FreshBooks uruchamia aplikację Android App for Small Business Accounting

14 sierpnia 2013 r., FreshBooks , rozwiązanie księgowe oparte na chmurze, przeznaczone wyłącznie dla właścicieli małych firm, uruchomiło aplikację android dla profesjonalistów, którzy prowadzą swoją działalność w podróży. Aplikacja android dołącza do pełnego zestawu aplikacji mobilnych FreshBooks, w tym wielokrotnie nagradzanej aplikacji na iPhone’a i iPada.

«Ludzie idą do biznesu, aby realizować swoją pasję, a nie uczyć się rachunkowości», powiedział Mike McDerment, współzałożyciel i dyrektor generalny FreshBooks. «FreshBooks dla systemu Android został zaprojektowany tak, aby uzupełniać ruchliwe życie właścicieli małych firm, dzięki czemu mogą oni pracować gdziekolwiek, nie rezygnując z funkcjonalności czy doświadczenia».

FreshBooks dla systemu Android został zaprojektowany specjalnie po to, aby pomóc właścicielom małych firm szybciej zarabiać i oszczędzać czas na rachunkach. Użytkownicy mogą to zrobić z łatwością:

  • Tworzenie i wysyłanie profesjonalnie wyglądających faktur i kosztorysów z dowolnego miejsca.
  • Sprawdź statusy faktur i natychmiast sprawdź, czy klient przejrzał lub zapłacił fakturę.
  • Przechwytywanie zdjęć pokwitowań wydatków i przesyłanie ich do chmury na przechowanie.
  • Uruchom zegar i czas śledzenia w ruchu, aby nigdy nie stracić biling minut.
  • Porównaj czas śledzony z budżetami projektów.
  • Zamień kontakty z książki adresowej w klientów FreshBooks, którzy za pomocą jednego kliknięcia mogą wystawiać faktury.
  • Pracuj w trybie offline i automatycznie synchronizuj swoją pracę po podłączeniu do Internetu.

Użytkownicy FreshBooks zajmują się małym biznesem, od projektantów, przez prawników, informatyków, po hydraulików – naprawdę każdy, kto służy klientom swoim czasem i wiedzą. Czy to śledzenie czasu z kawiarni, przechwytywanie wydatków z salonu na lotnisku, czy wysyłanie faktury bezpośrednio z biura klienta, FreshBooks na Androida może pomóc właścicielom małych firm dotknąć i dotknąć ich drogi do sukcesu.

FreshBooks dla systemu Android jest dostępny już dziś jako darmowy plik do pobrania w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.freshbooks.android

.

Pomocne linki:

Zrzuty ekranu: http://www.freshbooks.com/brand/android-app-screens.zip

FreshBooks dla iPhone’a: http://www.freshbooks.com/blog/2012/08/28/introducing-the-new-freshbooks-app-for-iphone/

FreshBooks dla iPada: http://www.freshbooks.com/blog/2012/11/08/introducing-freshbooks-for-ipad/

FreshBooks wygrywa nagrodę za projekt dla aplikacji iPhone: http://www.freshbooks.com/blog/2013/01/22/freshbooks-for-iphone-wins-ixda-award/

.