Komunikaty firmowe: Tydzień 17 grudnia 2012 r.

LBMC Technologies, LLC , firma technologiczna o pełnym zakresie usług na południowym wschodzie i członek rodziny firm LBMC (Lattimore Black Morgan & Cain, PC), ma przyjemność ogłosić niedawne dodanie Will Harvey do swojego biura w Brentwood (Nashville).

Harvey został zatrudniony jako starszy konsultant Business Intelligence/Data Warehouse i będzie się koncentrował przede wszystkim na projektowaniu wysokiej klasy rozwiązań wykorzystujących Microsoft SharePoint oraz SQL Server BI Enterprise Development Technologies. Ostatnio Harvey pracował jako analityk Business Intelligence dla Onlife Health, spółki zależnej Blue Cross Blue Shield.

Pochodzący z Neapolu na Florydzie Will jest absolwentem Vanderbilt University, gdzie uzyskał zarówno tytuł licencjata, jak i magistra przywództwa organizacyjnego.

###

Rosen Seymour Shapss Martin & Company LLP (RSSM) , certyfikowani księgowi publiczni i konsultanci rentowności, ogłasza Victoria L. Pitkin, CPA , dołączyła do firmy jako dyrektor.

Pitkin ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w świadczeniu usług księgowych, audytorskich, podatkowych i doradczych dla różnych organizacji, w tym odzieżowych i tekstylnych, produkcyjnych i dystrybucyjnych, usługodawców i nieruchomości. Jako członek Działu Kontroli Jakości w Kancelarii jest odpowiedzialna za przeglądy przed emisją sprawozdań finansowych, a także doradztwo w kwestiach księgowych i atestacyjnych oraz rozpowszechnianie informacji na temat bieżących wydarzeń atestacyjnych w Kancelarii. Pitkin jest również bardzo aktywny w opracowywaniu i dostarczaniu wysokiej jakości programów kształcenia ustawicznego dla profesjonalnego personelu RSSM w różnych dziedzinach, od efektywności audytu do audytu opartego na ryzyku, a także stoi na czele inicjatywy efektywności zaangażowania RSSM.

Ukończyła Lehigh University z tytułem licencjata w dziedzinie księgowości oraz Bryn Mawr College z tytułem licencjata w dziedzinie historii.

###

Bonnie S. Aleshire , z Smith Elliott Kearns & Company, LLC , ostatnio uzyskała certyfikat QuickBooks Advanced oraz QuickBooks Point of Sale (POS) w programie Intuit’s Certified ProAdvisor. Certyfikat QuickBooks Advanced ProAdvisor jest przyznawany przez Intuit osobom, które są już uznanymi ekspertami w dziedzinie QuickBooks. Oznaczenie to pomaga im wyróżnić się jako wysoce biegłym w posługiwaniu się QuickBooksem z dogłębnym zrozumieniem zasad rachunkowości i umiejętnością rozwiązywania problemów z danymi klientów.

Oprócz tego poziomu zaawansowania, zaawansowany certyfikowany doradca ProAdvisor QuickBooks musi zdać ostatnie trzy lata egzaminów certyfikacyjnych QuickBooks. Certyfikat QuickBooks POS jest przeznaczony dla profesjonalistów z dziedziny księgowości i technologii, którzy znają już oprogramowanie finansowe QuickBooks i planują obsługiwać klientów z wymaganiami QuickBooks POS.

Aleshire dołączył do firmy w 2004 roku jako księgowy pomocniczy i jest absolwentem Wilson College w 2010 roku. Świadczy usługi księgowe dla lokalnych przedsiębiorstw z różnych branż, w tym handlu detalicznego, opieki zdrowotnej i podmiotów non-profit. Aleshire pomaga również klientom w instalacji, wsparciu i szkoleniu QuickBooks.

###

We wtorek, 11 grudnia 2012, firma Akron CPA Winer+Bevilacqua, Inc. gościła w Portage Country Club w Akron, w stanie Ohio, w godzinach 7:45-9:00, swój bezpłatny cykl wykładów YOU+ ze śniadaniem. Prezentacje dotyczące zbliżających się zmian podatkowych oraz znaczenia wyceny przedsiębiorstw informowały uczestników o nadchodzących trendach i regulacjach, które mogą mieć wpływ finansowy na ich działalność.