Komunikaty firmowe: Tydzień 10 grudnia 2012 r.

Michael Savoy, CPA , dyrektor zarządzający w Santa Monica Gumbiner Savett Inc. , został wybrany wiceprzewodniczącym Kalifornijskiej Rady Księgowości (CBA) na rok 2013. Savoy pełni funkcję sekretarza/skarbnika po tym, jak został mianowany do CBA mniej niż dwa lata temu przez ówczesnego gubernatora Arnolda Schwarzeneggera.

«Nie mogę się doczekać, aby kontynuować moją rolę jako lidera CBA», powiedział Savoy. «Ochrona konsumentów i utrzymanie wysokich standardów w zawodzie księgowego jest dla mnie wielkim priorytetem». Jestem zaszczycony, że mogę być częścią tego zespołu kierowniczego przez drugą kadencję.»

Savoy wkracza na swoje nowe stanowisko z prawie czterdziestoletnim doświadczeniem w zakresie CPA. W Gumbiner Savett Inc. od 1994 roku specjalizuje się w audycie i sprawozdawczości finansowej dla podmiotów prywatnych, wsparciu procesowym i księgowości kryminalistycznej, planowaniu podatkowym i zgodności, planowaniu sukcesji i strategii wyjścia.

Oprócz Savoya, w skład nowo wybranego kierownictwa wchodzą Leslie LaManna, CPA, jako prezydent i Kitak (K.T.) Leung, CPA, jako sekretarz/skarbnik. CBA, która obecnie posiada 76.000 licencjobiorców, reguluje największą grupę licencjonowanych księgowych w kraju. Jej głównym celem jest ochrona konsumentów poprzez zapewnienie, że tylko wykwalifikowani licencjobiorcy prowadzą księgowość publiczną w Kalifornii zgodnie z ustalonymi standardami zawodowymi.

###

Lattimore Black Morgan & Cain, PC (LBMC) , jedna z największych południowo-wschodnich firm doradczych w zakresie księgowości i biznesu, dodała Charlotte S. Cardin w swoim biurze w Knoxville jako pracownik działu usług księgowych.

Przed dołączeniem do LBMC, Cardin był księgowym w Kimberly Barnett, CPA/Paytime Solutions.W swojej karierze zawodowej współpracowała z różnymi małymi firmami świadczącymi usługi księgowe, płacowe i podatkowe. Cardin lubi blisko współpracować z klientami i zapewniać kompleksową obsługę klienta. Ukończyła studia w Pellissippi State z tytułem magistra i obecnie pracuje nad uzyskaniem tytułu licencjata w Tennessee Wesleyan College.