Komunikaty firmowe: Tydzień 21 marca 2011 r.

Poniżej znajduje się najnowszy zestaw wiadomości dla społeczności księgowych na tydzień 21 marca 2011 roku.

EisnerAmper LLP ogłosił, że James A. (Jim) Hatch , CPA, został przyjęty do firmy jako partner w grupie podatkowej firmy i został mianowany partnerem zarządzającym nową praktyką firmy w zakresie usług związanych z kapitałem ludzkim. Praktyka Hatch’a będzie koncentrować się na kilku obszarach dotyczących wynagrodzeń, projektowania świadczeń i usług w zakresie transakcji związanych z kapitałem ludzkim.

Eugene, z siedzibą w OR Kernutt Stokes ogłosił dodanie sześciu nowych członków do swojego personelu zawodowego. Erik Quick-Warner , wspólnik, dołączył do działu audytu. Quick-Warner uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości na Northwest Christian University w Eugene, LUB. Chris Provencher , wspólnik, dołączył do działu audytu. Provencher uzyskał tytuł Bachelor of Science in Business Administration na Uniwersytecie Gonzaga w Spokane, WA. Blayne Lowary , wspólnik, dołączyła do działu podatkowego. Lowary uzyskał tytuł magistra rachunkowości na Uniwersytecie Stanowym Ohio w Columbus, OH oraz tytuł licencjata w dziedzinie ekonomii na Uniwersytecie w Oregonie (Bachelors of Science in Economics). Marcia Adler , paraprofesjonalistka, dołącza do firmy z Oregon Eye Associates z 22-letnim doświadczeniem jako ich kontroler. Marcia Adler uzyskała tytuł licencjata w Goddard College w Vermont. Li Hoang , analityk wsparcia sieciowego, dołączył do zespołu Catalyst, Kernutt Stokes działu systemów informatycznych i konsultingu. Hoang uzyskał tytuł Associate’s of Applied Sciences in Computer Networking od Lane Community College w Eugene, LUB. Megan Sanchez , analityk wsparcia sieciowego, dołączyła do zespołu Catalyst, Kernutt Stokes IT systems and consulting division. Sanchez uzyskał tytuł Associate’s of Applied Science in Computer Networking w ITT w Indianapolis, IN.

Firma z Wielkiej Czwórki KPMG LLP ogłosiła publikację nowej książki, Zarządzanie ryzykiem oszustw i nadużyć: Sprostanie wyzwaniom globalnego, regulowanego i cyfrowego środowiska . Opublikowana przez McGraw-Hilla książka ma na celu pomóc kierownictwu, które musi zrozumieć, jak zapobiegać, wykrywać i reagować na problemy związane z niewłaściwym postępowaniem w środowisku biznesowym.

Baltimore, MD-based Mister, Burton, Palmisano & French, LLC, CPA (MBP&F) nadal rośnie, dodając Peter Andresen do zespołu, zwiększając liczbę doświadczonych specjalistów, którzy dołączyli do firmy w ciągu ostatnich 90 dni do pięciu. Andresen, MBA, CPA, CFE wnosi ponad 16 lat doświadczenia w zakresie rachunkowości publicznej, ostatnio w Stout, Causey and Horning, P.A.

.

New York State Society of Certified Public Accountants (NYSSCPA) przedstawi J. Michael Kirkland , CPA z nagrodą Outstanding CPA in Industry Award w dniu 19 maja podczas 114. dorocznego spotkania wyborczego NYSSCPA i kolacji w hotelu New York Marriott Marquis. Nagroda ta jest wyrazem uznania dla kierownictwa finansowego CPA za wybitne osiągnięcia zawodowe w prywatnym biznesie lub branży. Kirkland jest dyrektorem Deutsche Bank AG, Polityki Rachunkowości i Grupy Doradczej. Kirkland jest członkiem zarządu NYSSCPA, komitetu wykonawczego, komitetu ds. polityki poprawy jakości oraz komitetu ds. programów nauczania w zakresie rachunkowości. Pełni również funkcję przewodniczącego grupy zadaniowej ds. podatku od nieruchomości w Towarzystwie oraz współprzewodniczącego grupy zadaniowej ds. współpracy z branżą.

Na bazie Houston Pannell Kerr Forster z Teksasu, P.C. (PKF Texas) członkowie zespołu, Karen Love , dyrektor, rozwój praktyki; Raissa Evans , kierownik, rozwój praktyki; oraz Tony Piperato , kierownik, rozwiązania konsultingowe, w których ostatnio uczestniczyła South By Southwest (SXSW) Interactive w Austin, TX. W ramach wsparcia dla społeczności technologicznej Houston, PKF Texas był sponsorem pokazu HoustonTXSW Interactive, który odbył się w Austin w poniedziałek, 14 marca 2011 roku na Republic Live podczas SXSW. HoustonTXSW zwróciło uwagę na kreatywną społeczność Houston w sektorach interaktywnym/tech, muzycznym i filmowym. PKF Texas ma również przyjemność ogłosić Raissa Evans , dyrektor wykonawczy, rozwój praktyki, została mianowana przewodniczącą 8. dorocznego BioHouston Chili Cook-Off. Cook-Off, z ponad 500 uczestnikami, jest największym wydarzeniem w Houston skupiającym się na naukach przyrodniczych i biotechnologii. Tegoroczna edycja Cook-Off odbędzie się 1 kwietnia 2011 roku. Do innych członków zespołu PKF Texas w komitecie planistycznym należą: Karen Love , dyrektor, rozwój praktyki; Cindy Snow , senior manager, podatki; oraz Jen Lemanski , senior specjalista, rozwój praktyki.