Gilman Ciocia przejmuje Hoffmana, Levy’ego, Bengia.

Gilman Ciocia ogłosił w tym tygodniu, że nabył Hoffman, Levy, Bengio & Co, PL., dawniej z siedzibą w Hollywood na Florydzie.

W ramach transakcji firma przeniosła swoją działalność do biura Gilmana Ciocia w Aventurze na Florydzie. Szczegóły finansowe nie zostały ujawnione.

KGC Associates CPAs PC nabyła w ramach transakcji atestowaną działalność gospodarczą Hoffman, Levy, Bengio. KGC Associates jest licencjonowaną firmą CPA w Nowym Jorku i na Florydzie, która jest powiązana z Gilman Ciocia w ramach alternatywnej struktury praktyki.

“Cieszymy się, że ta wysoce szanowana i renomowana firma księgowa jest częścią zespołu Gilman Ciocia”, powiedział Michael Ryan, prezes i dyrektor generalny Gilman Ciocia. “Ten nowy sojusz przyniesie korzyści i wartość dodaną do bazy klientów obu firm dzięki naszej wzajemnej wiedzy i doświadczeniu w zakresie księgowości, planowania podatkowego i planowania finansowego”.

W roku zakończonym 31 grudnia Hoffman, Levy, Bengio osiągał przychody w wysokości około 1,5 miliona USD i obsługiwał ponad 2.500 klientów indywidualnych i korporacyjnych.

“Jesteśmy podekscytowani, że możemy być częścią rodziny Gilman Ciocia”, powiedział Daniel Bengio CPA, partner zarządzający Hoffman, Levy, Bengio.

Partner Bengio, Steve Levy, dodał, że “ta relacja pozwoli nam na wprowadzenie wielu nowych usług i zasobów dla naszych klientów, przy jednoczesnym zachowaniu silnej kultury spersonalizowanej obsługi, której nasi klienci oczekują od naszej firmy”.

Artykuły pokrewne:

  • Goldstein Schechter Koch ogłasza połączenie z pracownikami Jeffreya Kramera
  • Morrison & Company łączy się z WithumSmith+Brown