Komunikaty firmowe: Tydzień 1 kwietnia 2013 r.

W nieustającym dążeniu do osiągnięcia pozycji największej i najlepszej korporacji świadczącej usługi finansowe w Stanach Zjednoczonych, Foundation Financial Group (FFG) utrzymuje swoje podejście do rozwoju organicznego poprzez programy rozwoju zawodowego, płatne licencje korporacyjne oraz programy kształcenia ustawicznego dla swoich pracowników. Foundation Financial Group (FFG)

“Podczas gdy nasza główna zewnętrzna uwaga skupia się na zapewnieniu najlepszej w swojej klasie obsługi klienta, nasza główna wewnętrzna uwaga skupia się na rozwoju i awansie pracowników”, powiedział James Brodsky z FFG CHRO. Wierzymy w długoterminową inwestycję w naszych pracowników”. Dodatkowo, FFG jest korporacją bez silosów. Identyfikujemy i dobieramy talenty do obsadzenia obecnych i przyszłych wakatów. Identyfikujemy talenty ze wszystkich jednostek biznesowych i grup wsparcia, co wspiera aspiracje zawodowe naszej bazy pracowników, spełniając jednocześnie krytyczne potrzeby korporacyjne w zakresie rozwoju”.

FFG uruchomiła swoje programy rozwoju pracowników w pierwszym kwartale. Program Szkolenia Menedżerów został zaprojektowany tak, aby nauczyć obecnych pracowników na poziomie nie-menedżerskim umiejętności niezbędnych do bycia najlepszymi menedżerami w branży usług finansowych. Program Szkolenia Kadry Kierowniczej został opracowany w celu przygotowania kadry kierowniczej do objęcia stanowisk kierowniczych w korporacji poprzez rozwój wiedzy na temat ról i obowiązków kadry kierowniczej, budowanie wielofunkcyjnej wiedzy specjalistycznej umożliwiającej osiągnięcie sukcesu na stanowiskach regionalnych lub wydziałowych oraz zwiększenie krzywej uczenia się, która ułatwia dostosowanie się po awansie. Więcej informacji o karierach FFG można znaleźć na stronie ffg.com/careers.

###

Grant Thornton LLP rozszerza możliwości swoich usług doradztwa korporacyjnego i restrukturyzacji o Kennetha Simona i Ryana Maupina , którzy dołączają odpowiednio jako dyrektor zarządzający i dyrektor.

Simon specjalizuje się w świadczeniu usług doradztwa finansowego dla komitetów wierzycieli niezabezpieczonych i w ciągu ostatnich trzydziestu lat pracował nad ponad setką spraw. Jest szanowany w całej branży jako doświadczony profesjonalista, który realizuje cele i zadania swoich klientów w sposób terminowy i efektywny kosztowo. Wyróżnia się bogatym doświadczeniem w branży detalicznej oraz zróżnicowanym doświadczeniem w innych branżach, w tym telekomunikacyjnej, tekstylnej i odzieżowej, produktów konsumenckich oraz produkcji. Przed dołączeniem do Grant Thornton z Loughlin Management Partners + Co, Simon pracował dla Ernst & Young, Deloitte i BDO.

Radością Grant Thornton jest Maupin, który ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w restrukturyzacji i doradztwie finansowym, w tym w restrukturyzacji krajowych i międzynarodowych firm. Dołącza do firmy z grupy KPMG Special Situations Advisory. Doświadczenie Maupin w zakresie restrukturyzacji obejmuje kilka złożonych spraw międzynarodowych. Ostatnio Maupin doradzał dużemu państwowemu funduszowi majątkowemu w Kuwejcie, przestrzegającemu zasad szariatu, poprzez restrukturyzację zagrożonej inwestycji w nieruchomości w Wielkiej Brytanii. Wcześniej przedsiębiorstwo Maupin zarządzało i przeprowadziło likwidację dwóch krajowych spółek zależnych większych międzynarodowych spółek dominujących z siedzibą w Singapurze i Portugalii. Dla klientów krajowych pełnił funkcję menedżera kryzysowego w dużej organizacji non-profit i pomagał drugiemu co do wielkości właścicielowi centrów handlowych w amerykańskich dzielnicach w sprzedaży portfela 590 nieruchomości The Blackstone Group za 9,4 mld USD.

###

Ohio based accounting and consulting firm HW&Co. (Howard, Wershbale & Co.) ogłosił dzisiaj, że jego starszy menedżer, John P. Krizansky, CPA , został powołany do zarządu Centers for Dialysis Care (CDC) .

Misją CDC jest bycie liderem w zapewnianiu wysokiej jakości, ukierunkowanej na pacjenta opieki wszystkim osobom z chorobami nerek. CDC zatrudnia wysoko wykwalifikowane i oddane pielęgniarki, techników hemodializy, dietetyków, pracowników socjalnych i przedstawicieli służby zdrowia, aby sprostać szczególnym potrzebom każdego pacjenta.

“To prawdziwy zaszczyt być częścią organizacji, która poświęca się pomocy osobom z chorobami nerek, poprzez leczenie, edukację i wzmocnienie pozycji. Z niecierpliwością czekam na mój wkład w opiekę zdrowotną i ekspertyzę finansową oraz wspieranie dalszego rozwoju CDC w obszarze Wielkiego Cleveland”, powiedział Krizansky.

###

Certyfikowana publiczna firma księgowa Katz, Sapper & Miller LLP z przyjemnością informuje, że Mark Devine dołączył do Państwowej i Lokalnej Praktyki Podatkowej firmy jako wspólnik rozwoju biznesu oraz Samuel Mynsberge dołączył do Business Advisory Group firmy jako księgowy kadrowy.

Devine ma ponad trzynaście lat doświadczenia w rozwoju biznesu w zakresie usług profesjonalnych, w tym sześć lat w państwowych i lokalnych firmach doradztwa podatkowego. Na swoim obecnym stanowisku identyfikuje nowe możliwości i relacje z klientami dla firmy. Otrzymał tytuł Bachelor of Science in Marketing na Uniwersytecie Indiana.

Mynsberge jest absolwentem Indiana University z tytułem Bachelor of Science in Business Administration, jak również z tytułem Master of Business Administration. Mynsberge, certyfikowany księgowy publiczny, wcześniej pracował w firmie księgowej Wielkiej Czwórki.

###

13th Annual NYU/KPMG Tax Lecture Series obejrzy “Tax Planning for US Inbound Investment – Defining the Boundaries” w czwartek, 18 kwietnia, od 8:25 do 17:50 w New York University School of Law, New York City. W programie znajdą się prezentacje, dyskusje panelowe i debaty prowadzone przez prelegentów z kręgów akademickich, zawodów podatkowych i rządu USA. Głównym prelegentem jest Danielle Rolfes, International Tax Counsel, Office of Tax Policy, US Deptartment of the Treasury.

Udział w imprezie nie jest płatny, ale zachęcamy do rejestracji do 4 kwietnia, ponieważ ilość miejsca jest ograniczona. W celu uzyskania szczegółowych informacji i dokonania rejestracji, należy skontaktować się z Maribell Wiscovitch pod adresem [e-mail protected] lub (212) 998-6156, lub zarejestrować się online. Program ten jest prezentowany przez NYU School of Law Graduate Tax Program oraz KPMG LLP’s Tax practice.

###

Lattimore Black Morgan & Cain, PC (LBMC) , jedna z największych południowo-wschodnich firm doradczych w zakresie księgowości i biznesu, ma zaszczyt wyróżnić Andrew McDonalda , FACHE i partnera w Dziale Konsultingu Opieki Zdrowotnej, za jego wizytę w 2013 roku w Hospital Hospitality House of Nashville Board of Directors. Hospital Hospitality House of Nashville to dom z dala od domu dla pacjentów i rodzin poszukujących opieki medycznej w szpitalach w Nashville poprzez zapewnienie zakwaterowania, posiłków i innych usług wspierających.

McDonald wnosi bogatą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie opieki zdrowotnej na to stanowisko zarządu z dwudziestoośmioletnią karierą jako pełnoetatowy administrator lub konsultant w wielu organizacjach opieki zdrowotnej. Jako partner w zespole doradczym LBMC w dziedzinie ochrony zdrowia, McDonald współpracuje z zespołem doświadczonych pracowników służby zdrowia, którzy posiadają różne doświadczenia w zakresie księgowości, kodowania/ zgodności, due diligence, analizy finansowej, IT (EMR), zwrotu kosztów, wyceny i innych usług doradczych w dziedzinie ochrony zdrowia. McDonald ma doświadczenie w zarządzaniu szpitalem, opieką zdrowotną w domu i praktyką oraz pomaga klientom, którzy przygotowują się do sprostania wyzwaniom stawianym przez stale zmieniające się środowisko służby zdrowia.

“To zaszczyt i przywilej być związanym z Hospital Hospitality House jako wolontariusz i członek zarządu”, powiedział McDonald. “Z niecierpliwością czekam na pomoc tej organizacji, ponieważ zapewnia ona bardzo ważny wachlarz usług dla tak wielu pacjentów i opiekunów poszukujących opieki medycznej w wielu wspaniałych szpitalach w Nashville”.

McDonald jest współpracownikiem i członkiem zarządu American College of Healthcare Executives oraz członkiem Nashville Health Care Council. Jest absolwentem Uniwersytetu w Alabamie z tytułem licencjata w dziedzinie handlu i administracji biznesowej, a także uzyskał tytuł magistra w dziedzinie szpitali i administracji zdrowia na Uniwersytecie w Alabamie w Birmingham.

*** Nie wiem.

LBMC ma przyjemność ogłosić niedawne dodanie Leah Stevens w swoim biurze Chattanooga.Stevens dołączył do firmy jako asystent podatkowy w dziale usług podatkowych LBMC. Na nowym stanowisku będzie się koncentrować na przygotowaniach podatkowych, różnych zadaniach administracyjnych i specjalnych potrzebach projektowych. Leah uczęszczała do Trevecca Nazarene University w Nashville, Tennessee.

###

Firmy Rainmaker z dumą ogłaszają promocję Adelaide Ness na stanowisko wiceprezesa The Rainmaker Alliances i dyrektora wykonawczego Enterprise Worldwide, międzynarodowego stowarzyszenia niezależnych firm księgowych. Będzie ona odpowiedzialna za realizację strategii i działań dla członków Enterprise Worldwide na całym świecie. Enterprise Worldwide jest obecnie na szesnastym miejscu wśród największych stowarzyszeń księgowych na świecie, a Ness będzie koncentrować się na prowadzeniu grupy w pierwszej dziesiątce.

Enterprise Worldwide jest jednym z najszybciej rozwijających się stowarzyszeń na świecie w ciągu ostatnich pięciu lat, w dużej mierze dzięki wzrostowi liczby swoich międzynarodowych członków, która w Ness wzrosła od zera do czterdziestu firm członkowskich spoza Stanów Zjednoczonych. Enterprise Worldwide posiada siedemdziesiąt cztery firmy członkowskie w trzydziestu dwóch krajach. Enterprise Worldwide koncentruje się na firmach o podobnych rozmiarach i przychodach sięgających od 2 do 22 milionów dolarów.

Wsparcie doradcze i wiedza specjalistyczna Adelaide pomagają firmom członkowskim rozwijać się szybciej i osiągać większe zyski niż ich konkurenci. Koordynuje rekomendacje między członkami, dbając o to, aby członkowie Enterprise Worldwide dysponowali zasobami wysokiej jakości dla swoich klientów, zarówno w innym kraju, jak i na całym świecie. Adelaide stale poszukuje możliwości rozwoju członkostwa w stowarzyszeniu, szukając podobnie myślących firm CA/CPA w każdym zakątku świata.

###

Pracownicy Rea & Associates, Inc. , wspólnie z The Rea Foundation (fundacją, którą kieruje firma) uhonorowali życie i pamięć Marcii L. Stutzman, CPA, poprzez stypendium pamięci kierowane i zarządzane przez Holmes County Education Foundation.

Stypendium Marcia L. Stutzman Memorial Scholarship jest dostępne dla seniorów kończących szkoły średnie, którzy wykazują się potrzebą finansową i zamierzają prowadzić działalność w zakresie rachunkowości, finansów lub zarządzania przedsiębiorstwem. Preferowane są kandydatki.

Stypendium zostało przyznane na stałe w wysokości 14 500 USD przez pracowników firmy Rea & Associates oraz 12 500 USD od Fundacji Rea. Dodatkowe wpłaty na to stypendium są mile widziane.

“Nie ma lepszego sposobu na uhonorowanie Marcii niż poprzez to stypendium”, powiedział Michael Taylor, CPA, kolega i bliski przyjaciel Stutzman’s w Rea & Associates w biurze firmy w Millersburgu. “Jestem wzruszony, że nasz zespół zrobił wszystko, by to stypendium było możliwe.”

Fundacja Społeczności Powiatu Holmesskiego będzie zarządzać procesem składania wniosków i selekcji na Stypendium Pamięci Marci L. Stutzman. Stypendium będzie wynosić minimum 500 dolarów i maksimum 1000 dolarów rocznie.

Marcia była dyrektorem i dwudziestotrzyletnim pracownikiem Rea & Associates. Zmarła w styczniu w wieku 43 lat z Leiomyosarcoma.