Kącik redaktora: Chcesz doskonałej praktyki?

Trudno jest praktykom – nawet jedynym właścicielom – myśleć o sobie, ale pragnienie bycia najlepszym nie jest takie złe.

Wiesz, że każdego dnia pragniesz tego, co najlepsze dla swoich klientów, służąc im w najbardziej etyczny i profesjonalny sposób. Ale jak naprawdę możesz to robić, jeśli nie oferujesz im wszystkiego, czego potrzebują lub na co zasługują, albo że nie jesteś najlepszy, jakim możesz być?

A dla tych z Państwa, którzy są zadowoleni z tego, że mogą po prostu zaoferować usługę lub usługi, które robią – czy to tylko podatek, czy tylko księgowość, itp. – nie chcecie zrobić tego lepiej?

Po pierwsze, kilka tygodni temu wspomniałem, że sezon konferencyjny jest już za nami. Jest to jeden z wyraźnych sposobów nie tylko na zapewnienie, że nadążasz za nauką, której potrzebujesz, aby być na szczycie swojej gry, ale jest to sieć i towarzystwo oraz wspólna świadomość ciebie i twoich rówieśników.

Niezależnie od tego, czy czujesz, że rywalizujesz bezpośrednio czy nie, jest wiele do przekazania i nauczenia się z prostej wymiany na temat tego, jak przetrwałeś sezon podatkowy, pokonałeś problem z QuickBooksem, poradziłeś sobie z trudnym klientem lub znalazłeś lepsze narzędzie kosztowe do wykorzystania. To właśnie te osobiste wymiany doprowadzą do lepszej, doskonałej praktyki.

Na przykład w przyszłym tygodniu odbędzie się jedno z największych spotkań dostawców, usługodawców i praktyków przez cały rok: AICPA Practitioners Symposium i Tech+ Conference. W ostatnim czasie wydarzenie to przyciągnęło ponad 1000 uczestników – głównie CPA – którzy przyjeżdżają, aby dowiedzieć się o tym wszystkim i podzielić się własnymi doświadczeniami z kolegami.

Nie popieramy jednego wydarzenia na drugim, przez cały rok będziemy w nim uczestniczyć i informować Państwa o nim w ramach naszych imprez. AccountingWEB będzie w pełni uczestniczyć w wydarzeniu AICPA, więc możesz śledzić jego przebieg na naszej stronie internetowej lub za pośrednictwem mediów społecznościowych, ponieważ planujemy dzielić się najbardziej przydatnymi informacjami pochodzącymi z sesji i wymiany z praktykami.

Ale przebywanie na zewnątrz nie jest wymogiem, ani nie jest jedynym sposobem, aby pomóc swojej praktyce być najlepszym, jaki może być. Wymiana i uczenie się mogą mieć miejsce również w świecie cyfrowym. Na przykład, zadaj sobie pytanie: Czy znasz jakichś liderów myśli? Jakie blogi czytasz? Czy jesteś zaangażowany w jakieś strony społecznościowe? Kogo śledzisz na Twitterze? Jakie kursy CPE chciałbyś odbyć i czy różnią się one od tych, które odbyłeś w zeszłym roku?

Wszystkie te rzeczy mają duże szanse na pozycjonowanie siebie i swojej firmy, aby lepiej służyć swoim klientom i zdobyć nowe. Więc jak zamierzasz być doskonały? Będziemy bardzo wdzięczni za Wasze spostrzeżenia na temat Waszych wysiłków w zakresie poprawy praktyk i relacji z klientami. Nawet jeśli coś nie działa lub nie działało, dzielenie się swoim doświadczeniem nadal ma wielką wartość dla Twoich współpracowników. Dlatego właśnie tu jesteśmy.