Firma CPA oferująca masaż katedralny w celu złagodzenia stresu związanego z sezonem podatkowym dla pracowników

przez Deanna C. White

Jest wiele słów, które mogą opisać biura firmy podatkowej prawie trzy tygodnie przed upływem terminu składania wniosków o zwrot podatku dochodowego od osób prawnych 15 marca. Przychodzi mi na myśl Harry’ego, zestresowanego i oszołomionego.

Ale w podmiejskich biurach Chicago w Porte Brown LLC , nastrój jest zupełnie inny. Nikt nie spodziewałby się, że będzie całkowicie spokojny, ale nawet w zbliżających się terminach, jest zaskakująco niewzruszony, skupiony, a w niektórych kieszeniach, prawie spokojny.

To dlatego, że Porte Brown, firma CPA z Elk Grove Village w stanie Illinois, jest jedną z rosnącej liczby firm księgowych inwestujących w odnowę biologiczną swoich pracowników, oferując cotygodniowe sesje masażu fotelowego dla członków zespołu podczas pracowitego sezonu podatkowego.

Według Tricii Carlstrom, specjalistki ds. marketingu Porte Brown , w każdą środę w sezonie podatkowym firma sprowadza certyfikowanego masażystę, aby zaoferować pracownikom piętnastominutowe masaże na krześle.

Masaże te mają na celu pomóc pracownikom w dekompresji podczas stresującego, martwego sezonu oraz złagodzić fizyczne napięcie i ogólne bóle spowodowane siedzeniem na krześle i całodziennym głodowaniem nad klawiaturą – powiedział Carlstrom.

Ale poza fizycznym relaksem, masaż na krześle zapewnia, Porte Brown Partner Zarządzający Bruce G. Jones, CPA , mówi, że masaż na krześle to “jeszcze jeden sposób, w jaki Porte Brown wykracza poza to, aby dać naszym pracownikom znać, że doceniamy ich i całą ciężką pracę, którą wkładają przez cały rok”.

Licencjonowana masażystka Allison Grothaus, właścicielka A Traveling Touch, Inc ., dostawca masaży fotelowych Porte Brown, mówi, że sprawdzone wyniki masażu dla pracowników i korzyści dla firm, które oferują go swoim pracownikom, są dobrze udokumentowane.

W dzisiejszym świecie biznesu, Grothaus powiedział, że masaż na miejscu jest rosnącym trendem, szczególnie w zawodach związanych z ciężkim stresem i śmiercionośnych, takich jak księgowość. Porte Brown jest siódmą firmą księgową, którą dodała do swojej listy klientów od 2006 roku.

“Każdego roku moja lista firm księgowych rośnie”, powiedział Grothaus. “Zwłaszcza o tej porze roku, kiedy naprawdę jej potrzebują.”

Grothaus mówi, że masaż na miejscu i konsultacje ergonomiczne (reorganizacja stanowisk pracy pracowników dla lepszej mechaniki ciała) może:

  • Zwalczają powszechne dolegliwości biurowe, takie jak bóle głowy, szyi, karku i pleców, spowodowane spędzaniem godzin w tej samej pozycji lub głodowaniem nad komputerami.
  • Wytwarzają zauważalne korzyści fizyczne. Masaż uspokaja ośrodkowy układ nerwowy, wspomaga głębokie oddychanie, poprawia krążenie, obniża ciśnienie krwi, poprawia koloryt skóry oraz wydłuża i rozciąga napięte i opuchnięte mięśnie.
  • Zmniejszenie stresu i zwiększenie koncentracji psychicznej oraz poczucia wewnętrznego spokoju, co z kolei zwiększa i zwiększa wydajność pracowników. “To jak ponowne uruchomienie komputera”, powiedział Grothaus.

Jak powiedział Grothaus, terapia masażem ma zdecydowanie “ciepły, rozmyty” wpływ na pracowników, co zwiększa lojalność pracowników i produktywność, ponieważ pracownicy wiedzą, że przywództwo jest gotowe uznać i nagrodzić ich usługi.

Grothaus powiedział, że masaż na krześle jest również udowodnione, aby drastycznie zmniejszyć roszczenia pracowników do odszkodowania i nieobecności, ze względu na zmniejszenie i złagodzenie powtarzających się urazów stresowych, takich jak zespół cieśni nadgarstka, uszkodzenia nerwów i bóle w dolnej części pleców.

“Ze względu na technologię, wszystko w dzisiejszym miejscu pracy jest dosłownie w zasięgu ludzi, więc wcale się nie ruszają”, powiedział Grothaus. “W rezultacie, roszczenia pracowników o odszkodowanie są zawsze na wysokim poziomie w dziedzinie pracy biurowej i urzędniczej, co skutkuje wyższymi stawkami pracowniczymi”, powiedział Grothaus.

Ponadto, inicjatywy w zakresie odnowy biologicznej pracowników, niegdyś uważane przez wielu partnerów za puszyste “atuty”, są obecnie postrzegane jako istotne narzędzia rekrutacji i utrzymania pracowników.

“W Porte Brown, jesteśmy dumni z tego, że przyciągamy największe talenty do naszej firmy”, powiedział Jones. “Sprawiamy, że środowisko pracy w Porte Brown jest zabawne i wciągające. Sprawiamy, że jest to przyjemne miejsce do pracy, i dlatego zachowujemy nasze największe talenty.”

Faktycznie, masaż krzesełkowy jest tylko jednym z dobrodziejstw odnowy biologicznej, które Porte Brown zapewnia pracownikom przez cały rok w ramach swojej holistycznej filozofii dbania o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników. Firma oferuje również bezpłatną regulację kręgosłupa, zapewnia zdrowe lunche i przekąski, oferuje badanie/ocenę stanu zdrowia na miejscu oraz bierze udział w corocznym Ron Santo Walk to Cure Diabetes, między innymi.

“Wszyscy wiemy, że praca musi być wykonana, ale nie chodzi tylko o pracę tutaj”, powiedział Administrator firmy Joellen Johnson . “Porte Brown naprawdę zachęca do zabawy, życia w domu i bycia wszechstronną osobą.”

Ta filozofia nie zgubiła się na najnowszym pracowniku Porte Brown, Księgowa Julie Sherman , która dołączyła do firmy zaraz po studiach. Pomimo tego, że jest to szczyt sezonu podatkowego i tylko dwa miesiące do jej pierwszej pracy, Sherman czeka spokojny i skomponowany w głównej sali konferencyjnej Porte Brown czeka na jej pierwszy masaż krzesłem.

Sherman powiedział, że jest zrelaksowana, ponieważ nie może się doczekać masażu na krześle, miłego dodatku, który przerywa jej dzień pracy i łagodzi bóle związane z biurkiem, ale głównie dlatego, że wie, że pracuje dla firmy, która dba o jej zdrowie i szczęście, jako osoba i pracownik.

“To takie drobiazgi jak masaż krzeseł, które pokazują mi, że ta firma naprawdę dba o swoich pracowników”, powiedział Sherman. “Że nie chodzi tylko o liczby. Porte Brown troszczy się o mnie na dłuższą metę, a ja czuję się z tego powodu lojalny wobec nich.”

Od ponad sześćdziesięciu pięciu lat Porte Brown świadczy usługi księgowe dla osób fizycznych i firm na terenie całego Chicago i obszarów podmiejskich. Firma specjalizuje się w planowaniu podatkowym i usługach przygotowawczych, audycie, wycenach przedsiębiorstw, administrowaniu planem emerytalnym oraz doradztwie. Porte Brown koncentruje się również na rozwiązaniach technologicznych, zapewniając klientom doradztwo komputerowe, albo poprzez stworzenie nowej sieci dla ich potrzeb operacyjnych i księgowych, albo poprzez współpracę z istniejącą siecią przy pomocy Porte Brown Technology Solutions.

Odwiedź stronę internetową Porte Brown, aby dowiedzieć się więcej na temat działań firmy w zakresie odnowy biologicznej pracowników.

Artykuły pokrewne:

  • Programy Wellness opłacają się w obniżaniu kosztów opieki zdrowotnej
  • Małe kroki prowadzą do uzyskania dużych wyników sprawności fizycznej dla Massachusetts CPA Firm