Komunikaty firmowe: Tydzień 15 kwietnia 2013 r.

A.T. LOCKE , który świadczy usługi w zakresie księgowości, analizy biznesowej oraz doradztwa finansowego i strategicznego dla organizacji wschodzących i średniej wielkości, dodał Adeanę Elvin jako analityk księgowy do szybko rozwijającego się zespołu firmy.

Elvin, dyplomowany księgowy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji, dystrybucji/logistyce i bankowości, pochodzi z Karaibów. Posiada tytuł BS w dziedzinie rachunkowości z Bob Jones University, a także MBA z Webster University. Elvin będzie pracować z różnymi klientami A.T. LOCKE na terenie całego stanu Upstate z siedziby firmy w Greenville.

Zanim dołączyła do A.T. LOCKE, pracowała na różnych stanowiskach w AbitibiBowater, ostatnio na stanowisku starszego analityka finansowego, a także w zakresie księgowości i finansów w ScanSource i Southern National Bank. Obecnie jest adiunktem zarówno na Furman University, jak i w Greenville Technical College, służąc w Komitecie Doradczym ds. Księgowości Greenville Tech oprócz swoich obowiązków dydaktycznych.