Jackson Hewitt uruchamia loterie w mediach społecznościowych

Aby dostarczyć dodatkowych emocji w tegorocznym sezonie podatkowym, w przypadku gdy przygotowanie i złożenie zeznania podatkowego nie jest wystarczająco ekscytujące, Jackson Hewitt Tax Service uruchomił dwie inicjatywy mediów społecznościowych: Jackson Hewitt’s Got My Back loterie fotograficzne oraz Win Win with the Big Check video contest. Konsumenci mogą wziąć udział w jednej lub obu promocjach od teraz do 15 kwietnia 2011 r., aby wygrać 1000$ tygodniowej nagrody pieniężnej poprzez Jackson Hewitt’s Got My Back, lub 20.000$ całkowitych nagród pieniężnych poprzez Wygraj Dużym Czekiem.

Wygraj z dużym czekiem

Przyniesiony przez Jackson Hewitt Online konkurs wideo Win Win with the Big Check zachęca uczestników do wydrukowania obrazu “Win Win” do pobrania , a następnie nagrania go w kreatywny sposób przekazując ten obraz “Win Win” innej osobie. Gdy uczestnicy wyśleją swoje filmy na stronę Jackson Hewitt “Big Check” na Facebooku , odwiedzający stronę mogą głosować na swoje ulubione zgłoszenie w oparciu o kreatywność i oryginalność. 20 najpopularniejszych filmów zostanie ocenionych przez panel sędziów, składający się z pracowników Jackson Hewitt, którzy wybiorą zwycięzcę, aby otrzymać 10.000 dolarów za zwycięski film oraz 10.000 dolarów za dodatkową osobę wyznaczoną przez zwycięskiego uczestnika konkursu.

Jackson Hewitt’s Got My Back

Aby wziąć udział w loterii fotograficznej Jackson Hewitt’s Got My Back , zawodnicy muszą zrobić zdjęcie przed każdą lokalizacją firmy Jackson Hewitt nie należącą do Walmart w całym kraju, a następnie wgraj obrazek na stronę Jacksona Hewitta na Facebooku , umieść go na Twitterze lub wgraj obrazek na stronę Jacksona Hewitta . Zwycięzcy tygodniowi zostaną wybrani losowo (jedno zgłoszenie na tydzień spośród wszystkich ważnych zgłoszeń), aby wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 1000$. Jackson Hewitt stworzy również interaktywną mapę online, umieszczoną na JacksonHewitt.com/sweepstakes oraz na swojej stronie na Facebooku, która pozwoli odwiedzającym stronę na przeglądanie wszystkich zgłoszeń.

“Chcieliśmy pobudzić konsumentów w kreatywny i zabawny sposób, który zachęci ich do interakcji z Jacksonem Hewittem zarówno online, jak i off”, powiedział David Koroghlian, dyrektor marketingu interaktywnego, Jackson Hewitt Tax Service Inc. “Wiemy, że miliony konsumentów wykorzystują swoje roczne zwroty podatku do spłacenia długów, takich jak karty kredytowe, pożyczki szkolne i płatności hipoteczne, lub do pomocy swoim rodzinom i innym. Konkursy te celebrują zarówno kreatywność online, jak i interakcje międzyludzkie, zapewniając jednocześnie sposoby na zdobycie dodatkowych pieniędzy na spłatę długów, zabawę lub pomoc innym. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć zdjęcia i filmy, które tworzą i nadsyłają konsumenci”.