Jackson Hewitt uruchamia swoje szkoły podatkowe

9 lipca 2012 r. Jackson Hewitt Tax Service ogłosił uruchomienie w całym kraju szkół podatkowych w ramach przygotowań do sezonu podatkowego 2013. Szkoły podatkowe Jackson Hewitt Tax Schools oferują kompleksowy program nauczania w celu zaspokojenia potrzeb edukacyjnych w zakresie podatków osób, które są nowe w dziedzinie przygotowania podatkowego, jak również wymagania w zakresie ustawicznego szkolenia doświadczonych specjalistów podatkowych.

W tym roku kształcenie i szkolenie przygotowujące do zawodu podatnika nabiera nowego znaczenia, ponieważ wszyscy specjaliści podatkowi, bez względu na poziom doświadczenia, będą zobowiązani zdać nowy Test Kompetencyjny Registered Tax Return Preparer (RTRP) do 31 grudnia 2013 r., zgodnie z nowymi przepisami IRS. Ponadto, IRS wymaga obecnie od osób sporządzających zeznania podatkowe spełnienia pewnych wymagań dotyczących rocznego kształcenia ustawicznego. Jackson Hewitt jest zatwierdzonym dostawcą usług w zakresie kształcenia ustawicznego IRS, który pozwala osobom sporządzającym zeznania podatkowe uzyskać cenny kredyt na kształcenie ustawiczne po ukończeniu kursów.

Zapotrzebowanie na dobrze wyszkolonych, wysokiej jakości doradców podatkowych pozostaje wysokie, ponieważ około siedemdziesiąt milionów podatników zwraca się co roku do płatnego doradcy podatkowego o pomoc w złożeniu deklaracji podatkowej. Aby sprostać temu zapotrzebowaniu, firma Jackson Hewitt zatrudnia, szkoli i zatrudnia pracowników przygotowujących rozliczenia podatkowe, w skład których wchodzą zarówno pracownicy całoroczni, jak i sezonowi. Jackson Hewitt prowadzi szeroko zakrojone programy szkoleniowe, które wspierają ciągłe zaangażowanie firmy w dostarczanie dokładnych usług w zakresie przygotowania podatkowego, które spełniają potrzeby i oczekiwania klientów.

«Jesteśmy podekscytowani możliwością uruchomienia w tym roku Szkół Podatkowych Jackson Hewitt, ponieważ mamy nadzieję nie tylko pomóc osobom fizycznym w przygotowaniu się do wejścia w obszar przygotowania podatkowego, ale również pomóc doświadczonym osobom przygotowującym się do podatków w kontynuacji ich edukacji i przygotowaniu do testu IRS RTRP», powiedział Philip H. Sanford, prezes i CEO Jackson Hewitt Tax Service Inc. «IRS ma nowe wymagania certyfikacyjne, a nasz program edukacji i szkoleń będzie bardzo korzystny dla osób przygotowujących się do egzaminów podatkowych, zarówno w zakresie spełniania wszystkich wymagań i standardów IRS, jak i zdobywania umiejętności pozwalających na wyróżnienie się na polu przygotowania podatkowego. Dobrze wyszkoleni, wysokiej jakości specjaliści podatkowi są podstawą naszej działalności».

Podstawowy kurs podatkowy Jacksona Hewitta jest progresywnym programem edukacji podatkowej przeznaczonym dla początkujących; nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie w przygotowywaniu podatkowym. Studenci nie tylko uczą się prawa podatkowego, ale również mają możliwość zastosowania tego, czego się nauczyli, wypełniając kilka przykładowych deklaracji podatkowych w miarę postępów w nauce. Kursy oferowane są zarówno w tradycyjnych klasach, jak i online. W miarę postępów w nauce, Jackson Hewitt pomaga w uzyskaniu numeru identyfikacji podatkowej Preparer (PTIN), który jest teraz wymagany w celu przygotowania federalnego zeznania podatkowego za opłatą. Dodatkowo, program Jackson Hewitt Tax School pomoże przygotować osoby przygotowujące rozliczenia podatkowe do testu kompetencji IRS RTRP.

Jackson Hewitt współpracował z ExamMatrix, aby udostępnić swój kurs RTRP Competency Test Review ze znaczną zniżką dla wszystkich studentów Jackson Hewitt Tax School. ExamMatrix jest dostawcą komputerowych kursów przygotowujących do egzaminów z wykorzystaniem adaptacyjnej technologii nauczania. Test kompetencyjny RTRP jest testem wymaganym przez IRS, który specjaliści podatkowi muszą zdać do 31 grudnia 2013 roku, chyba że są już Certyfikowanym Księgowym, Agentką Rejestracyjną IRS lub prawnikiem.

Odwiedź stronę internetową Jackson Hewitt, aby dowiedzieć się więcej.

Artykuły pokrewne:

  • Badanie kompetencji osób przygotowujących zeznania podatkowe w ramach IRS
  • IRS ogłasza tematy testu przygotowującego do złożenia zeznania podatkowego

Źródło: PR Newswire/Jackson Hewitt Tax Service Inc.