Jak wygenerować więcej poleceń

Twoje usługi i wiedza fachowa mówią wiele. Musisz jednak wykazać się energią, aby uzyskać skierowanie. Przekazując część tej energii, aby zadowolić swoich klientów, możesz stworzyć rozmach, w którym Twoi klienci są chętni do promowania Twojej praktyki.

Dezorientacja i niepewność są w TCJA zawsze na wysokim poziomie. Okazją do tego nie jest oszczędność czasu i pieniędzy Państwa klienta. Macie Państwo możliwość zaangażowania się w sprawy swoich klientów, stworzenia zmian w ich życiu na lepsze. Metoda koła zamachowego usuwa punkty tarcia w praktykach zaangażowania klientów, tworząc w ten sposób okrągły proces, w którym klienci zasilają wzrost.

HubSpot, pomysłodawca metody koła zamachowego, z powodzeniem zastosował ją w celu przywrócenia im wzrostu i, co ważniejsze, przeniesienia ich kultury z akwizycji na doświadczenia klientów.

Od koła garncarskiego, przez ostrzenie kamieni, aż po Leonarda di Vinci poczętego z różną bezwładnością, koła zamachowe były używane od czasów starożytnych. Wykonane z metalu i obracające się na osi, są wydajnym systemem magazynowania energii. Ilość zmagazynowanej energii jest równoważna temu, jak szybko się obraca, jaka jest wielkość tarcia i masa. Koła zamachowe można znaleźć w pociągach, samochodach i statkach kosmicznych.

Metoda koła zamachowego zmienia sposób myślenia marketingowego od pozyskania klienta do doświadczenia klienta. Zamiast marudzić po podpisaniu skierowania, zachowaj rozmach, który pozwoli Ci zaangażować i zachwycić klienta, aby dodać energii słowu-usta.

W jaki sposób koło zamachowe jest narzędziem wzrostu?

Pierwszym wejściem jest energia. W strategii marketingu rekomendacyjnego stosuje się energię w celu przyciągnięcia i pozyskania klientów. Ma to formę uczestniczenia w wydarzeniach sieciowych, zadawania pytań przyjaciołom i rodzinie, angażowania swojego centrum wpływów oraz niezręcznego zadawania pytań swoim klientom.

W metodzie koła zamachowego, energia jest również wykorzystywana do zachwycania istniejących klientów.

Zidentyfikować i zredukować punkty tarcia. Przyjrzyj się dokładnie swojej organizacji, punktom kontaktowym klienta, usługom i komunikacji. Czy któryś z tych czynników powoduje, że klienci odchodzą, są nieszczęśliwi, wprowadzają zamieszanie lub nie czują się wyjątkowo?

Budowanie firmy księgowej polega na robieniu jednej wielkiej rzeczy dla swojego idealnego klienta. Wejdź w to wszystko, by go posiadać. Zacznij od usunięcia punktów tarcia z doświadczenia klienta.

Błyskotliwość koła zamachowego polega na tym, że dodajesz energii najważniejszej części firmy: swoim klientom. Dzięki lepszemu zaangażowaniu zmniejsza się tarcie, a Twoje koło dodaje masy. Większa masa zadowolonych klientów, aby rozpowszechnić to słowo. Twoje koło zamachowe będzie wtedy produkować zrównoważony wzrost.

Każdy etap opiera się na następnym.

1. Przyciąganie

Wykorzystaj swoją wiedzę do tworzenia treści i komunikacji, które budują relacje z Twoim idealnym klientem.

2. Zaangażowanie

Jako CPA lub księgowy, jesteś przewodnikiem. Znasz ich obawy i problemy. Trzymaj się z dala od ich problemów, aktywnie dostarczając im rozwiązań i spostrzeżeń, aby mogli dobrze spać w nocy.

3. Delight

Zachwycanie klientów zaczyna się od znalezienia własnej prawdziwej autentyczności i stworzenia unikalnego doświadczenia klienta. Budowanie długotrwałych relacji jest naturalne, gdy tworzysz zmianę w ich życiu na lepsze. Staną się oni Twoimi promotorami.

Mapowanie Twojego planu koła zamachowego

  1. Wraz z partnerami i współpracownikami określcie swoje zobowiązania na każdym etapie cyklu.
  1. Zidentyfikuj działania, które wykonasz, aby zrealizować swoje zobowiązania. Jeśli Twoja firma posiada oddzielny dział osobistego planowania finansowego, możesz stworzyć drugie koło zamachowe specyficzne dla tego działu i klientów.

Atrakcja : W Gellerman & Son wykorzystujemy content marketing, aby uzyskać nasze koła zamachowe. Inwestujemy w darmowe treści za pośrednictwem naszego bloga, wpisów dla gości, tutoriali i biuletynów, które mówią bezpośrednio do naszej praktyki SALT dla małych firm e-commerce.

Zaangażowanie : Aby zmniejszyć punkty tarcia, nauczyliśmy się, że istniejący klienci wolą otrzymywać wiadomości tekstowe niż połączenia i wolą korzystać z usług planowania online niż z tagów telefonicznych. Trzymamy się z dala od ich potrzeb, oferując powiadomienia i tutoriale na temat ciągle zmieniającego się krajobrazu podatkowego państwa.

Delight : Rozwijamy głębsze relacje z naszymi klientami poprzez spotkania z nimi w ich biurze, zgodnie z ich harmonogramem. Bazując na stanach, w których nasi klienci sprzedają produkty, oferujemy artykuły i zasoby, które pozwalają im przewidywać ich potrzeby i obawy.

  1. Mierzenie sukcesu za pomocą kluczowych wskaźników wydajności dla każdego etapu. Mierząc punkty tarcia, możesz nadal pracować nad ich redukcją, aby Twoje koło zamachowe przyspieszyło.

Attract : Nasz content marketing produkuje kwalifikowane leady. Mierzymy ilość leadów i konwersji.

Zaangażowanie : Gellerman & Son koncentruje się na zatrzymaniu klienta i informacji zwrotnej od klienta. Analizujemy pozytywne i negatywne opinie z komentarzy online, ankiet klientów i opinii z seminariów.

Delight : Mierzymy zatrzymanie klienta i dwa razy w roku przeprowadzamy ankietę, aby sprawdzić, czy jest on promotorem lub rozpraszaczem.

:

Twoje działania w kole zamachowym powinny służyć potrzebom Twoich klientów. Zadowolenie klientów zamieni ich w promotorów, którzy następnie nakarmią Twoją firmę odpowiednimi perspektywami.

Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć jest być przewodnikiem, że jesteś jako ich księgowy lub księgowy. Podziel się swoją autentyczną wiadomością i doświadczeniem poprzez newsletter, blog i stronę internetową pełną zasobów.

Postępując zgodnie z powyższymi krokami, przekształcisz swoją kulturę marketingową z poleceń do okrągłego procesu, w którym klienci zasilają wzrost.