JDJ Resources Corp. Liderzy Split z Rothstein Kass

Założyciele JDJ Resources Corp. powiedzieli w środę, że opuścili Rothstein Kass Family Office Group, aby uruchomić JDJ Family Office Services, niezależną firmę, która będzie świadczyć usługi administracyjne dla biur wielorodzinnych i osobistych CFO dla osób i rodzin o wysokich dochodach.

Po raz drugi dawni liderzy Family Office Group opuścili firmę księgową i założyli własne biura rodzinne od czasu zakupu Rothstein Kass przez firmę KPMG LLP z Wielkiej Czwórki pod koniec maja.

JDJ Family Office Services z siedzibą w Bostonie zachowa cały swój 21-osobowy personel i będzie «nadal dostarczać ten sam pakiet usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb istniejącej i rozszerzającej się bazy klientów», zgodnie z publikacją.

JDJ Resources Corp. została założona w 2001 roku, a w 2012 roku połączyła się z Rothstein Kass. Pod kierownictwem obecnego zespołu JDJ Family Office Services, Rothstein Kass zwiększył swoją bazę klientów biurowych w Bostonie o 13%, a przychody brutto o 33% w 2013 roku, jak podano w komunikacie.

«Jesteśmy podekscytowani, że możemy być znowu niezależni. Ta zmiana pozwala nam zapewnić poziom usług, który jest oczekiwany i wymagany w branży biur rodzinnych», powiedział JDJ Family Office Services Partner James Kittler w oświadczeniu. «Wierzymy, że branża Family Office znajduje się w fazie wzrostu, co daje nam doskonałą okazję do rozszerzenia modelu usług, który stworzyliśmy w firmie JDJ, i udoskonalenia niestandardowych rozwiązań usługowych, które oferujemy naszym klientom i ich doradcom».

Reuters poinformował 10 czerwca, że Rick Flynn, który był dyrektorem naczelnym Family Office Group w Rothstein Kass, oraz kilka innych osób oddzieliło się od firmy, tworząc Flynn Family Office, które rozpoczęło działalność 1 czerwca.

Firma jest utworzona w celu zapewnienia niestandardowych strategii bogactwa rodziny, które pomagają w podejmowaniu decyzji od zakupu lub sprzedaży firmy do znalezienia organizacji charytatywnych do darowizny, zgodnie z artykułem.

Powiązany artykuł:

Umowa z Rothstein Kass Makes KPMG US Hedge Fund Leader