Komunikaty firmowe: Tydzień 14 marca 2011 r.

Poniżej znajduje się najnowszy zestaw wiadomości dla społeczności księgowych na tydzień 7 marca 2011 roku.

Firma Colby z siedzibą w KS, CPA z siedzibą w Adams, Brown, Beran & Ball, Chartered , ma przyjemność ogłosić , że Christopher R. Halbleib uzyskał tytuł Biegłego Rewidenta (CPA). Halbleib dołączył do firmy w 2009 roku i obecnie pracuje w jej biurze Colby. Jako księgowy kadrowy ukończył studia na Uniwersytecie Stanowym w Kansas w 2008 roku. Kansas State University w 2008 r.

AuditSense z przyjemnością ogłasza, że Brian Kush dołączył ostatnio do swojego zespołu. Brian Kush jest CPA z ponad 16 letnim doświadczeniem w zakresie rachunkowości publicznej, doradztwa i coachingu przywództwa. Jest również prezesem Moxie Partners, firmy zajmującej się coachingiem i rozwojem przywództwa oraz autorem książki Auditing Leadership (Wiley, wrzesień 2009), a także licznych artykułów na temat wyzwań związanych z przywództwem. Brian jest certyfikowanym trenerem International Coaching Federation i posiada dodatkowe certyfikaty Certified Information Systems Auditor (CISA) oraz Certified Information Technology Professional (CITP). Ukończył studia licencjackie z rachunkowości na Uniwersytecie w Wirginii i otrzymał Certyfikat w zakresie Coachingu Przywództwa od Georgetown University.

Margolin, Winer & Evens LLP (MWE), CPA i firma doradztwa biznesowego z lokalizacjami w Garden City, NY i Nowym Jorku, NY, ma przyjemność ogłosić powołanie nowego partnera do audytu, Donald Karabaich . Karabaich jest członkiem Działu Audytu MWE obsługującego klientów z branży produkcyjnej, dystrybucyjnej, handlowej, rozrywkowej, technologicznej i usług profesjonalnych, a także osoby o wysokiej wartości netto. Jest aktywnym członkiem grup praktyk produkcyjnych i dystrybucyjnych oraz technologicznych firmy, a także zasiadał w wielu komitetach. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości w Baruch College

.

The Englewood, CO-based CPA and consulting firm of Richey, May & Co. LLP niedawno ogłosiła promocję Stevena D. Putnama na stanowisko dyrektora ds. usług podatkowych. Wcześniej, jako partner podatkowy, Putnam dołączył do firmy w 2008 roku. Putnam ukończył Uniwersytet w Kansas w 1985 roku, gdzie uzyskał tytuł magistra biznesu, z naciskiem na rachunkowość.W 1984 r. uzyskał również tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości i administracji biznesowej na Uniwersytecie w Kansas.