Komunikaty firmowe: Tydzień 14 lutego

Poniżej znajduje się najnowszy przegląd wiadomości społeczności księgowych na tydzień 14 lutego 2011 roku.

Argy, Wiltse & Robinson, P.C. (Argy) niedawno rozszerzyła swoją działalność na południowej Florydzie, otwierając nowe powierzchnie biurowe i zatrudniając kluczowy personel.Większa powierzchnia biurowa znajduje się na skrzyżowaniu Cypress Creek Road i Interstate 95 w Fort Lauderdale. Argy zatrudniła również szereg osób, w tym Ari Roloff jako dyrektor ds. rozwoju praktyki.

Beall Barclay niedawno ogłosił awanse Roxanne Benincosa , CPA, Brian Hall , CPA, Katie Lejong , CPA, oraz Josh Masters , CPA na stanowiska kierownicze wyższego szczebla. Benincosa współpracuje z Beallem Barclayem od ponad ośmiu lat.Hall dołączył do Bealla Barclay’a w 2005 roku.Lejong i Masters dołączył do firmy w 1999 roku.

Steven Barranca dołączył Friedman LLP’s New York City office as a tax principal. Barranca ma ponad 25 lat doświadczenia w zakresie rachunkowości publicznej, specjalizując się w opodatkowaniu transakcji na rynku nieruchomości, spółek osobowych, wspólnych przedsięwzięć i treningów finansowych.

Gettry Marcus Stern & Lehrer, CPA, P.C. (GMSL) niedawno ogłosił, że John Bonora , ASA, CPA/ABV/CFF, CFE, dołączył do firmy jako dyrektor. Bonora ma ponad 20 lat doświadczenia jako specjalista w zakresie wyceny przedsiębiorstw, doradztwa w postępowaniach sądowych oraz usług związanych z upadłością.

Członkowie Fazio, Mannuzza, Roche, Tankel, LaPilusa, LLC, Cranford , uczestniczyli w trzecim dorocznym stowarzyszeniu Go Red American Heart Association Jean Day, wspierając AHA w finansowaniu badań, edukacji i programów rzecznictwa na rzecz walki z chorobami serca. Personel FMRTL został zachęcony do noszenia czerwonego i dżinsu w zamian za datek w wysokości 5 dolarów.Zespół zebrał ponad 500 dolarów.

Leone, McDonnell & Roberts, Professional Association ogłosiło niedawno, że Edward DeSimone i Christopher J. McKay zdali swoje egzaminy na biegłego rewidenta. DeSimone i McKay dołączyli do Leone, McDonnell & Roberts w 2009 roku. Każdy z nich pełni obecnie funkcję głównego księgowego.

Reynolds & Rowella, LLP dołączył do Enterprise Worldwide, globalnego sojuszu wiodących niezależnych firm księgowych i konsultingowych, aby korzystać z połączonych zasobów, doświadczenia i kapitału intelektualnego firm księgowych w ponad 75 krajach na całym świecie.