Jak teraz wyceniasz swoje usługi?

Księgowi i księgowi dostrzegają bezprecedensowe zapotrzebowanie na doradztwo i wsparcie, aby pomóc klientom indywidualnym i biznesowym przetrwać finansowo już teraz. Ale jak ustalasz ceny w czasie kryzysu?

Specjaliści od księgowości znaleźli się w samym środku burzy pytań, które sięgają od programu ochrony płac i innych finansowych linii życia, po ustawę o opiece i podstawowym planowaniu finansowym dla przedsiębiorstw i osób prywatnych, aby przejść przez ten trudny czas. Co więcej, księgowi nie zgadzają się ze sobą i ze swoimi kolegami co do tego, jak pobierać opłaty za udzielenie odpowiedzi na pilne pytania klientów, jak również co do takich spraw jak: przygotowanie dokumentów, doradztwo finansowe i mnóstwo innych wymagań związanych z klientem.

W rzeczywistości, jako pierwsi respondenci, wiele firm po prostu reaguje na wezwania o pomoc bez żadnego formalnego planu i istnieje coraz większe zapotrzebowanie na powszechnie akceptowane zasady. Z tych powodów AccountingWEB organizuje spotkanie wirtualnego ratusza, aby spróbować znaleźć wspólne porozumienie w następujących kwestiach:

  • Czy istnieje etyczny obowiązek udzielania bezpłatnych porad klientom w czasie kryzysu COVID-19?
  • Czy udzielona porada jest uważana za bezpłatny wydatek marketingowy lub akcję charytatywną?
  • Jak firmy powinny postępować z nowymi klientami w porównaniu z dotychczasowymi?
  • Jeśli zdecydujesz się na pobieranie opłat, czy powinieneś obniżyć opłaty i jak uniknąć tworzenia niepożądanego precedensu?
  • Czy należy wprowadzić rozróżnienie między zadaniami «podstawowymi», takimi jak wypełnianie wniosków kredytowych, a bardziej złożonymi zadaniami związanymi z repursorowaniem/retuszowaniem działalności?

Naszym celem będzie zebranie informacji od szerokiego grona głosów, tak aby zawód ten mógł, miejmy nadzieję, przejść do zbioru uzgodnionych zasad. Wirtualny ratusz (poprzez Zoom) odbędzie się 30 kwietnia o 14:00 EDT, w którym wezmą udział następujący paneliści:

  • Shayna Chapman, CPA, CITP, właściciel Shaynaco LLC
  • Jody Linick, AIPB Certified Bookkekeeper, QuickBooks® Certified Pro Advisor, właściciel FitBooks Pro
  • Loren Fogelman, trener biznesowy, mówca, właściciel Rozwiązanie Sukcesu Biznesowego
  • Andrew Wall, CPA, CMA, CEO CPA4IT Professional Corporation

Każdy z naszych gości specjalnych przedstawi krótkie wprowadzenie, zawierające ich przemyślenia i podejście do najważniejszych kwestii. Następnie odbędzie się dyskusja grupowa i pytania publiczności. Państwa udział jest bardzo zachęcany .

Mamy szczerą nadzieję, że zarejestrujesz się dziś bezpłatnie na to wydarzenie , które, miejmy nadzieję, posunie zawód do przodu i zaoferuje trochę umysłu dla Twojej praktyki i Twoich klientów w tym trudnym czasie.

Zarejestruj się tutaj