Komunikaty firmowe: Tydzień 25 kwietnia 2011 r.

Poniżej znajduje się najnowszy zestaw wiadomości dla społeczności księgowych na tydzień 25 kwietnia 2011 roku.

Springfield, z siedzibą w NJ Citrin Cooperman został sklasyfikowany przez magazyn NJBiz na 7. miejscu wśród dużych firm w konkursie «Best Places to Work in New Jersey». Citrin Cooperman, jedna z 41 wyróżnionych firm w kategorii dużych firm (250 + pracownicy) i jedna z 70 wyróżnionych firm w ogóle, była najwyższą firmą księgową wśród dużych firm. W zeszłym roku firma znalazła się na 12 miejscu w kategorii małych i średnich firm i została uhonorowana przez NJBiz przez trzy kolejne lata.

Wśród wielu świadczeń w Citrin Cooperman są: czterotygodniowy płatny urlop szabatowy po sześciu latach pracy, programy zaawansowanego przywództwa, premie pieniężne dla osób, które uzyskają oznaczenie CPA, minimum 100 godzin szkolenia CPE rocznie oraz premie oparte na osiągnięciach.Firma posiada również formalną politykę urlopów macierzyńskich i skróconych godzin pracy w dniach poprzedzających główne święta.

Firma oferuje Citrin Cooperman University, cieszący się dużym uznaniem program kształcenia ustawicznego dla młodych księgowych; pracownikom zapewnia się mentorów, którzy pomagają im awansować w firmie; oraz Międzynarodowy Program Wymiany Pracy, oferujący profesjonalistom możliwość zdobycia doświadczenia za granicą, we współpracy z oddziałami Moore Stephens.

Clifton Gunderson ogłosił, że Doug Diehl dołączył do biura w Phoenix jako regionalny dyrektor ds. rozwoju biznesu. Na tym stanowisku będzie on odpowiedzialny za rozwój działalności gospodarczej i usługi doradcze na rynkach w Phoenix i Tucson. Diehl uzyskał tytuł licencjata na Uniwersytecie MidAmerica w Olathe, Kansas.

Clifton Gunderson ogłosił, że Andrew Niesen dołączył do filadelfijskiego biura jako regionalny dyrektor rozwoju biznesu. Niesen otrzymał tytuł licencjata od Union College, Schenectady, N.Y., a jego magistra od Baldwin Wallace College, Cleveland, Ohio. Jest członkiem Risk Management Associates, Commercial Finance Association, Turnaround Management Association oraz International Council of Shopping Centers.

McGladrey & Pullen, LLP ogłosił, że Joe Adams został mianowany partnerem zarządzającym i dyrektorem generalnym firmy od 1 maja. Adams dołączył do McGladrey & Pullen w 1979 roku, a w 1987 roku został partnerem. Piastował coraz bardziej odpowiedzialne stanowiska kierownicze, w tym swoją obecną rolę jako Lider Regionu Wielkich Jezior. Adams ukończył DePaul University z tytułem B.S. w dziedzinie rachunkowości oraz M.B.A. w dziedzinie zarządzania operacyjnego. Jest członkiem Illinois CPA Society, American Institute of Certified Public Accountants oraz Entrepreneurial Institute.

Texas Society of CPAs wykorzystuje siłę sieci społecznościowych, aby dotrzeć do jak największej liczby osób, dzięki trzeciemu dorocznemu Dniu Finansowej Znajomości Mediów Społecznych w piątek, 29 kwietnia. TSCPA ma nadzieję rozpowszechniać informacje o ValueYourMoney.org darmowych informacjach i zasobach oraz o roli Teksaskich umów CPA w edukacji finansowej. W zeszłym roku TSCPA dotarło ze swoim przesłaniem do prawie 20.000 osób. Niezależnie od tego, czy jest to Facebook, LinkedIn, Twitter, czy e-mail, TSCPA dociera do ponad 29.000 członków społeczeństwa, aby pomóc w wysłaniu następującej wiadomości, lub podobnej wiadomości do przyjaciół, połączeń i zwolenników.