IRS dodaje nowe miasta do zmian stawek dziennych

IRS wydał nowe stawki diet dla podatników podróżujących służbowo w celu wykorzystania ich przy uzasadnianiu zwykłych i niezbędnych wydatków, a zmiany obejmują dodatkowe lokalizacje.

Roczne stawki na lata 2017-2018 dotyczą stawek na specjalne wydatki związane z transportem posiłków i kosztów dodatkowych (M&IE), stawki na potrącenie tylko kosztów dodatkowych oraz stawki i wykaz miejscowości o wysokich kosztach.

Stawki weszły w życie 1 października i zakończyły się 30 września 2018 roku.

Podatnicy, którzy korzystają z nowej listy stawek i miejscowości w ostatnim zawiadomieniu, muszą również stosować się do Proclamation Revenue Proclamation 2011-47, która zawiera ogólne zasady dotyczące stawek diet za zakwaterowanie, posiłki i koszty dodatkowe poniesione podczas podróży służbowych.

Tu jest zdjęcie tego, co jest zakryte:

  • Incydentalne wydatki. Po opublikowaniu Rev. Proc. 2011-47 General Services Administration opublikowała ostateczny regulamin, który zmienił sposób definiowania wydatków ubocznych zgodnie z Federalnym Regulaminem Podróży. W ten sposób uwzględniono tylko opłaty i wskazówki dla tragarzy, bagażowych, pracowników hoteli i pracowników na statkach. Nie uwzględniono już transportu między miejscami noclegowymi lub służbowymi a miejscami, w których spożywa się posiłki, ani kosztów wysyłki kuponów podróżnych i płacenia rachunków za karty płatnicze sponsorowanych przez pracodawcę. Podatnicy stosujący stawki dzienne mogą osobno odliczyć lub otrzymać zwrot kosztów transportu i wysyłki.Stawka wynosi 5$ dziennie za podróż w granicach lub poza granicami kontynentu amerykańskiego
  • .

  • Przemysł transportowy. Stawki M&IE dla podatników z branży transportowej wynoszą 63$ za podróż w obrębie kontynentu amerykańskiego i 68$ za podróż poza granice USA
  • .

  • Wysokie uzasadnienie. Stawki diet wynoszą $284 za podróż do dowolnych miejscowości o wysokich kosztach i $191 za podróż do innych obszarów na terenie kontynentu amerykańskiego. Stawki obejmują $68 za posiłki w miejscowościach o wysokich kosztach i $57 za inne miejscowości na terenie kontynentu amerykańskiego. Jak można się spodziewać, lokalizacje te są hotspotami turystycznymi i biznesowymi (wiele terenów narciarskich w Kolorado, na przykład, podczas gdy tylko Chicago znajduje się na liście w stanie Illinois, a tylko Bar Harbor w stanie Maine).Dodano następujące lokalizacje: Oakland, Kalifornia; Lewes, Delaware; Fort Myers, Floryda; Hyannis, Massachusetts; Petoskey, Michigan; Portland, Oregon; oraz Vancouver, Washington. Niektóre miejscowości zmieniły porę roku, podczas której uważa się je za kosztowne. W tym samym czasie drogie miejscowości, które zostały usunięte, to Sedona, Arizona; Los Angeles, Kalifornia; Vero Beach, Floryda; oraz Kill Devil, Karolina Północna. IRS wydał nowe stawki dzienne dla podatników podróżujących w interesach do wykorzystania w uzasadnianiu zwykłych i koniecznych wydatków, a zmiany obejmują dodatkowe lokalizacje.