Kącik redaktora: The Year in My ViewEditor’s Corner: The Year in My View

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich! Wygląda na to, że każdy z nas ma swoje przepowiednie i tendencje do oglądania roku 2016, więc pomyślałem, że podzielę się kilkoma własnymi.

Moim pierwszym postanowieniem będzie uczynienie z tego bardziej regularnej kolumny. Nie to, że jestem egocentryczny, ale pozostając przy naszym temacie dostarczania przydatnych treści dla praktykujących księgowych, pomyślałem, że najlepiej będzie po prostu dodawać spostrzeżenia na bardziej regularnym poziomie. Nie zaszkodzi, prawda?

Więc do dzieła.Pamiętaj, że te trendy nie są w żadnej konkretnej kolejności ważne, ale na pewno są one tym, co uważam za kluczowe, ponieważ będą one najbardziej rozpowszechnione w przyszłym roku.

Cloud, Cloud and More Cloud

Ależ oczywiście. Chmura jest wszechobecnym widmem nad zawodem księgowego â i biznesu w ogóle â od kilku lat, więc nie powinno dziwić, aby zobaczyć ⌠dobrze, więcej. Co mam na myśli o chmurze nie jest po prostu więcej narzędzi do wykonywania pracy i lepiej służyć swoim klientom â, że jest to dane. Trend do oglądania tutaj: co przenieść tam zamiast jeśli o r dlaczego .

o r dlaczego .

Ogólnie rzecz biorąc, dni, w których można się poruszać lub nie, są już za nami, a jeśli w waszej praktyce niewiele przesunęło się do żadnej z waszych funkcji w chmurze, to będzie wam coraz trudniej to zrobić. A wraz ze stale rosnącą dostępnością narzędzi i usług do wykonywania wszystkiego, od udostępniania i przechowywania plików, do zarządzania praktyką, przepływu pracy i wszystkich istotnych funkcji podatkowych i księgowych, to, jak powiedziałem, staje się bardziej kwestią co przenieść tam.

Każda firma jest jak twoje własne dziecko, jest osobista, tak samo jak twoi klienci. To, co zrobisz, aby je pielęgnować i utrzymać je w dobrym stanie, zależy wyłącznie od Ciebie, jako rodzica. I, jak każdy rodzic, chcesz zrobić to, co jest najlepsze dla rozwoju Twojego dziecka, wykorzystując wszystko, co jest dostępne dla Ciebie. Tak więc, jeśli nie zacząłeś badać tego, co tam jest, to tylko stanie się to o wiele trudniejsze do po prostu pozostać takim, jakim jesteś.

Rise of Expense Management Tools

Od kilku lat na rynku dostępne są narzędzia do automatyzacji zarządzania wydatkami, a z tego co widzę, bardzo dobrze możemy zaobserwować ich wzrost popularności i ilości. Jest za tym kilka powodów. Łatwą odpowiedzią jest po prostu automatyzacja wszystkiego, co kiedyś było bardziej ręczne i podatne na błędy, w celu zaoszczędzenia czasu, frustracji, a nawet pieniędzy.

Cokolwiek znajduje się w funkcji biznesowej, którą księgowy lub CPA może nadzorować dla swoich klientów, może, po prostu, być lepiej obsługiwane poprzez automatyzację. Każdy z Was, kto zajmuje się zarządzaniem wydatkami dla swoich klientów, wie, o czym mówię. Może, jednym słowem, âsuck.â” Ale nie musi, więc poszukajcie więcej opcji, aby uczynić ten proces bardziej płynnym. To, co sprawia, że jest to kluczowy trend, na który należy zwracać uwagę, to uwaga na oszustwa księgowe, w szczególności w przypadku wydatków, w których statystyki pokazują, że oszustwa są bardziej powszechne.

W wielu przypadkach oszustwo nie jest zamierzone lub księgowy nie zawsze jest świadomy, ponieważ jakiś wewnętrzny księgowy się nim zajmuje i nie przekazuje mu właściwych informacji. Albo, w wielu przypadkach, istnieje polityka spółki akcyjnej wokół wydatków, więc rzeczy idą niekontrolowane i nieskrępowane â często do melodii setki lub tysiące dolarów każdego miesiąca. Narzędzia do automatyzacji zarządzania wydatkami pomagają położyć temu wszystkiemu kres, więc szukaj ich, aby zyskać poważną popularność.

A Świat pracy zużywający się

Choć może się to wydawać przedwczesne, biorąc pod uwagę ograniczoną absorpcję urządzeń noszonych na sobie, aplikacje biznesowe zmierzają w kierunku rynku urządzeń noszonych na sobie i prawdopodobnie w ciągu najbliższego roku nastąpi wzrost oferty. Widzieliśmy już aplikacje biznesowe i księgowe dla Apple Watch, które, podobnie jak samo urządzenie, mogą wydawać się ograniczone w swoich funkcjach, ale będą się poprawiać wraz ze wzrostem ich wykorzystania.

Przyznawane, podobnie jak wczesne iteracje aplikacji mobilnych, zaczęły się jako proste rozszerzenia istniejących narzędzi opartych na chmurze, oferując więcej bramek do podstawowej funkcjonalności. Jednak, ponownie, zmieni się to gwałtownie wraz ze wzrostem zapotrzebowania na bardziej przyjazne narzędzia mobilne. Nie mówię, że jest to rok, w którym będziesz regularnie robił pełen raport wydatków lub rozliczenie bankowe na zegarku lub innym urządzeniu, które można nosić na sobie, ale nie potrwa długo, zanim będziesz mógł zabrać ze sobą to, czego potrzebujesz.

To było naprawdę szybkie ujęcie tego, co myślę, że najlepsze trendy są do oglądania, ale jak zawsze czuć się swobodnie, aby dodać swoje własne lub daj mi znać, jak off base jestem. Jeszcze raz dziękuję i, oczywiście, kontynuujmy rozmowę!