Komunikaty firmowe: Tydzień 22 lipca 2013 r.

Citrin Cooperman , firma doradztwa księgowego, podatkowego i biznesowego w Filadelfii, ma zaszczyt ogłosić, że Mary Brislin, CPA , wcześniej dyrektor w filadelfijskim biurze firmy, została mianowana partnerem. Brislin wnosi do Citrin Cooperman dwadzieścia lat doświadczenia w zakresie rachunkowości publicznej, w tym pracy w audytach, zgodności podatkowej i doradztwa biznesowego. Świadczy szeroki wachlarz usług księgowych i finansowych dla różnych klientów z różnych branż. Klienci wiedzą, że są w specjalistycznych rękach z Brislinem i że wszystkie ich potrzeby w zakresie rachunkowości, podatków i doradztwa zostaną zaspokojone.

Brislin jest zaangażowana w swoją społeczność poprzez Alliance of Women Entrepreneurs (AWE), gdzie podziela wiele z tych samych problemów, z którymi borykają się inne kobiety pełniące role przywódcze w organizacjach przedsiębiorczych. Oferuje doświadczenie i innowacyjne pomysły jako liderka w biznesie, aby pomóc innym kobietom w osiągnięciu sukcesu. Brislin studiowała na Uniwersytecie w Scranton i uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości.

*** Nie wiem.

Stowarzyszenie Marketingu Księgowego (AAM) przyznało Citrin Cooperman trzy swoje nagrody za osiągnięcia w dziedzinie marketingu (MAA) na szczycie AAM 2013 w ubiegłym miesiącu.

Panel dziesięciu profesjonalistów z dziedziny reklamy i marketingu wybrał laureatów z blisko 130 zgłoszeń z sześćdziesięciu firm księgowych z całego kraju. AAM przyznało w sumie trzydzieści trzy nagrody, wyrażając uznanie dla firm za ich wybitne osiągnięcia w dziedzinie marketingu i komunikacji księgowej.

Pierwsza nagroda Citrin Cooperman została przyznana za kampanię reklamową w prasie, która została opracowana w celu stworzenia świadomości marki i podkreślenia doświadczenia firmy w branży odzieżowej/modowej, budowlanej, nieruchomości i opieki zdrowotnej.

Kancelaria została również uhonorowana za wydarzenie «Above the Bar Awards», podczas którego wyróżniano prawników z Westchester w Nowym Jorku, w środowisku prawniczym. Kancelaria wykorzystała to wydarzenie jako sposób na zwiększenie świadomości marki zarówno dla swojej Kancelarii, jak i grup praktykujących usługi wyceny i kryminalistyczne.

Dodatkowo, firma zdobyła nagrodę w kategorii Media Relations za miesięczne artykuły pisane przez partnerów firmy na tematy finansowe istotne dla interesów gospodarczych środowiska biznesowego, publikowane w Westchester County w Nowym Jorku i Fairfield County w Connecticut, czasopismach biznesowych.

###

IMA® (Institute of Management Accountants) , jedno z największych i najbardziej szanowanych stowarzyszeń koncentrujących się wyłącznie na doskonaleniu zawodu księgowego kierownictwa, ogłosiło Williama F. Knese, CMA®, CFM, CPA , jako przewodniczącego Globalnej Rady Dyrektorów IMA na rok podatkowy 2013-2014.

Jako senior wolontariusz-lider IMA do 30 czerwca 2014 r., Knese będzie współpracowało z partnerami strategicznymi IMA, rozwijało myśl przewodnią IMA w tym zawodzie i podnosiło świadomość programu CMA (Certified Management Accountant).

Kariera Knese’a w zakresie księgowości zarządczej trwa trzydzieści lat. Jest doświadczonym menedżerem finansowym, posiada wszechstronne doświadczenie w zakresie finansów i księgowości, zarówno w zarządzaniu finansami korporacyjnymi, jak i operacyjnymi w przedsiębiorstwach publicznych i prywatnych. Dołączył do Angus Industries w 2000 r., a ostatnio pełnił funkcję wiceprezesa ds. finansów i administracji, a także dyrektora finansowego, do czasu przejścia na emeryturę w maju 2013 r.

Zanim Knese został wybrany na stanowisko przewodniczącego, zajmował kilka stanowisk kierowniczych w IMA. Pełnił funkcję przewodniczącego Komitetu IMA ds. Nadzoru i Audytu, przewodniczącego Komitetu Planowania i Rozwoju IMA, przewodniczącego Rady Regentów IMA, a także członka Komitetu Zarządzania IMA.

Knese był poprzedzony John C. Macaulay, CMA , teraz krzesło-emeritus IMA. Joseph A. Vincent, CMA , został wybrany na krzesło i zostanie przewodniczącym w roku fiskalnym 2014-2015, począwszy od 1 lipca 2014 roku.

###

Jenny Harvey , konsultantka ds. kodowania w dziale opieki zdrowotnej w Lattimore Black Morgan & Cain, PC (LBMC) , uzyskała miano ambasadora ICD-10 American Health Information Management Association (AHIMA).

Harvey jest również zatwierdzonym przez AHIMA trenerem ICD-10/CM/PCS. Wraz ze zbliżającym się terminem 1 października 2014 r., kiedy to zbliża się termin wdrożenia ICD-10, Harvey będzie liderem we wszystkich szkoleniach mających na celu pomoc obszarowym organizacjom opieki zdrowotnej w szkoleniu dotyczącym tej ogromnej zmiany w kodowaniu medycznym. W wyniku jej najnowszego wyznaczenia, wszyscy koderzy posiadający uprawnienia AHIMA i AAPC uczestniczący w jej sesjach otrzymają jednostki kształcenia ustawicznego (CEU). Harvey jest obecnie członkiem zarządu Tennessee Association for Healthcare Quality.

*** Nie wiem.

LBMC ma również przyjemność ogłosić następujące promocje na rok firmy rozpoczynający się 1 czerwca 2013 r. Wszystkie znajdują się w biurze w Knoxville.

Lawrence Alexander, CPA , został awansowany na starszego rangą audytora. Wcześniej pracowała w tym wydziale. Jej doświadczenie obejmuje pracę nad audytami, przeglądami i zestawieniami zarówno prywatnych, jak i publicznych spółek z różnych branż.

Kellen Gibson został awansowany na starszego rangą audytora. Gibson był wcześniej pracownikiem w departamencie. Gibson współpracuje z prywatnymi firmami świadczącymi szeroki zakres usług, w tym badania sprawozdań finansowych i planów emerytalnych, a także przeglądy i kompilacje.

Logan Laug, CPA , został awansowany na kierownika ds. audytu. Posiada on doświadczenie w zakresie wymagań dotyczących sprawozdawczości rocznej dla różnych firm prywatnych i nienastawionych na zysk, a także zgodności z Sarbanes-Oxley i audytów planów świadczeń.

Martha Rauch, CPA , została awansowana na kierownika ds. audytu. Rauch posiada szerokie doświadczenie w pracy zarówno z prywatnymi, jak i publicznymi spółkami giełdowymi w zakresie sprawozdawczości rocznej i kwartalnej, wstępnych ofert publicznych akcji oraz zgodności z przepisami Sarbanes-Oxley.

###

Ścisła współpraca z klientami, aby pomóc w rozwoju ich firm, jest zakorzeniona w kulturze księgowości i doradztwa biznesowego firmy Margolin, Winer & Evens (MWE) . Aby podkreślić to unikalne podejście do obsługi klienta, firma zreorganizowała swoją stronę internetową.

Nowy obiekt skupia się na «Power of We» – wieloletniej obietnicy MWE, że będzie podchodzić do każdego zaangażowania świeżym okiem i współpracować z właścicielami, aby prowadzić ich firmy do trwałego sukcesu finansowego. Strona oferuje również nowy, świeży wygląd, potężną wyszukiwarkę i możliwości mediów społecznościowych, ułatwiając odwiedzającym znalezienie i dzielenie się istotnymi informacjami za pomocą zaledwie kilku naciśnięć klawiszy.

###

Tim Keadle , partner założyciel Porter Keadle Moore (PKM) , został wybrany na prezydenta Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Georgia . Stowarzyszenie wspiera doskonałość akademicką, najlepsze interesy i tradycje flagowego uniwersytetu Gruzji i jego ponad 280 000 absolwentów na całym świecie. Jego dwuletnia kadencja rozpoczęła się 1 lipca. W ramach swoich obowiązków dołącza również do zarządów Fundacji Uniwersytetu Georgia i Stowarzyszenia Sportowego Uniwersytetu Georgia.

Keadle mówi, że do jego priorytetów należy wzmocnienie struktury wielu rozdziałów Stowarzyszenia Alumnów i pomoc ich liderom wolontariuszy. Keadle, który ma ponad trzy dekady doświadczenia w rachunkowości publicznej, jest współzałożycielem PKM. Specjalizuje się w audycie i sprawozdawczości finansowej dla banków, a także posiada bogate doświadczenie w pracy z podmiotami rejestrującymi się w SEC. Jest aktywny w Georgia Bankers Association (GBA) i zasiada w Community Bankers Committee, który opracowuje odpowiednie programy dla prezesów banków. Wcześniej pełnił funkcję członka zarządu GBA reprezentującego członków stowarzyszonych organizacji. Jest również częstym instruktorem i mówcą w GBA, Community Bankers Association oraz kilku południowo-wschodnich uniwersytetach. Keadle zdobył swoje BBA, magna cum laude, od UGA w 1978 roku.

Praca Keadle’a jest tylko jednym ze sposobów, w jaki przywództwo PKM służy społeczeństwu: Partner zarządzający Phil Moore przewodniczy fundacji Georgia Southern University Athletic Foundation i Radzie Doradczej ds. rachunkowości. Jest również członkiem zarządu uniwersytetu, rady stowarzyszenia absolwentów oraz dziekana rady doradczej ds. biznesu w Kolegium Administracji Biznesowej.

Partner i dyrektor operacyjny Sesje Debbie przez lata zajmowały stanowiska kierownicze w wielu organizacjach non-profit, zorientowanych na społeczność. Partnerstwo Przeciwko Przemocy Domowej (Partnership Against Domestic Violence) włączyło ją ostatnio do swojego Stowarzyszenia na rzecz Dziedzictwa (Legacy Society), honorując jej długoterminowe wsparcie.

###

Prager Metis CPAs, LLC, wiodąca firma księgowa i doradcza z biurami w Stanach Zjednoczonych i Londynie, ogłosiła swoje połączenie z Goldfinger Block Glickenhaus Dinar, LLP (GBGD) , firmą księgową z siedzibą w Springfield, New Jersey. Fuzja odbyła się oficjalnie 1 lipca, a pod koniec miesiąca pracownicy GBGD przeniosą się do biur Prager Metis w Basking Ridge, New Jersey.

Założona w 1949 roku, GBGD świadczy usługi księgowe, audytorskie, księgowe i podatkowe dla ściśle powiązanych firm, współpracując bezpośrednio z właścicielami firm w różnych branżach.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Diane Walsh pod adresem (212) 643-0099, wewn. 125 lub [chronione pocztą elektroniczną].

###

RubinBrown niedawno awansowany Christopher J. Coleman, CPA, CCIFP; Maureen Pardo, CPA ; oraz Jeffrey K. Schuetz, CMI , do partnera w grupie ds. usług podatkowych firmy. John Herber, CPA, wspólnik zarządzający, dokonał tego ogłoszenia.

Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, Coleman jest partnerem w RubinBrown’s Tax Consulting and Construction Services Groups. Posiada tytuł licencjata i magistra rachunkowości z Uniwersytetu w Saint Louis.

Pardo jest partnerem w RubinBrown’s Tax Consulting Services Group, skupiającym się na klientach z sektora nieruchomości. Dołączyła do RubinBrown w 2001 roku i oferuje ekspertyzy z zakresu audytu, analizy wyników biznesowych, branżowych wewnętrznych kontroli księgowych, nisko-dochodowych kredytów mieszkaniowych, funduszy inwestycyjnych na rynku nieruchomości, rehabilitacji historycznej, ulg podatkowych na nowych rynkach, programów energii odnawialnej oraz zgodności z przepisami podatkowymi. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości uzyskany na Uniwersytecie Stanowym Truman oraz tytuł MBA uzyskany na Uniwersytecie St. Louis.

Jako certyfikowany członek Institute for Professionals in Taxation (CMI), Schuetz jest partnerem w RubinBrown’s State and Local Tax Services (SALT) Group i jest członkiem Construction Services Group oraz Manufacturing & Distribution Services Group. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w zakresie podatków federalnych, stanowych i lokalnych, a wcześniej pracował jako menedżer podatkowy w Instituform Technologies, Inc. oraz jako audytor terenowy w Departamencie Przychodów w Missouri.