Goldstein Schechter Koch ogłasza połączenie z pracownikami Jeffreya Kramera.

Goldstein Schechter Koch, P.A. (GSK), firma z Południowej Florydy świadcząca pełen zakres usług księgowych, podatkowych, audytorskich i konsultingowych, ogłosiła w tym tygodniu połączenie z Jeffreyem Kramerem i jego pracownikami.

Urzędnicy GSK stwierdzili, że są podekscytowani połączeniem zespołu z ich grupą o podobnych poglądach i oczekują wiedzy fachowej, którą połączenie wnosi w postaci opieki zdrowotnej, podatków i audytu zarówno firm komercyjnych, jak i SEC.

«Ta fuzja wpisuje się w strategiczne plany rozwoju GSK i służy jako okazja do udoskonalenia naszej praktyki Broward i dodania dodatkowej wiedzy», powiedział Howard Lucas, partner i CEO GSK.

W skład nowego zespołu GSK wchodzą Jeffrey Kramer, CPA, partner; Suzanne Duffy, CPA, starszy menedżer podatkowy; Steven Holtz, CPA, starszy kierownik ds. audytu; oraz Beth Shapiro, CPA, starsza księgowa Kramer Weisman and Associates, LLP.

«Czekamy na dodatkowe zasoby, technologię i silne zarządzanie, które oferuje ta fuzja», powiedział Kramer. «Zdolność do wykorzystania obfitych zasobów GSK pozwoli nam skupić się w 100 procentach na mojej praktyce i ostatecznie lepiej służyć naszym klientom».

Artykuły pokrewne:

  • Morrison & Company łączy się z WithumSmith+Brown
  • Firmy CPA z Teksasu ogłaszają połączenie