IMA otwiera rejestrację na Doroczną Konferencję i Ekspozycję

The Institute of Management Accountants (IMA) has opened registration for its ninety fourth Annual Conference and Exposition to be held 22-26 June in New Orleans, Louisiana. Jest to impreza obowiązkowa dla księgowych i profesjonalistów finansowych poszukujących możliwości kształcenia ustawicznego, tworzenia sieci kontaktów i rozwoju kariery.

Uczestnicy mogą uzyskać dwadzieścia osiem lub więcej punktów zaliczeniowych zatwierdzonego przez NASBA ustawicznego kształcenia zawodowego (CPE), uczestnicząc w sesjach edukacyjnych prowadzonych przez imponujący skład prelegentów, reprezentujących różne organizacje i branże, instytucje akademickie i agencje rządowe.

Główni mówcy i tematy ich prezentacji obejmują:

  • Paul Bahnson, doktor, CPA, profesor rachunkowości, Boise State University i Paul B. W. Miller, doktor, CPA, profesor rachunkowości, University of Colorado w Colorado Springs: Innowacje w sprawozdawczości finansowej
  • Cynthia Cooper, CEO, The CooperGroup LLC: Etyczne przywództwo na miarę XXI wieku
  • Josh Linkner, partner zarządzający/CEO, Detroit Venture Partners: Uwolnienie kreatywności
  • Gene Stallings, były główny trener piłki nożnej, Uniwersytet w Alabamie: Tworzenie drużyny mistrzowskiej

Pełna lista prelegentów jest dostępna na stronie internetowej IMA.

W ramach konferencji powstanie również hala wystawowa, prezentująca najnowsze zasoby i technologie dostępne dla profesjonalistów poszukujących nowych sposobów na podkreślenie wartości tworzonej w ich organizacjach.

Stawki za wczesną rejestrację ptaków są dostępne przez ograniczony czas. Pełne informacje na temat programu konferencji i rejestracji znajdują się na stronie internetowej IMA.

O IMA:

IMA, stowarzyszenie księgowych i finansowych profesjonalistów w biznesie, jest jednym z największych i najbardziej szanowanych stowarzyszeń skupiających się wyłącznie na rozwijaniu zawodu księgowego kadry zarządzającej. Na całym świecie IMA wspiera ten zawód poprzez badania, program CMA® (Certified Management Accountant), kształcenie ustawiczne, tworzenie sieci kontaktów oraz propagowanie najwyższych standardów etycznych w biznesie. IMA posiada globalną sieć ponad 65.000 członków w 120 krajach i 200 lokalnych społeczności kapitulnych. IMA świadczy lokalne usługi poprzez swoje biura w Montvale, New Jersey, Zurychu, Szwajcarii, Dubaju, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Pekinie, Chiny. Więcej informacji na temat IMA znajduje się na stronie www.imanet.org.

Źródło: IMA News Release