Giudice zwrócone do sądu za oszustwa podatkowe

przez Teresę Ambord

29 lipca 2013 r. Joe i Teresa Giudice, gwiazdy małżeństwa i żony z The Real Housewives of New Jersey , zostali uderzeni trzydziestodwudziestoma dziewięcioma aktami oskarżenia federalnej wielkiej ławy przysięgłych. Nieco ponad dwa tygodnie później, 14 sierpnia, pojawiły się w Sądzie Okręgowym Stanów Zjednoczonych, aby poprzez swoich adwokatów wprowadzić zarzuty niewinności. Giudices w ogóle nie zabrali głosu, ale reporterka CBS na sali sądowej powiedziała, że w pewnym momencie Teresa zmyła pot z brwi męża.

Postępowanie sądowe przed amerykańską sędzią okręgową Esther Salas trwało pięć minut. W rzeczywistości, prawdopodobnie dłużej trwało, zanim para przebiła się przez tłum reporterów czekających na schodach sądowych na ich przybycie. W końcu reporterzy nie dostali nic.

Sędzia Salas wyznaczył termin rozprawy na 8 października.

Opłaty ponownie pobrane

The Huffington Post poinformował, że oprócz opłat za sfałszowanie wniosków o udzielenie kredytu hipotecznego i pożyczki, złożenie fałszywych W-2 i niezłożenie zeznań podatkowych przez kilka lat, Joe jest również oskarżony o wykorzystanie tożsamości swojego brata do uzyskania prawa jazdy. W 2009 roku para zwróciła się o ochronę przed bankructwem, wymieniając długi, które obejmowały 2,2 miliona dolarów długu hipotecznego, rachunki do Neimana Marcusa i Nordstroma na 13.000 dolarów, i 12.000 dolarów do kliniki płodności.

The Lawyers and the Scuttlebutt

Giudice zostawili to swoim prawnikom, aby mówili za nich na sali sądowej i poza nią. Miles Feinstein, adwokat Joego, powiedział CBS News”, Przynajmniej jeden z magazynów miał artykuł, który Joe, mój klient, miał zamiar zeznawać przeciwko Teresie. To absolutnie nieprawda.”

Po wyjściu z sądu, zamiast chować głowę w piasek, Teresa udała się prosto na imprezę podpisania książki z zagorzałymi fanami. W międzyczasie jej adwokat, Henry Klingeman, powiedział dziennikarzom, że jest ścigana z powodu swojej sławy. “Teresa jest ważną postacią i ważne jest, aby jej fani wiedzieli, że jest pewna siebie, ale zaniepokojona. Próbuje robić to, co każda dobra matka i żona zrobiłaby w tych okolicznościach.”

Forbes poinformował, że gwiazda telewizji Bravo reality Bethenny Frankel spekuluje, że Teresa nie jest ścigana, ponieważ jest celebrytą, ale jej celebryta zwróciła uwagę na nielegalne działania pary. Moja pierwsza myśl dzisiaj brzmiała: “Och, gdyby nie było ich w reality TV, nic z tego prawdopodobnie nigdy by się nie ujawniło”. I to zabawne, że niektórzy ludzie są jak ćmy do płomienia.” Dodała, że nie współczuje Giudicom, ale martwi się o rodzinę.”Ich dzieci nie zapisały się na to.”

Giudice mają w domu cztery córki.

Artykuły pokrewne:

  • Ukąszenia Reality Bites dla Teresy Giudice – Gwiazda z Prawdziwymi Woesami Podatkowymi
  • Reality Star Teresa Guidice Caught in Financial Pickle