Jak Twoja firma może pomóc klientom w walce z oszustwami?

Podkreślenie egzystencjalnego zagrożenia oszustwem dla małego biznesu to misja dla Potężnego Założyciela Księgowości Dawn Brolin, CPA, CFE.Czytelnicy jej zwykłej kolumny “Fraud Fighter” na AccountingWEB potwierdzą to.

Ale horrory, które opisuje Dawn, wciąż opadają szczęki. Przykład syna okradającego firmę ojca jest daleki od anonimowego hakera, o którym zwykle można pomyśleć.

Ale co więcej, świadomość zagrożeń i pomaganie klientom w ich unikaniu to nie tylko obowiązek, który według księgowego powinien spełniać, ale także doskonała platforma, z której można rozwijać nowe, głębsze relacje z nimi.

Jak podkreśla Dawn, zbrojownia, której możesz potrzebować z punktu widzenia technologii, jest w rzeczywistości dość prosta. Kontrole zarządzania klientami i dokumentami w chmurze lub w środowisku hostowanym mogą chronić przed wieloma oportunistycznymi pracownikami, a rozwiązania w zakresie zarządzania czasem mogą chronić Twoich klientów przed wykorzystywaniem czasu przez pracowników.

Nie jest to trudne, ale wymaga zupełnie innego poziomu świadomości i uwagi niż obecny w większości firm księgowych. Dowiedz się więcej na naszym czacie wideo podczas ostatniej konferencji Scaling New Heights w Salt Lake City, organizowanej przez Woodard Events.