Kącik redaktora: Jak planujesz swoją przyszłość?

Idea formalnego, pisemnego planu – nie mówiąc już o ustnie uzgodnionym planie – dla przyszłego funkcjonowania i rozwoju firmy może wydawać się obcą koncepcją, ale czy powinna być?

Zbyt wiele firm, zwłaszcza małych, idzie rok w rok z minimalnym kierunkiem innym niż reagowanie na potrzeby klientów, gaszenie pożarów i staranie się utrzymać porządek na następny kwartał, kolejny sezon i ewentualnie resztę roku. Przynajmniej takie mamy wrażenie, ale chcielibyśmy wiedzieć więcej, więc stworzyliśmy specjalną ankietę !

Badanie to bada oczekiwania właścicieli i partnerów na najbliższe lata, a także sposób, w jaki plany są opracowywane zgodnie z tymi oczekiwaniami.Dane będą całkowicie anonimowe i żadne dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim.

Będziemy dzielić się z Tobą naszymi odkryciami i dyskutować o nich przez cały rok, a jako dodatkowe podziękowanie mamy losowanie (jeśli zdecydujesz się wejść), aby wygrać posiłek i nocleg w wybranym przez Ciebie Hiltonie.Pomóż nam, przeprowadzając tę krótką ankietę i miej oko na więcej informacji na temat firm planujących (lub ich braku) swoją przyszłość.