J.H. Cohn ofiarowuje 110,000 $ na Życzenie…

przez Terri Eyden

J.H. Cohn LLP zebrał ponad 110 000 dolarów podczas 11. dorocznego spotkania z pracownikiem Bowl-A-Thon korzystającym z programu Make-A-Wish® New Jersey. W ciągu jedenastu lat firma zebrała ponad 1,25 miliona dolarów na Make-A-Wish® New Jersey poprzez zbiórkę funduszy pracowniczych, loterie i darowizny.

Fundacja “Make-A-Wish” została założona w 1980 roku po tym, jak siedmioletni Chris Greicius zrealizował swoje pragnienie zostania policjantem, kiedy 29 kwietnia został zaprzysiężony jako pierwszy honorowy patrol DPS w historii państwa. Niestety, Chris zmarł na białaczkę zaledwie kilka dni później. Od tego skromnego początku organizacja urosła do rangi światowego fenomenu, docierając do ponad 250 000 dzieci z zagrażającymi życiu schorzeniami. Życzenia są ograniczone tylko wyobraźnią dziecka.

Make-A-Wish New Jersey jest jedną z organizacji charytatywnych wspieranych przez Fundację J.H. Cohna dla Kidsâ. Dzięki staraniom Cohn for Kids i J.H. Cohna, ponad 100 życzeń zostało w pełni sfinansowanych. Tego lata około trzynaście życzeń zostanie spełnionych dzięki funduszom, które zostały zebrane w Bowl-A-Thon.

Na imprezie 10 lipca partnerzy i pracownicy z biura firmy w New Jersey wytoczyli pasy ruchu Hanover Lanes we wschodniej części Hanoweru. Bowlers otrzymali darowizny i pozyskali sponsorów od przyjaciół, rodziny i klientów, którzy również uczestniczyli w loteriach i aukcjach “tricky-tray” oraz zebrali dodatkowe fundusze na Make-A-Wish.

Jako wisienka na torcie, co roku J.H. Cohn ma zaszczyt gościć “Dziecko życzeniowe” (i jego rodzinę), które otrzymało życzenia dzięki darowiźnie z ubiegłorocznego Bowl-A-Thon.

“Każdego roku jestem pod wrażeniem tego, jak nasi pracownicy zbierają się razem, aby wspierać tę wyjątkową organizację i dzieci, którym ona służy”, powiedział Michael L. Cohen, partner zarządzający biurem J.H. Cohna w Roseland, dyrektor Fundacji J.H. Cohna i członek zarządu Make-A-Wish New Jersey. “Szczególnie wzruszające było to, że w tym roku dołączył do nas Kai, ośmioletnie dziecko Wish i jego rodzina. Jego duch jest inspiracją dla nas wszystkich.”

Podczas tego wydarzenia, Cohen otrzymał inauguracyjną nagrodę Michael L. Cohen Corporate Citizen Award, która będzie przyznawana corocznie pracownikowi lub partnerowi w J.H. Cohn, który wykazał się wyjątkowym zaangażowaniem na rzecz swojej społeczności.

W czerwcu Fundacja J.H. Cohna przekazała w sumie 150.000 dolarów na rzecz Special Operations Warrior Foundation (SOWF) i Joe Torre Safe at Home Foundation, dwa dodatkowe Cohn dla organizacji charytatywnych wspieranych przez Kidsâ. W ciągu ostatnich sześciu lat fundacja zebrała ponad milion dolarów dla tych dwóch organizacji poprzez Annual Charity Golf Invitational.

Artykuły pokrewne:

  • J.H. Cohn przekazuje 150.000 $ na rzecz organizacji charytatywnych dla dzieci
  • Clowning CPA Oddaje do Wspólnoty