Hevia Beagles & Company łączy się z Gregory’m, Sharer & Stuartem

Hevia Beagles & Company, P.A. (HBC) połączyła swoją praktykę z Gregory, Sharer & Stuart, P.A. (GSS). Z dniem 1 stycznia Dan Hevia został najnowszym akcjonariuszem GSS, a połączona firma będzie działać jako Gregory, Sharer & Stuart, zatrudniając 60 pracowników.

“Dodanie Dana Hevii i jego pracowników pozwoli GSS świadczyć szerszy zakres usług dla klientów, a my będziemy bliżej realizacji naszej wizji stania się wiodącą niezależną firmą księgową i doradczą w rejonie Tampa Bay”, powiedział Jim Newman, prezes i zarządzający akcjonariuszem GSS.

“Zaangażowanie Dana w jakość i obsługę klienta jest zgodne z podstawowymi wartościami GSS i uważamy, że ta fuzja przyniesie znaczne korzyści obsługiwanym przez nas klientom”, powiedział Newman.

Hevia, prezes HBC, jest powszechnie uznawany za eksperta w dziedzinie audytu i rachunkowości oraz standardów kontroli jakości, zgodnie z informacją prasową firmy. Jest przewodniczącym American Institute of Certified Public Accountants Peer Review Board, a także członkiem Florida Institute of Certified Public Accountants Board of Governors i Audit Committee. Hevia służył jako ekspert i oficer śledczy w Florida Board of Accountancy przez ponad 20 lat.

“Firma Hevia Beagles jest dobrze znana i szanowana w całym regionie i kraju za doskonałą obsługę klienta, a my jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do włączenia ich do naszego zespołu”, powiedziała Leslie Pelley, dyrektor operacyjny GSS.

“Zawsze staraliśmy się zapewnić naszym klientom spersonalizowane, wysokiej jakości usługi. GSS podziela naszą pasję pomagania klientom w rozwoju i sukcesie i jestem przekonany, że ten kolejny krok pogłębi nasze relacje z obecnymi i przyszłymi klientami, w miarę jak będziemy poszerzać nasze możliwości obsługiwania ich”, powiedział Hevia.

O Gregory’m, Sharerze i Stuarcie:

Gregory, Sharer & Stuart to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie księgowości i doradztwa biznesowego z siedzibą w St. Petersburgu na Florydzie. Firma świadczy szereg usług, w tym audyt i zapewnienie, podatki i księgowość, wycena przedsiębiorstw, wsparcie w postępowaniach sądowych, doradztwo w zakresie zarządzania, doradztwo w zakresie ochrony zdrowia, rekrutacja kadry kierowniczej oraz akumulacja i ochrona majątku.

Artykuły pokrewne:

  • Dixon Hughes i Goodman & Company ogłaszają połączenie
  • Rosen Seymour Shapss Martin & Co. rozszerza działalność poprzez połączenie