Gainer Donnelly LLP Łączy się z Carr, Riggs & Ingram LLC

przez Jasona Bramwella

Firma CPA z Houston Gainer Donnelly LLP połączyła się z Enterprise, firmą księgową i doradczą z Alabamy Carr, Riggs & Ingram, LLC (CRI) .

W wyniku fuzji, biuro Gainera Donnelly’ego w Houston będzie teraz działać pod nazwą CRI.

Nowo połączona lokalizacja utrzyma obecną kadrę 140 specjalistów i będzie teraz świadczyć usługi dla ponad 60.000 klientów.

“Gainer Donnelly służył społeczności Houston od ponad sześćdziesięciu lat. W tym czasie zbudowaliśmy solidną reputację jako zaufani doradcy biznesowi, pielęgnując jednocześnie długotrwałe relacje z klientami”, powiedział w pisemnym oświadczeniu George Hawkins, partner zarządzający Gainer Donnelly, który będzie teraz nadzorował lokalne operacje jako partner kierujący biurem w Houston dla CRI. “Będziemy kontynuować te tradycje, a jednocześnie oferować naszym klientom i rynkowi Houston rozszerzone usługi oraz dodatkowe możliwości rozwoju kariery dla naszych pracowników”.

CRI oferuje ciągłe szkolenia i programy rozwoju kariery, które mają na celu wyposażenie pracowników w narzędzia służące lepszej obsłudze klientów i społeczności. Specjaliści CRI korzystają również ze specjalistycznych ścieżek kariery i możliwości rozwoju na całym południu.

CRI ma obecnie czterdzieści jeden lokalizacji na terenie Alabamy, Florydy, Gruzji, Kentucky, Luizjany, Mississippi, Północnej Karoliny, Tennessee i Teksasu.

“Strategiczny plan rozwoju CRI obejmuje od pewnego czasu ekspansję w Teksasie, a w szczególności w Houston”, powiedział William Carr, prezes i partner zarządzający CRI, w oświadczeniu pisemnym. “Reputacja Gainera Donnelly’ego w zakresie doskonałej obsługi klienta i wysokiej jakości usług księgowych jest zgodna z podstawowymi wartościami i celami biznesowymi CRI, co sprawia, że fuzja ta jest naturalną korzyścią dla obu naszych firm. Z niecierpliwością czekamy na wykorzystanie ich lokalnych połączeń z Houston i naszej regionalnej wiedzy fachowej”.