fuzja, finansowana przez California Bank & Trust in Irvine, pozwoli na dalsze przekształcanie wyzwań w szanse poprzez pełnienie funkcji zaufanego doradcy dla wiodących firm i osób prywatnych. Zespół ekspertów ds. fuzji i przejęć, kierowany przez założyciela Boba Mirandę, który posiada ponad trzydziestopięcioletnie doświadczenie w księgowości, audycie, restrukturyzacji przedsiębiorstw, operacjach finansowych i doradztwie w zakresie zarządzania, obsługuje klientów w całej południowej Kalifornii, a także na Alasce, w stanie Missouri i w Teksasie. Kariera Mirandy obejmowała wyższe stanowiska kierownicze w międzynarodowych firmach księgowych i konsultingowych, w tym Deloitte & Touche, KPMG i Jefferson Wells.

SOURCE: Miranda & Associates