Jak utrzymać dobrą kondycję fizyczną – i zdrowy tryb życia – przez cały sezon pracyJak utrzymać dobrą kondycję fizyczną (i zdrowy tryb życia) przez cały sezon pracy?

Ćwiczenie jest najlepszym stymulatorem umysłu i mózgu i trzeba zachować sprawność fizyczną przez bagno przekleństw, krzyków, binge picie, przyrost masy ciała, lakk-of-a-social-life-wyjątkiem my-âfriendsâ”-w czasie pracy, że jest zajęty sezon.

Poniżej znajduje się podstawowy trening od 15 do 30 minut (plus może dodatkowe 10 minut, jeśli popełnisz błąd, czytając cały post na blogu), który łatwo wcisnąć w ruchliwy harmonogram i który możesz zrobić z komfortu własnego domu (gdy masz luksus korzystania z takiego miejsca), prysznicu, biura, kostki, lub gdziekolwiek możesz znaleźć miejsce. Nie polecam robić tego na miejscu u klienta.

Bez dalszych adieu, następujące porady fitness i sanity pochodzi z umysłu byłego kolegiaty piłkarza-seniora audytu odwrócił się:

Kiedy jest wtorek, 12 stycznia, a twój pracowity sezon jeszcze się nie zaczął, jednym z pięciu poniższych powodów jest zazwyczaj sprawca opóźnienia w otwarciu bram piekła:

 1. Kontroler twojej klientki zdecydował się na przeprowadzkę w grudniu i zamknął jej nowe mieszkanie 31 grudnia 2015 roku. Oczekuje się, że skończysz planować tydzień 11 stycznia i masz dwa tygodnie pracy w terenie zaczynając w tym samym tygodniu, ale nie było absolutnie żadnej komunikacji z klientem. Prawdopodobnie dlatego, że kontroler jest zakopany pod stosem skrzynek i nie może do końca zakończyć zamknięcia.Powodzenia w dotrzymaniu tego terminu.
 2. Wciąż leżysz na plaży na Hawajach w trakcie swoich przedłużonych wakacji bożonarodzeniowych, będąc torturowanym przez tę szaloną debatę wewnętrzną na temat tego, czy powinieneś zamówić kolejną pi±tąa coladę i spędzić tutaj resztę swojego życia, czy też powiniene¶ wstać i udać się na lot do domu wiedz±c, że je¶li to zrobisz, twój pracowity sezon zaczyna się jutro.
 3. Jesteś jednym z 10 nowo zatrudnionych pracowników i wyciągnąłeś długą słomkę.To prawda, jesteś tak zazdrosny, że cała twoja grupa startowa została już przydzielona do pracy i pracujesz do 10 w nocy, a ty siedzisz tam i nie masz nic do roboty.Ciesz się tym póki trwa, synu.
 4. Spędziłeś pierwsze cztery pracowite sezony swojej kariery w firmie z “wielkiej czwórki”, zdecydowałeś, że wystarczy, i przeniósłeś się do małej regionalnej firmy.Teraz, wszyscy dookoła ciebie drżą jak The Big One ma uderzyć jutro, a ty myślisz o uderzeniu do baru o 9 rano.
 5. Prokrastynacja, kochanie.Jest dopiero wtorek, mój termin upływa dopiero pod koniec miesiąca, a to mój trzeci rok w tej pracy. Myślę, że w tym roku trochę bardziej się rozluźnię i będę miał wyłączony mózg do przyszłego tygodnia.Miejmy nadzieję, że mój menedżer nie zaplanował żadnego terminu przeglądu… .

Bez względu na powód, są to dni, w których można naprawdę rozpocząć ten reżim fitness. Ja, na przykład, nie obudziłem się dziś rano, aby uderzyć na siłownię, ale âmade up for itâ”, decydując się jeździć na rowerze 4,5 mili do pracy.Kiedy wiesz, że nie masz nic do roboty w danym dniu (obecnie mieszkam gdzieś w Nos. 1 i 4, powyżej), jazda na rowerze do pracy nie jest straszną opcją â po prostu trzymać się z dala od autostrad, upewnij się, że masz na sobie coś zakrywającego uszy, jeśli mieszkasz w stanie, w którym średnie temperatury stycznia rzadko przekraczają rozmiar buta Shaqa, uważaj na kaca bezdomnych i przygotuj się do zniesienia oszołomionych, oszklonych spojrzeń wszystkich swoich współpracowników, którzy chodzą przy kostce i gawk przy kasku rowerowym spoczywa ładnie na biurku.

Jeśli nie jesteś typem osoby, która lubi chodzić na siłownię i patrzeć, jak mięsożercy rzucają dodatkową 45-tkę na prasę do ławek i chrząkają w przyszłe łzy rotatorów i nie potrafią obracać szyi od ponad 11 do 1, to typ treningu, który opracowałem, jest dla ciebie i wszystko, co musisz zrobić, to dwa kluczowe zakupy (na szczęście zdobywasz duże dolce, więc ta część programu jest łatwa w obsłudze):

 1. Mata do jogi.
 2. Jakiś rodzaj hantla.

Można je znaleźć w każdym Target, sklepie z artykułami sportowymi lub, jeśli nie wychodzisz z pracy do czasu, gdy Target zamknie się o północy, możesz łatwo dokonać następujących zmian:

 1. Podłoga może być twoją matą. Miejmy nadzieję, że masz trochę miejsca na dywan.
 2. Jeśli chodzi o wymianę hantli, pies, współlokator, mini lodówka, krzesło do jadalni lub cokolwiek innego, co mieści się na twoich ramionach, będzie musiał zrobić.

Teoria stojąca za tymi zakupami ma na celu skupienie naszego reżimu fitness na dwóch częściach ciała, które w ciągu długich miesięcy siedzenia, które jest zajęte sezonem: tyłek i abs.Dwa główne ćwiczenia, które odnoszą się do nich to, masz to, chrupki (lub wariacje na) i przysiady (lub wariacje na).

Jak w przypadku każdego treningu, najważniejsze jest, aby najpierw się rozgrzać, aby uniknąć kontuzji.Upewnij się również, że pijesz dużo wody, aby uzupełnić wodę przefiltrowaną przez fusy z kawy, która jest intensywnie spożywana o tej porze roku.

Trening 1 â tydzień 11 stycznia â â Starting Slowâ” â 15-20 minut

Rozgrzewka

 • 25 podnośników skokowych (nie robić pod prysznicem)
 • 25 wysokich kolan, biegnących w miejscu (również nie pod prysznicem)
 • 25 butt-kickersów, biegnących w miejscu (prawdopodobnie również nie jest to dobry pomysł, aby zrobić to pod prysznicem)

x2

Trening

 • 10 przysiadów (świetne ćwiczenie pod prysznicem)
 • 10 pompek (pompek kolanowych jest w porządku przez pierwszy tydzień)
 • 10 chrupków
 • 10 podniesień cieląt, każda noga

x3

Mazel tov, szczęśliwy pracowity sezon, i do następnego razu!