Kącik redaktora: Dlaczego świadomość podatkowa w zakresie sprzedaży ma znaczenie

Jako pracownik CPA lub profesjonalista podatkowy doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak skomplikowany jest amerykański kodeks podatkowy, a przy 15,000 stanowych i lokalnych jurysdykcjach podatkowych i liczeniu podatku od sprzedaży, nie staje się on łatwiejszy również dla Twoich małych klientów biznesowych.

Tak więc, z niezliczoną ilością tego, co klienci detaliczni mogą mieć do rozliczenia w tych dniach, w połączeniu z rosnącą liczbą klientów, którzy prowadzą jakiś aspekt swojej działalności w innych krajach (kupno, sprzedaż lub oba), pomyśleliśmy, że nadszedł najwyższy czas, abyśmy zwiększyli naszą uwagę na nasz kanał podatku od sprzedaży.

W związku z tym nawiązaliśmy współpracę z firmą Avalara, która zajmuje się sprzedażą i korzysta z usług dostawcy usług podatkowych i zgodności z przepisami, aby dostarczyć Ci najbardziej użyteczne i wnikliwe treści nie tylko w kwestiach związanych z podatkiem od sprzedaży, ale także dla ulepszenia Twojej własnej praktyki, w miarę jak będziesz się rozwijać.

Wspólnie rozpoczęliśmy pracę we wrześniu i cieszymy się, że nadal będziemy mogli przekazywać Państwu cenne treści od ekspertów branżowych oraz innych specjalistów z zakresu podatków i rachunkowości. Jak zawsze jesteśmy dla Ciebie społecznością, a Twoje opinie i udział w rozmowach, które tu rozpoczynamy, są zawsze mile widziane i doceniane.