Jak rozpocząć praktykę w społeczności emerytów

The 1980s rockowy zespół âThe Talking Headsâ» może być najlepiej pamiętany za piosenkę ânce in a life.â» You’ve heard the lyrics:

I możesz mieszkać w chacie z karabinami.

I możesz znaleźć się w innej części świata.

I możesz znaleźć się za kierownicą dużego samochodu.

I może znajdziesz się w pięknym domu, z piękną żoną.

A ty możesz zadać sobie pytanie: Cóż, jak się tu znalazłem?

Jako CPA, możesz rozpocząć praktykę lub przenieść się do społeczności urlopowej lub emerytalnej. Być może należysz do gospodarstwa domowego o dwóch karierach i podążałeś za współmałżonkiem. Może chciałaś uciec od ciśnieniowej kuchenki, wielkomiejskiego środowiska

Dodajmy więcej definicji do âretirement community.â» Yours nie jest stereotypowym miastem na Florydzie wypełnionym ludźmi ustawionymi w kolejce do wczesnego ptasiego specjału. Yours to ekskluzywna społeczność w pobliżu światowej klasy szpitala (Chapel Hill, North Carolina), ośrodka golfowego preferowanego przez gwiazdy (Palm Springs, California), ośrodka zimowego preferowanego przez stare pieniądze (Neapol, Floryda), lub miasta studenckiego (Charlottesville, Virginia). Tu są pieniądze, a ludzie, którzy je mają, potrzebują księgowych.

Five Ways to Find Clients

Pesymista może po prostu zobaczyć społeczność, w której nikt nie pracuje i wszyscy mają stałe dochody. Ale to nie ty. Oto pięć obszarów â i taktyki, które można wziąć â aby znaleźć potencjalnych klientów.

1. Duży szpital. W większości społeczności najlepiej zarabiające zawody znajdują się w dziedzinie medycyny. Wraz z wiekiem tych 76 milionów wyżu demograficznego, popyt na usługi będzie wzrastał. Opieka zdrowotna to rozwijająca się branża.

Znalezienie perspektyw: Lekarze i większość innych zawodów medycznych wymaga licencji do wykonywania zawodu. Tak samo jest z farmaceutami. To jest w aktach publicznych. Nietrudno jest odnaleźć nazwiska i dane kontaktowe wszystkich lekarzy na Twoim rynku. Sprzedawać do nich.

2. Wielki college. Słynna instytucja zatrudnia wielu profesorów. Ale nie zapomnij o personelu administracyjnym, nazywanym również «âpostsecondary education administratorsâ» przez US Bureau of Labor Statistics. Mogą oni również wykonywać pracę doradczą jako interes poboczny.

Znalezienie perspektyw: Edukatorzy i administratorzy zazwyczaj należą do stowarzyszeń zawodowych z lokalnymi oddziałami. Czy mają oni kategorię dla członków stowarzyszonych? Czy mają gościnnych mówców na spotkaniach?

3. Stowarzyszenia właścicieli domów. OK, więc ludzie z czasem na rękach mogą stać się biznesmenami, chcąc regulować życie każdego. Ten organ zarządzający często nadzoruje stowarzyszenie właścicieli domów, które pobiera opłaty. W planowanych społecznościach, często mają oni klub i zajęcia pozalekcyjne.

Znalezienie perspektyw: Czy przynoszą głośniki? Tak, ale mogą być one niekorzystne dla sprzedaży. Czy mogą Państwo przedstawić seminarium na temat kradzieży tożsamości lub ubezpieczenia społecznego? To jest temat edukacyjny.

4. Biblioteki. Zamożne społeczności tradycyjnie bardzo poważnie traktują biblioteki. W świecie, w którym technologia przeniosła badania z encyklopedii do wyszukiwarek internetowych, biblioteki pracowały, aby nadążyć za czasem.

Znalezienie perspektyw: Wiele bibliotek oferuje sezonową serię głośników. Robią one reklamę. Oferują kilka ciekawych tematów interesujących dla osób posiadających majątek.

5. Adwokaci. Około 55 procent Amerykanów nie ma testamentów. W miarę jak się starzeją, przesuwa się to wyżej na ich liście rzeczy do zrobienia. Chociaż niektóre prace prawne mogą być wykonywane online, prawnicy są często zaangażowane w przygotowanie testamentów lub osiedlania się nieruchomości. Twoja społeczność prawdopodobnie ma więcej niż myślisz.

Znalezienie perspektyw: Adwokaci ogłaszają. Są licencjonowani. Przystępują do organizacji społecznych. Są dość widoczni w społeczności. Zakładając, że twoi sąsiedzi są w 45 procent Amerykanów, którzy mają testamenty, mogą prawdopodobnie wprowadzić cię do swojego adwokata.

Tradycyjne (i nie tak tradycyjne) Trasy

Załóżmy, że już wcześniej czytałeś o tych oczywistych. Ludzie z czasem na rękach dołączają do kijów golfowych. Ludzie z czasem i łodzią (lub aspirujący do posiadania) dołączają do klubów jachtowych. Innym powodem, dla którego zamożni ludzie żyją dłużej (poza przeprowadzką w pobliżu dużego szpitala) jest to, że dobrze dbają o siebie. Siłownie i zajęcia ruchowe są często pełne.

Twoim celem jest bycie na szczycie umysłu, gdy ktoś potrzebuje księgowego. Wiele społeczności posiada ławki w pobliżu przystanków autobusowych. W tych ławkach często znajdują się reklamy. Wózki na zakupy w supermarketach często mają reklamy na składanych fotelikach dziecięcych. Programy adopcyjne często zawierają gustowny znak określający firmę lub osobę zaangażowaną w utrzymanie porządku w okolicy. Kierowcy widzą Twój znak codziennie. Instytucje religijne często mają w cotygodniowym biuletynie ogłoszenia w formie wizytówek. Twoi zamożni emeryci robią zakupy, jeżdżą i oddają cześć. Często widują Twoje imię i nazwisko.

Zwiększanie swojej widoczności w społeczności emerytów jest łatwiejsze niż myślisz.

O autorze:

Bryce Sanders jest prezesem Perceptive Business Solutions Inc. w New Hope w Pensylwanii. Prowadzi on szkolenia z zakresu pozyskiwania klientów HNW dla branży usług finansowych. Jego książkę «Captivating the Wealthy Investor» można znaleźć na Amazon.com.