Jak prawdziwie przekształcić swoją praktykę – nowy przewodnik

W ciągu ostatnich 20 lat firmy prowadzące księgowość rozwijały się w coraz bardziej zróżnicowany sposób, w związku z czym technologia zarządzania tymi firmami rozwinęła się w równie zróżnicowany sposób.

Aby jeszcze bardziej zmylić ten obraz, obserwujemy konwergencję narzędzi CRM, zarządzania dokumentami i przepływu pracy, które zapewniają równie kompetentną opcję zarządzania praktykami dla firm, które mają na uwadze poszczególne podejścia i kończą gry. W rezultacie powstał niezwykle dezorientujący rynek dla właścicieli i partnerów w firmach, którym brakuje nawet podstawowych ram do zadawania pytań sprzedawcom i podejmowania decyzji o najlepszym podejściu.

Co więcej, dowody sugerują, że większość firm ma problemy z określeniem, czym jest oprogramowanie do zarządzania lub jakie są jego najważniejsze funkcje. Co więc należy zrobić?

Mając to na uwadze, AccountingWEB zlecił ekspertom Brian’owi Tankersley’owi, CPA i Jeff’owi Brandeis’owi dekonstrukcję dostępnych opcji zarządzania popularną praktyką i zapewnienie punktu wyjścia dla każdej firmy oceniającej preferowane przez nich rozwiązanie.

Inside Practice Management and Digital Transformation for Accounting Firms dowiesz się o tym:

  • powstające technologie automatyzacji
  • modernizacja sprzedaży i marketingu
  • co robi (a czego nie robi większość obecnych systemów zarządzania praktykami)
  • praktyczne kroki zarządzania, które można podjąć poza granicami technologicznymi

…i więcej!

Pobierz bezpłatny egzemplarz już dziś.