Hayashi i Wayland przejmuje firmę Snyder Accountancy Firm

Hayashi & Wayland Accounting & Consulting, LLP , ogłosił 1 stycznia 2012 r., nabycie Snyder Accountancy , publicznej firmy księgowej z siedzibą w Monterey, Kalifornia, z biurem satelitarnym w Salinas, Kalifornia.

Michael T. Briley, Partner Zarządzający, Hayashi & Wayland, powiedział”, “Od samego początku największe wrażenie zrobiła na nas reputacja Snyder Accountancy i wysoki poziom uczciwości, jaki posiada David (Snyder) i jego profesjonalny personel. Wkrótce zdaliśmy sobie sprawę, że kultury naszych firm są bardzo podobne, a z wielu innych powodów fuzja byłaby korzystna dla obu stron i miałaby sens”.

W 1981 roku David Snyder założył firmę Snyder Accountancy w Monterey jako Snyder and Associates. Biuro w Salinas zostało założone w 1982 r., a następnie w 1989 r. w Soledad. Snyder Accountancy, nazwa korporacji zawodowej zarejestrowanej w 1989 roku, działała pod tą nazwą do chwili obecnej.

“Jesteśmy wdzięczni za lojalność i wsparcie, jakiego udzielili nam nasi klienci na przestrzeni lat. Jesteśmy podekscytowani, że możemy podjąć ten pozytywny krok, aby móc zapewnić naszym klientom jeszcze większe korzyści dzięki znacznym zasobom Hayashi & Wayland”, powiedział Snyder o swojej decyzji o połączeniu swojej firmy z Hayashi & Wayland.

Fuzja stanowi ciągły wzrost dla Hayashi & Wayland Accounting & Consulting, LLP, która została założona w 1976 roku. Jest ona uznawana za jedną z największych profesjonalnych firm usługowych na środkowym wybrzeżu Kalifornii. Obecnie firma posiada biura w Carmel, King City, Monterey, Paso Robles i Salinas.

Pięciu pracowników Snyder Accountancy dołączy do osiemdziesięciu pięciu członków Hayashi & Wayland.

Odwiedź stronę internetową Hayashi & Wayland, aby dowiedzieć się więcej o obszarach usług firmy, do których należą m.in:

  • Audyt i zapewnienie
  • Biuro rodzinne (pomaga jednostkom, rodzinom i grupom rodzinnym)
  • Przygotowanie i planowanie w zakresie podatku dochodowego
  • Audyt wewnętrzny i zarządzanie ryzykiem
  • Planowanie przejścia na emeryturę
  • Planowanie zagospodarowania przestrzennego