Komunikaty firmowe: Tydzień 16 lipca 2012 r.

Elliott Davis, PLLC, jedna z największych firm świadczących usługi księgowe, podatkowe i konsultingowe na południowym wschodzie, ma przyjemność poinformować, że udziałowiec Erik Horstmann przeniósł się do biura Charlotte, aby prowadzić swoją lokalną praktykę poświadczania.

Dzięki ponad osiemnastoletniemu doświadczeniu w zakresie CPA, Horstmann świadczy kompleksowe usługi asekuracyjne dla klientów z różnych sektorów przemysłu, koncentrując się na produkcji i dystrybucji. Wcześniej pracował w biurze Elliott Davis’a w Greenville w Południowej Karolinie.

«Erik jest rodowitą Charlotte z bogatym doświadczeniem w zakresie audytu i doradztwa», powiedział Jim Hazel, udziałowiec zarządzający biurem Charlotte Elliott Davis. «Ma on udokumentowane doświadczenie w zakresie wyjątkowego przywództwa, wcześniej pełniąc funkcję przewodniczącego naszej praktyki produkcyjnej i dystrybucyjnej w całej firmie».

«Przeniesienie się do Charlotte wraca dla mnie do domu i cieszę się, że będę mógł przyczynić się do naszej szybkiej ekspansji na tym rynku», powiedział Horstmann. «Od 2007 roku nasz zespół Charlotte zwiększył się trzykrotnie, a to biuro jest obecnie jednym z największych w naszym czterostanowym otoczeniu. Możliwości biznesowe są tu ogromne i ekscytujące».

Horstmann jest prezesem CPA Manufacturing Services Association. Uzyskał tytuł BS w zakresie rachunkowości na Wake Forest University.

###

Lattimore Black Morgan & Cain, PC (LBMC) , ma przyjemność ogłosić Meredith Douglas ‘ promocję obowiązującą od 1 czerwca 2012.

Meredith Douglas, CPA, została awansowana na starszego kierownika ds. audytu. Od ośmiu lat zajmuje się rachunkowością publiczną i służy przede wszystkim służbie zdrowia. Meredith Douglas posiada bogate doświadczenie w zakresie księgowości i audytu oraz zarządza szeregiem projektów związanych z audytem w służbie zdrowia, w tym szpitalami komercyjnymi i niekomercyjnymi, placówkami opieki długoterminowej, ośrodkami chirurgicznymi, centrami opieki behawioralnej, opieką hospicyjną oraz firmami zarządzającymi praktykami lekarskimi. Douglas jest absolwentem Middle Tennessee State University i znajduje się w biurze LBMC w Brentwood (Nashville).

Biuro Chattanooga firmy LBMC podpisało umowę najmu na około 11.000 stóp kwadratowych powierzchni w nowo wyremontowanym budynku Liberty Tower w centrum Chattanooga w grudniu 2012 roku.

###

RubinBrown niedawno nazwany Michael Fox i Tim Hall menadżerom z grupy Assurance Services w biurze w Kansas City. Todd Pleimann, CPA, partner zarządzający biura w Kansas City, wydał oświadczenie.

Fox specjalizuje się w wielu dziedzinach, w tym w usługach asekuracyjnych dla klientów z branży motoryzacyjnej, budowlanej, produkcyjnej i dystrybucyjnej oraz sektora publicznego. Fox uzyskał tytuł licencjata na Washington University w St. Louis, Missouri.

Hall dołączył do RubinBrown w 2008 roku i obsługuje przede wszystkim klientów z branży produkcyjnej i dystrybucyjnej, hotelarskiej oraz sektora publicznego. Specjalizuje się w usługach atestacyjnych, świadcząc również różnego rodzaju usługi audytorskie. Hall uzyskał tytuł licencjata na Uniwersytecie w Missouri- Columbia oraz tytuł magistra rachunkowości na Uniwersytecie w Missouri- Kansas City.