IRS odtwarza to prosto w filmach YouTube

W zeszłym roku IRS odzyskał za marnowanie pieniędzy podatników w szpulach wideo z udziałem pana Spocka i bandy rozbitków.

Ale urząd skarbowy nie chce się już śmiać. Opracowała ona kilka krótkich klipów na tematy związane z podatkami, które są dostępne na YouTube w języku angielskim, hiszpańskim i amerykańskim języku migowym. IRS twierdzi, że klipy te uzyskały już prawie 6,5 miliona odsłon.

Filmy obejmują wiele zagadnień, które mają pomóc podatnikom przygotować się do zbliżającego się sezonu składania wniosków, w tym wskazówki:

  • Bezpłatne przygotowanie podatkowe
  • Kiedy należy złożyć zeznanie podatkowe
  • Jak otrzymać 1040s i inne formy
  • Oszustwa podatkowe, na które trzeba uważać
  • Wymogi dotyczące prowadzenia dokumentacji
  • Zmiana nazwiska po rozwodzie lub małżeństwie
  • Porady dotyczące wyboru renomowanego podmiotu sporządzającego zeznanie podatkowe

Ponadto, IRS zwraca się do portali społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Tumblr, aby dzielić się więcej informacjami na temat zmian podatkowych, nowych inicjatyw, produktów i usług. Jednak IRS nie odpowiada na żadne osobiste pytania na tych stronach. Doradza on również podatnikom, aby chronili swoje poufne informacje, takie jak numery ubezpieczenia społecznego, a nie podawały tych numerów w serwisach społecznościowych. Poniżej znajduje się lista serwisów społecznościowych, w których IRS bierze udział i związane z nimi zasoby.

Wszystkie te bezpłatne informacje online to dobra wiadomość dla podatników, choć mogą zniechęcać do korzystania z Państwa usług. Pomyśl o tym, jak możesz wyjść poza podstawy, których mogą się nauczyć z filmu na YouTube. Daj klientom dobry powód, aby nadal polegać na swojej wiedzy i dlaczego perspektywy powinny pojawić się w tym sezonie podatkowym.