Komunikaty firmowe: Tydzień 19 sierpnia 2013 r.

Jeśli twoja firma ma wiadomości, którymi chciałbyś się podzielić, wyślij swoje ogłoszenie na adres [e-mail protected] .

###

Armanino LLP , firma zajmująca się księgowością i doradztwem biznesowym oraz wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań w zakresie audytu, podatków, usług doradczych i technologii, ogłosiła strategiczne partnerstwo z C ontinental Stock Transfer & Trust . Obie firmy partnerskie będą oferować pełne spektrum usług w zakresie zarządzania kapitałem i emisji akcji oraz prowadzenia ewidencji akcjonariuszy dla spółek przed IPO.

Praktyka Armanino Equity Management Solutions zapewnia techniczną ekspertyzę księgową wraz z wdrożeniami oprogramowania w chmurze i reengineeringiem procesów dla wielu różnych firm prywatnych i publicznych. Continental oferuje pełen wachlarz usług transferu akcji dla małych i średnich przedsiębiorstw rozwijających się i rozwijających się.

Dzięki partnerstwu, Armanino będzie w stanie zaoferować usługi agenta transferowego jako integralną część swojej oferty pełnego outsourcingu kapitałowego. Continental wykorzysta Armanino jako swojego partnera w zarządzaniu kapitałem prywatnym do świadczenia usług administracyjnych, księgowych, konsultingowych i innych usług przed IPO. Wspólnie, przy wykorzystaniu rozwiązania EASi, firmy oferują kompleksowe rozwiązanie dla firm prywatnych od momentu rozpoczęcia działalności, poprzez proces IPO, aż do momentu wyjścia z inwestycji.

Armanino świadczy usługi doradztwa kapitałowego i administrowania opcjami na akcje w zakresie sprawozdawczości na koniec roku, kwartału lub miesiąca, a także transakcji firmowych, modyfikacji nagród i wstępnych ofert publicznych. Na zasadzie outsourcingu, Armanino oferuje pakiety usług dostosowane do potrzeb rozwijających się firm, od automatycznej administracji i śledzenia nagród z EASi po kwartalne i roczne raporty i wsparcie techniczne w zakresie księgowości.

###

A.T. LOCKE , który świadczy usługi w zakresie księgowości, analizy biznesowej oraz doradztwa finansowego i strategicznego dla organizacji wschodzących i średniej wielkości, dodał do szybko rozwijającego się zespołu Seana Kurtza oraz Ryana LaPierre’a .

Kurtz rozpoczął swoją karierę zawodową w księgowości publicznej, gdzie pracował z różnymi klientami indywidualnymi i korporacyjnymi z różnych branż. Następnie pracował w dużej krajowej organizacji bankowej, a następnie dołączył do A.T. LOCKE. Uzyskał tytuł BS w dziedzinie rachunkowości na Uniwersytecie w Palm Beach Atlantic. Jako specjalista w dziedzinie księgowości Kurtz będzie pracował z różnymi klientami A.T. LOCKE w całym stanie Upstate z siedziby firmy w Greenville.

LaPierre dołącza do A.T. LOCKE po prawie sześcioletniej pracy w regionalnej firmie księgowej, gdzie świadczył usługi księgowe, podatkowe i audytorskie dla osób i organizacji z różnych branż, w tym motoryzacyjnej, energetycznej i non-profit. Jest absolwentem Bob Jones University, posiada tytuł BS w dziedzinie rachunkowości i jest absolwentem CPA. LaPierre będzie obsługiwał klientów A.T. LOCKE jako analityk księgowy, zapewniając wsparcie księgowe i analityczne, aby pomóc klientom zarządzać rentownym rozwojem ich organizacji.

###

CohnReznick LLP ‘s Baltimore i Bethesda zostały uhonorowane nagrodą 2013 Alfred P. Sloan Award for Excellence in Workplace Effectiveness and Flexibility w kategorii Maryland. Nagroda jest wyrazem uznania dla wykorzystania przez firmę elastyczności i innych aspektów efektywności w miejscu pracy jako strategii zwiększania sukcesu biznesowego i pracowniczego.

Ta prestiżowa nagroda, będąca częścią krajowego projektu «When Work Works», administrowanego przez Families and Work Institute (FWI) oraz Society for Human Resource Management (SHRM), jest wyrazem uznania dla pracodawców wszystkich rozmiarów i typów w Maryland i w całym kraju. Nagrody Sloan Awards są wyjątkowe ze względu na rygorystyczny, dwuetapowy proces selekcji, który obejmuje ocenę programów i praktyk pracodawcy w zakresie elastyczności oraz poufną ankietę wśród pracowników dotyczącą kluczowych składników efektywnego i elastycznego miejsca pracy.

Elastyczność w miejscu pracy, taka jak elastyczny czas pracy i praca w niepełnym wymiarze godzin, okazała się pomocna dla przedsiębiorstw w utrzymaniu konkurencyjności, przynosząc jednocześnie korzyści pracownikom. Elastyczność w połączeniu z innymi aspektami efektywnego miejsca pracy, takimi jak możliwości nauki, wsparcie przełożonych w dążeniu do sukcesu w pracy oraz technologia pracy zdalnej, mogą mieć duży wpływ na zaangażowanie i motywację pracowników.

CohnReznick zostanie uznany za laureata nagrody Sloan Award 2013 podczas nadchodzącego wydarzenia, które odbędzie się w Maryland SHRM State Council.

###

Councilor, Buchanan & Mitchell, P.C. (CBM) , wiodąca firma doradcza z siedzibą w Bethesda, Maryland, świadcząca pełen zakres usług CPA i doradztwa biznesowego, ma zaszczyt ogłosić, że Damaris Mirza, CPA , został mianowany na stanowisko członka zarządu Latynoskiego Centrum Rozwoju Gospodarczego.

Mirza jest starszym audytorem w CBM. Była zaangażowana w różnorodne prace audytorskie i podatkowe. Dzięki ośmioletniemu doświadczeniu w zakresie rachunkowości publicznej udowodniła, że jest profesjonalistką, która dąży do doskonałości w swojej pracy. Mirza jest absolwentką Uniwersytetu w Cincinnati, posiada zarówno tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości, jak i certyfikat w dziedzinie biznesu międzynarodowego.

###

Baltimore’s CPA i firma zarządzająca majątkiem Glass Jacobson ogłosiła Brett Newberger, CPA , jako najnowszy partner firmy, pomagając w prowadzeniu przedsięwzięć księgowych firmy i dostarczając swoją wiedzę i doświadczenie rosnącej liczbie klientów.

Newberger współpracuje z Glass Jacobson od listopada 2001 r. i posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rachunkowości publicznej i przemyśle prywatnym. Jest zaufanym doradcą dla klientów, służącym jako konsultant biznesowy w konkretnych branżach niszowych, w tym w produkcji, dystrybucji, usługach profesjonalnych, technologii i nienastawionych na zysk. W trakcie swojej kariery w zakresie rachunkowości publicznej posiada udokumentowane doświadczenie w przygotowywaniu audytów, przeglądów i zestawień sprawozdań finansowych, a także w planowaniu i sporządzaniu planów podatkowych dla firm i osób fizycznych. Newberger posiada również kwalifikacje do bycia recenzentem w ramach programu AICPA Peer Review Program, który pomaga innym firmom w osiąganiu celów praktyki księgowej i podnoszeniu jakości w ramach samoregulacyjnych wysiłków zawodowych.Newberger uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości na Uniwersytecie w Baltimore.

###

Grant Thornton LLP przyjęty Edward Miller jako partner audytu i Steven Winter jako partner podatkowy w nowojorskim biurze firmy od 1 sierpnia. W całej firmie Grant Thornton przyjął trzydziestu nowych partnerów i zleceniodawców.

Partnerzy i dyrektorzy dopuszczeni do firmy są uważani za liderów, na których opiera się Grant Thornton, aby pomóc klientom osiągnąć inteligentny, wysokiej jakości wzrost we wszystkich aspektach ich działalności. Specjaliści ci niezmiennie udowadniają swoją niezwykłą zdolność do zrozumienia i zaspokajania potrzeb dynamicznych firm i branż. Wykazali się również długotrwałym przywództwem w zawodzie księgowego i społeczności.

Miller dołączył do Grant Thornton w 2002 roku i posiada szerokie doświadczenie w obsłudze klientów z sektora szkolnictwa wyższego i non-profit. Jest członkiem zespołu Grant Thornton’s National Not-for-Profit Leadership Team. Jest dyplomowanym księgowym w Nowym Jorku i uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości na State University of New York w Albany.

Zima dołączyła do firmy w 2004 roku i większość swojego czasu poświęciła na obsługę branży usług finansowych. Posiada doświadczenie zarówno w spółkach prywatnych, jak i publicznych, specjalizujących się w profesjonalnej obsłudze podatkowej funduszy hedgingowych, funduszy private equity, brokerów-dealerów, asset managerów, spółek inwestycyjnych i korporacji. Zimą kierował i zarządzał pracami z zakresu compliance podatkowego, doradztwa w zakresie strategii podatkowych oraz projektami doradczymi ASC 740. Jest certyfikowanym księgowym w Nowym Jorku i uzyskał tytuł magistra administracji biznesowej oraz tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości na Pace University.

*** Nie wiem.

Grant Thornton LLP o nazwie Jacqueline Akerblom jako partner zarządzający regionem zachodnim firmy od 1 sierpnia Akerblom, który zastąpi Joela Anika w tej roli, będzie odpowiedzialny za wszystkie operacje, w tym obsługę klienta i sprawy zawodowe dla jedenastu biur w zachodnich Stanach Zjednoczonych. Będzie ona również nadal prowadzić praktykę w Południowej Kalifornii jako partner zarządzający biurem.

Akerblom rozpoczął pracę w Grant Thornton w 1989 roku jako kierownik ds. audytu w biurze firmy w Los Angeles. Zanim została partnerem zarządzającym biura w 2012 roku, pracowała jako partner ds. audytu technologicznego i dyrektor International Business Center w biurach w San Francisco i San Jose. W latach 2007-2011 była partnerem zarządzającym Krajowego Programu Inicjatyw i Programów na rzecz Kobiet dla Grant Thornton, w którym to okresie firma odnotowała wzrost liczby partnerów płci żeńskiej o 197 procent. W 2010 roku Akerblom została wybrana do Rady Partnerstwa Grant Thornton i obecnie pełni trzyletnią kadencję. Prawie cztery lata spędziła w londyńskim biurze firmy, doradzając amerykańskim i europejskim firmom przy transakcjach transgranicznych. Jest certyfikowanym księgowym w Kalifornii i uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej w zakresie rachunkowości na Uniwersytecie w San Diego.

*** Nie wiem.

Grant Thornton LLP przyjęty David Sites jako partner w międzynarodowych usługach podatkowych oraz David Tyler jako główny doradca ds. opieki zdrowotnej w biurze firmy w Atlancie od 1 sierpnia

Sites dołączył do Grant Thornton w 2002 roku i spędził całą swoją karierę w tej firmie. Obsługiwał wiele firm z różnych branż, w tym produkcję, technologię i handel detaliczny. Pracował przy licznych projektach konsultingowych, w tym przy planowaniu i strukturyzowaniu transgranicznym, planowaniu repatriacji, planowaniu zagranicznych ulg podatkowych oraz badaniach branżowych dotyczących wielu różnych zagadnień z zakresu podatków federalnych i międzynarodowych. Współpracował z międzynarodowymi korporacjami z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zagranicznymi korporacjami z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, ściśle powiązanymi firmami oraz osobami fizycznymi o wysokiej wartości. Jest dyplomowanym księgowym w Północnej Karolinie i Gruzji, a także uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości na Uniwersytecie Północnej Karoliny w Charlotte.

Tyler dołączył do firmy w 2011 roku i kieruje krajową praktyką Managed Care oraz praktyką Southeast Health Care Advisory. Posiadając prawie dwudziestoletnie doświadczenie, głównie w branży opieki zdrowotnej, jego obszary specjalizacji obejmują strategię dostawców, cykl przychodów, opiekę zarządzaną, finanse, fuzje i przejęcia oraz operacje płatnicze. Realizował różne projekty operacyjne i finansowe dla komercyjnych i medycznych planów Medicare i Medicaid, w tym analizy cenowe firm afiliowanych, usprawnienia operacyjne oraz oceny wywiadu gospodarczego i analizy. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji na Uniwersytecie Georgia.

###

Gross, Mendelsohn & Associates, P.A. z przyjemnością informuje, że Medley McGuire dołączył do Technology Solutions Group jako account executive.McGuire ukończył University of Maryland z tytułem licencjata. Ma pięć lat doświadczenia w sprzedaży.

###

Lattimore Black Morgan & Cain, PC (LBMC) i Rodzina Firm LBMC, jedna z największych na południowym wschodzie firm księgowych i konsultingowych, ogłosiła, że będzie gospodarzem konferencji Chattanooga Business Issues 2013 «It’s a New Day» w środę 27 sierpnia od 8:00 do południa w biurach LBMC w Liberty Towers.

Panel najlepszych liderów biznesu Chattanoogi rozpocznie wydarzenie, które jest otwarte dla liderów biznesu i społeczności. Sesje będą zawierały aktualne zagadnienia i pojawiające się trendy, które mają wpływ na firmy z tego obszaru; aktualne informacje na temat ustawy o przystępnej cenie opieki (jej wpływ na firmy i sposób przygotowania się do jej wdrożenia); oraz sposób, w jaki firma powinna planować swoją kolejną fazę (przejście własności na członka rodziny lub sprzedaż). Te bezpłatne sesje będą również oferowały trzy godziny CPE w zakresie wiedzy specjalistycznej i aplikacji dla osób zainteresowanych. Zarejestrowani uczestnicy mają do dyspozycji ograniczoną liczbę miejsc siedzących, ponieważ mogą podglądać, co się wydarzy, aby pomóc im w wykorzystaniu przyszłych możliwości.

Moderator: Dennis Blanton, partner zarządzający, LBMC Chattanooga

Paneliści:

 • Ron Perry, prezes LBMC Employment Partners
 • Alex Renfro, JD, LLM, Ratliff Law Firm
 • Don Lawson, Community Health Alliance
 • David Smith, specjalista ds. wyceny przedsiębiorstw, LBMC PC
 • Chuck Tomlin, partner w usługach podatkowych, LBMC PC
 • Allen Hovious, partner, Usługi Planistyczne LBMC

Aby zarezerwować swoje miejsce już dziś, zarejestruj się online. Śniadanie zostanie podane o 7:30

.

*** Nie wiem.

LBMC oraz Rodzina Firm LBMC ogłosiły również mianowanie Scotta A. Womacka, ASA, CFFA , jako partnera w LBMC w zakresie Doradztwa w Wycenie, Wsparcia w Sporze Sądowym/Księgowości Leśnej i Usług dotyczących Przejścia na Biznes. Zespół ten składa się z oddanych specjalistów z wszechstronnym doświadczeniem, które obejmuje: wyceny przedsiębiorstw; wartości niematerialne i prawne; ustalenia dotyczące odszkodowań za transakcje i cele zgodności z przepisami; oraz zeznania ekspertów dotyczące szkód gospodarczych w sporach wynikających z naruszenia umowy, nieuczciwej konkurencji, naruszenia własności intelektualnej, oszustw i prawa rodzinnego.

Womack koncentruje swoją praktykę w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i wyceny w różnych branżach. Pomaga prawnikom zajmującym się planowaniem nieruchomości w sprawach związanych z wyceną na szczeblu federalnym i stanowym; prawnikom zajmującym się prawem rodzinnym w sprawach rozwodowych (w tym wyceną przedsiębiorstw, rachunkowością kryminalistyczną, podziałem majątku małżeńskiego itp.); a także właścicielom małych przedsiębiorstw w zakresie potencjalnej sprzedaży ich przedsiębiorstw. Jest absolwentem Baylor University w Waco w Teksasie, gdzie uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem.

###

13 sierpnia 2013 r. Massachusetts Society of CPA (MSCPA) ogłosiło zwycięzców swoich dorocznych nagród Women to Watch Awards . Każdego roku MSCPA nagradza kobiety za ich osiągnięcia w zawodzie księgowego, cechy przywódcze i wkład w rozwój ich społeczności. Nagrody są przyznawane w dwóch kategoriach: Doświadczeni liderzy (ponad piętnaście lat doświadczenia) oraz Wschodzący Liderzy (mniej niż piętnaście lat doświadczenia).

Laureatkami nagrody Women to Watch Award 2013 są (w kolejności alfabetycznej według nazwisk):

Doświadczeni liderzy

 • Renee Davis, CPA, partner, Powers & Sullivan CPAs, LLC
 • Kristin Kelley, CPA, MST, reżyser, Abrams Little-Gill Loberfeld PC (ALL)
 • Carla McCall, CPA, CGMA, współprzewodnicząca, Alexander, Aronson, Finning & Co, PC (AAF)

Wschodzący liderzy

 • Kristie Cotter, CPA, kierownik, Samet i Company PC
 • Karen Briggs McElroy, CPA, senior manager, Deloitte & Touche LLP
 • Kathy Parker, CPA, partner, Rodman & Rodman, PC

Nagrody zostaną wręczone podczas Szczytu Przywództwa Kobiet MSCPA w dniu 7 listopada w Westin Waltham Boston. Informacje na temat Szczytu można znaleźć na stronie internetowej MSCPA.

###

Zaledwie sześć miesięcy po ogłoszeniu powstania Prager Metis CPAs, LLC , która jest wynikiem połączenia dwóch długoletnich firm Prager i Fenton LLP oraz Metis Group LLC, firma ma zaszczyt ogłosić swój nowy wizerunek – wraz z nowym logo, tagline oraz wyjątkowym oświadczeniem o pozycjonowaniu, które będą kierować firmą w przyszłości.

Jego logo jest symbolem dwóch sił – jednej pomarańczowej, drugiej szarej – reprezentujących dwa silne podmioty, które łączą się w jedną całość. Jego linia znacznikowa to «Twój świat». Warte więcej.»

Trzymając się formy, zespół Prager Metis uczynił nową procedurę budowania marki wspólnym wysiłkiem. Partnerzy zarządzający firmy, Glenn Friedman i David Neste, stworzyli jedenastoosobowy komitet reprezentujący dobry model firmy. W ramach tworzenia demokratycznej atmosfery, komanagerzy zadbali o to, aby w skład komitetu wchodzili członkowie z każdej z ich lokalizacji: Los Angeles, New Jersey, Londynu i Nowego Jorku. Dodatkowo, Prager Metis skonsultował się z Sequel, firmą zajmującą się budowaniem wizerunku marki z siedzibą w Nowym Jorku, aby zapewnić sprawny rozwój marki.

Czwartek, 8 sierpnia 2013 r., partnerzy i pracownicy Prager Metis, CPAs LLC stanęli wysoko, widząc jak ich ciężka praca ożywa. Dyrektor ds. marketingu Diane Walsh i komitet ds. brandingu wybrali czas i miejsce, aby odsłonić szybko rozwijającą się jednostkę i wewnętrznie ogłosić ją pracownikom. Aby obejrzeć film z ogłoszeniem brandingowym proszę kliknąć tutaj.

###

RubinBrown niedawno awansowany CPA Andrew Bardot, Hannah Castellano , oraz Renita Duncan na kierownika. John Herber, CPA, partner zarządzający, złożył oświadczenie.

Będąc członkiem Grupy Usług Produkcyjnych i Dystrybucyjnych RubinBrown, Bardot świadczy klientom usługi w zakresie audytu planu świadczeń i zapewnienia bezpieczeństwa. Uzyskał tytuł licencjata na Uniwersytecie Waszyngtońskim oraz tytuł magistra na Uniwersytecie w Missouri – St. Louis.

Castellano pełni funkcję menedżera w RubinBrown’s Assurance Services Group i współpracuje z klientami z różnych branż, w tym z branży hotelarskiej i gier hazardowych, nauk przyrodniczych, szkół wyższych i uniwersytetów, produkcji i dystrybucji oraz działalności non-profit. Jest absolwentką University of Missouri – Columbia.

Oprócz świadczenia usług w RubinBrown Assurance Services Group, Duncan świadczy również usługi w grupach firm Not-For-Profit i Public Sector Services. Jest absolwentką University of Missouri – Columbia.

###

Smart Devine , firma świadcząca kompleksowe usługi księgowe, podatkowe i doradcze, ogłosiła, że Douglas W. Nakajima dołączył do firmy jako dyrektor zarządzający w praktyce doradztwa podatkowego. Będzie on koncentrował się na rozwijaniu krajowych i międzynarodowych usług Smart Devine w zakresie podatków, restrukturyzacji i doradztwa transakcyjnego.

Nakajima ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie w sektorze publicznym i prywatnym, doradzając swoim amerykańskim i zagranicznym klientom z branży produkcyjnej, usługowej i technologicznej w różnych kwestiach podatkowych i strategiach. Doradzał klientom w zakresie opodatkowania transakcji krajowych i transgranicznych, strategii ekspansji zagranicznej i przyjazdowej, krajowych i transgranicznych przejęć, rozporządzeń i reorganizacji, analizy cen transferowych między spółkami, dokumentacji i obrony audytu, interpretacji traktatów oraz planowania repatriacji. Nakajima intensywnie współpracowała z doradcami podatkowymi w zagranicznych krajach w celu stworzenia globalnych struktur, które minimalizują amerykańskie i zagraniczne ekspozycje podatkowe, i w tej roli nawiązała efektywne relacje robocze z kluczowymi specjalistami w całej Ameryce Północnej, Europie, Azji i regionie Pacyfiku.

Nakajima posiada tytuł licencjata Uniwersytetu Pensylwanii oraz tytuł doktora i magistra prawa (podatki) Jurisa z Villanova University School of Law. Jest adwokatem dopuszczonym do wykonywania zawodu w Pensylwanii.

###

Walthall, Drake & Wallace ma przyjemność ogłosić awans dwóch pracowników na swoim stanowisku

.

Biuro w Cleveland.

Kara H. Hoon, CPA , została awansowana na kierownika. Hoon świadczy usługi w zakresie audytu, przeglądu i kompilacji, a także przygotowuje federalne, stanowe i lokalne zeznania podatkowe. Przewodniczy grupie non profit firmy i obsługuje klientów z branży produkcyjnej, nieruchomości, budownictwa, restauracji i opieki zdrowotnej. Hoon jest absolwentką magna cum laude Uniwersytetu Tiffin z tytułem licencjata w dziedzinie administracji biznesowej i magistra w dziedzinie rachunkowości.

Alicia M. Reiss została awansowana na stanowisko księgowego personelu II stopnia. Współpracuje z różnymi klientami przygotowując zarówno zwroty indywidualne jak i biznesowe oraz przeprowadzając audyty, przeglądy i zestawienia. Reiss wchodzi w skład grup planowania finansowego i budowlanego firmy, a także jest członkiem komitetu technologicznego. Uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości na Uniwersytecie Stanowym Kent.

###

WeiserMazars LLP, wiodąca firma świadcząca usługi w zakresie rachunkowości, podatków i doradztwa, ogłosiła, że Salvatore A. Collemi dołączy do firmy jako dyrektor w swojej Praktyce Atestacyjnej, jako członek Technical Resource Group. Collemi posiada ponad osiemnastoletnią praktykę w zakresie ładu korporacyjnego i zarządzania ryzykiem mającym wpływ na zawód księgowego w USA. Specjalizuje się w amerykańskich i międzynarodowych standardach audytu i kontroli jakości, niezależności i etyki, a także w Międzynarodowych Standardach Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) i Kodyfikacji Standardów Rachunkowości Rady ds. Standardów Rachunkowości (FASB).

W trakcie swojej kariery zawodowej Collemi zajmował stanowiska w Wydziale Finansowania Korporacji Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) oraz w Sekcji Praktyki SEC (SECPS) Amerykańskiego Instytutu Biegłych Rewidentów Publicznych (AICPA), a także w kilku międzynarodowych biurach rachunkowych. W ramach AICPA pełnił funkcję łącznika z Międzynarodową Federacją Księgowych (IFAC), pomagając w tworzeniu globalnych standardów wzajemnej weryfikacji.