House Ways and Means Hearing II on Tax, Accounting and Tax Reform: Małe i bliskie przedsiębiorstwa

Kongresmen Dave Camp (R-MI), przewodniczący Komitetu Izby ds. Sposobów i Środków, ogłosił, że drugie z dwóch przesłuchań dotyczących podatków, rachunkowości i reformy podatkowej odbędzie się w tym tygodniu. Przesłuchanie, wyznaczone na środę. 7 marca o godzinie 10.00 EST, będzie poświęcone małym i zamkniętym przedsiębiorstwom. (Zob. streszczenie FEI z pierwszego z dwóch przesłuchań, które dotyczyło spółek publicznych).

Jak zauważono w dokumencie “Hearing Advisory for the House W&M hearing 7 March”:”W ramach kompleksowej reformy podatkowej Komitet musi określić, w jaki sposób najlepiej obniżyć koszty przestrzegania przepisów podatkowych i stawki podatkowe dla przedsiębiorstw prowadzących działalność w bliskim sąsiedztwie, aby mogły one przeznaczyć swoje zasoby na innowacje i tworzenie miejsc pracy, a nie na przestrzeganie przepisów podatkowych i planowanie podatkowe”.

Członek FEI Mark Smetana, CFO, Eby-Brown Company oraz były przewodniczący Komitetu ds. Polityki Przedsiębiorstw Prywatnych FEI (CPC-P) należą do osób, które złożyły zeznania na przesłuchaniu w dniu 7 marca,

Dowiedz się więcej na temat przesłuchania Komisji ds. Sposobów i Środków Lokalnych 7 marca tutaj.