Firmy łączą się w spółkę Whaley Hammonds Tomasello, P.C.

Dwie firmy z Gruzji – Tomasello, Plageman & Associates, LLC (TPA) i Robinson, Whaley, Hammonds & Allison, P.C. (RWHA) – połączyły się, aby stać się Whaley Hammonds Tomasello, P.C. (WHT), z kadrą trzydziestu dwóch specjalistów.

“Połączenie tych dwóch renomowanych, wielopokoleniowych firm CPA daje możliwość nie tylko rozszerzenia zakresu naszych istniejących usług dla naszych klientów, ale także utrzymania jakości i zaangażowania, do których się przyzwyczaili”, mówi Greg Hammonds, prezes RWHA. “Obie praktyki są bardzo szanowane i znane, mają solidne korzenie w społeczności i w całej Gruzji. Nasze firmy podzielają te same wartości i wizje jakości, zaangażowania i osobistej obsługi”.

William Tomasello, partner współzarządzający z Johnem Plagemanem z TPA, mówi, że partnerzy i pracownicy RWHA wnoszą do nowego partnerstwa bogate doświadczenie i referencje. Zauważa on, że jego koledzy z branży wypracowali solidną praktykę w różnych dziedzinach wiedzy, wykorzystując najwyższe osiągnięcia technologiczne, co stanowi idealne uzupełnienie TPA.

“Mają opinię, że zapewniają przyjemne, profesjonalne i zrównoważone środowisko pracy dla utalentowanego personelu, a także silne zaangażowanie w oddanie się społeczności”, mówi Tomasello, nawiązując do swoich nowych partnerów. “Była to doskonała okazja do poszerzenia naszych zbiorowych usług, przy jednoczesnym zachowaniu podstawowych zasad naszej praktyki”.

WHT będzie kontynuować działalność jako pełnowartościowa firma księgowa obsługująca szeroką gamę osób, firm i organizacji. Jej różne obszary specjalizacji obejmują usługi w zakresie audytu, przeglądów i kompilacji, przygotowania i planowania podatkowego, planowania nieruchomości, trustów i darowizn, doradztwa w zakresie kredytów podatkowych, usług księgowych, reprezentacji IRS oraz doradztwa biznesowego, by wymienić tylko kilka z nich.

Firma specjalizuje się w księgowości i doradztwie w zakresie ochrony zdrowia. Dodatkowo WHT posiada certyfikowanych egzaminatorów na pracowników, którzy łączą wiedzę na temat złożonych transakcji finansowych z wiedzą na temat metod, prawa i sposobu rozwiązywania zarzutów o nadużycia finansowe.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Whaley Hammonds Tomasello, P.C.