Komunikaty firmowe: Tydzień 18 marca 2013 r.

Citrin Cooperman ogłosił, że Brian J. «B.J.» Hoffman, CPA, CFE, i Michael J. Kline, CPA, MST , obaj partnerzy z firmą doradztwa podatkowego, księgowego i biznesowego w Filadelfii, zostali wyznaczeni do pełnienia funkcji doradczych na rzecz znanych organizacji non-profit. Hoffman dołączył do komitetu doradczego Select Greater Philadelphia, a Kline został wybrany do zarządu jako skarbnik Quilts for Kids. Księgowi Cytryna Coopermana dodają tkaninę, zarówno w przenośni, jak i dosłownie, Filadelfii i okolicznych społeczności.

Select Greater Philadelphia jest organizacją marketingową zajmującą się rozwojem gospodarczym, której celem jest przyciąganie firm do Wielkiej Filadelfii. Organizacja non profit pomaga firmom zainteresowanym tym regionem, dostarczając szczegółowych informacji na temat obszaru jedenastego powiatu. Jako członek komitetu doradczego, Hoffman przyczynia się do osiągania celów organizacji poprzez przegląd rocznego planu pracy, doradztwo w zakresie nowych inicjatyw oraz zapewnianie wkładu, który pomaga pracownikom rozwiązywać codzienne problemy.

Siedziba główna Fairless Hills w Pensylwanii, Quilts for Kids jest organizacją charytatywną, która przekształca przerwane i niechciane tkaniny w kołdry, które pocieszają dzieci z zagrażającymi życiu chorobami i lub które cierpią z powodu wykorzystywania dzieci. Organizacja rozprowadziła na całym świecie 106.000 kołder. Jako nowo wybrany skarbnik, Kline zapewnia nieoceniony wgląd, który gwarantuje, że Kołdry dla Dzieci nienastawione na zysk pozostaną finansowo silne i prężne.

Hoffman koncentruje swoją praktykę w zakresie księgowości w obszarach audytu, podatków i usług wsparcia procesowego. Posiadając ponad dwudziestoletnie doświadczenie, współpracuje z klientami z różnych branż, ze szczególnym naciskiem na obsługę ściśle powiązanych podmiotów i profesjonalnych firm usługowych.

Kline ma ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia, w tym siedem lat w firmie księgowej Big 4 Deloitte & Touche. Jako jeden z liderów w grupie usług podatkowych Citrin Cooperman jest odpowiedzialny za obsługę klienta i kontrolę jakości. Kline konsultuje się również z klientami w takich kwestiach jak struktura własnościowa, decyzje podmiotów, podatki wielopaństwowe i planowanie dziedziczenia.

###

Krajowe programy nagród wyróżniły Crowe Horwath LLP i dwunastu jego pracowników. Dodatkowo siedem osób zostało wyróżnionych przez programy w Kalifornii, Florydzie, Illinois, Indianie i Kentucky.

Krajowe

 • CEO Chuck Allen został mianowany na 100. stanowisko dyrektora generalnego Krajowego Stowarzyszenia Dyrektorów Korporacyjnych (NACD) w 2012 roku. Składające się z ponad 11 000 członków, NACD uznaje 100 najbardziej wpływowych osób w dziedzinie ładu korporacyjnego.
 • Po raz pierwszy Crowe znalazło się na liście InformationWeek 500. Lista opracowana przez magazyn InformationWeek wyróżnia 500 najlepszych innowacyjnych zespołów biznesowych w kraju, które wykorzystały nowe technologie i modele w celu wprowadzenia znaczących usprawnień w swojej działalności.
 • Geralyn Hurd , partner w praktyce podatkowej w biurze Crowe Chicago, został uznany za jednego z ‘s Top 25 Consultants w kategorii Excellence in the Public Sector. Hurd opracował zgłoszone do opatentowania rozwiązanie Crowe Tax Risk Assessment and Control (C-TRAC®), zatwierdzone przez IRS, które łączy zarządzanie projektem z wiedzą podatkową.
 • Zespół Crowe Information Services, kierowany przez Chief Information Officer Yvonne Scott , został nagrodzony przez Society of Information Managers (SIM) i oddział American Institute of Technology Professionals (AITP) w Chicago nagrodą «Najbardziej efektywny Zespół IT Roku». W skład zespołu weszli Kathy Fluke, Challis Gibbs, Pat Powers, i Rex Voorheis .
 • Kampania marketingowa Crowe dla grupy Financial Services w ramach praktyki Performance była finalistą konkursu Getting to Know You Award, jednej z dorocznych nagród marketingowych Eloqua, czyli «Markies». Wśród uczestników kampanii byli Angela Blankenship, Christine Elliott, Andrea Flachs, Jon Losey, i Tinh Tran .

Kalifornia

 • Sue Tomlinson , partnerka praktyki podatkowej w biurze Crowe Los Angeles, otrzymała nagrodę Women in Business Award for Business Executive of the Year od San Fernando Valley Business Journal .

Floryda

 • Justin Stone , partner w praktyce audytu w biurze Crowe Fort Lauderdale na Florydzie, został uznany przez South Florida Business Journal ‘s Forty Under 40.

Illinois

 • CEO Chuck Allen otrzymał nagrodę Ball State University of Accounting Award of Excellence za rok 2012.

Indiana

 • Cory Herendeen , dyrektor, i Jeremy Cox , starszy menedżer, obydwaj w praktyce Performance w biurze Crowe Indianapolis, znaleźli się wśród 100 finalistów Indy’s 2012 Best i Brightest. Herendeen był finalistą w kategorii Rachunkowość, Cox finalistą w kategorii Rząd.
 • Jennifer Kary , partner w praktyce audytu w biurze Crowe South Bend w Indianie, została wyróżniona w programie Michiana Forty Under 40 2012, przedstawionym przez Izbę Handlową Hrabstwa St. Joseph’s County.
 • Aaron Myers , starszy menedżer w dziale audytu w biurze Crowe Fort Wayne w stanie Indiana, został uznany za wschodzącą gwiazdę przez program Greater Fort Wayne Business Weekly ‘s Forty Under 40.

Kentucky

 • Steve Jennings , partner w praktyce audytu w biurze Crowe Lexington w Kentucky, otrzymał nagrodę Kentucky Nonprofit Network’s Outstanding Board Leadership Award.

###

LBMC Strategic Staffing, LLC , członek LBMC (Lattimore Black Morgan & Cain, PC) Rodziny Firm , ma zaszczyt ogłosić, że z powodu dużego popytu rynkowego dodali Information Technology (IT) Staffing do swojego portfolio usług.

Wraz z decyzją o dodaniu tej nowej dyscypliny informatycznej, Prezes ds. Personelu Strategicznego LBMC Sherrie Whatton zapewniła sobie specjalistę ds. rekrutacji IT Vanessę Taylor . Dzięki ponad piętnastoletniemu doświadczeniu w zakresie usług informatycznych/technologii oraz jej silnym, wielofunkcyjnym umiejętnościom komunikacyjnym, wspierającym relacje pomiędzy technologią a biznesem, wnosi ona nową perspektywę do branży pośrednictwa pracy w branży IT. Wcześniej Taylor pełniła funkcję kierownika ds. ryzyka i zgodności w Krajowym Stowarzyszeniu Krajowych Izb Rachunkowych (NASBA). NASBA służy jako centralna izba rozliczeniowa dla komputerowego egzaminu CPA, reprezentująca pięćdziesiąt pięć jurysdykcji. Jest ona uznawana za eksperta w kwestiach ochrony i prywatności danych oraz związanej z tym zgodności z przepisami IT i zarządzania ryzykiem. Przed NASBA, Taylor pracowała jako specjalista ds. bezpieczeństwa i ryzyka w LBMC i audytor IT w HCA.

LBMC Strategic Staffing było najwyżej sklasyfikowaną specjalistyczną firmą księgową i rekrutacyjną oraz drugą na liście firm rekrutacyjnych w 2012 roku Nashville Business Journal Book of Lists. LBMC Strategic Staffing znajduje się w pierwszej piątce (najwięcej lat w pierwszej trójce) od momentu powstania w 1998 roku.

###

LBMC Technologies, LLC , wiodąca południowo-wschodnia firma technologiczna świadcząca pełen zakres usług i członek rodziny firm LBMC (Lattimore Black Morgan & Cain, PC) , ma przyjemność poinformować o niedawnym dołączeniu Andrea Mixon do swojego biura w Brentwood (Nashville).

Andrea Mixon dołącza jako starszy kierownik projektu z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania projektami, analiz biznesowych i zarządzania produktami. Ostatnie siedem lat spędziła w Landmark Digital Services LLC i Broadcast Music Inc. (BMI), pracując nad projektami rozwoju aplikacji do zarządzania muzyką, jak również nad projektami oprogramowania do zarządzania zasobami cyfrowymi i prawnymi. Przed rozpoczęciem pracy w BMI Mixon współpracowała z wieloma firmami z branży opieki zdrowotnej w rejonie Nashville, pomagając we wdrażaniu systemu Microsoft SharePoint i innych produktów do zarządzania treścią. Przed przeprowadzką do Nashville pracowała w Level 3 Communications w Denver w Kolorado i Londynie w Anglii oraz w Intel Corporation w Folsom w Kalifornii. Mixon jest absolwentką Ball State University, gdzie uzyskała tytuł magistra nauk informatycznych i komunikacyjnych.