Komunikaty firmowe: Tydzień 28 lutego

Poniżej znajduje się najnowszy przegląd wiadomości społeczności księgowych na tydzień 28 lutego 2011 roku.

Karp, Ackerman, Skabowski & Hogan, P.C. ., z siedzibą w Hudson, N.Y., oraz Spilman, Hills & Heidebrink, Ltd. . , z siedzibą w Toledo, Ohio, dołączyły do CPAmerica International , krajowego stowarzyszenia niezależnych firm CPA, które zapewnia firmom członkowskim wspólne najlepsze praktyki, możliwości nawiązywania kontaktów i dostęp do zasobów eksperckich.

Cynthia Hudson , CPA, starszy menadżer specjalizujący się w kwestiach podatkowych z udziałem unii kredytowych, organizacji non-profit, przedsiębiorstw oraz osoba fizyczna w Birmingham, z siedzibą w AL Barfield Murphy Shank & Smith, PC, ostatnio zaprezentowana na spotkaniu rozdziału Ligi Południowo-wschodnich Unii Kredytowych na temat «Kwestie podatkowe i zgodności dla unii kredytowych». Hudson pracował ostatnio jako wolontariusz podczas NBC13 United Way Tax Expert Phone Bank… Melanie Shores , CPA, nadzorca zajmujący się kwestiami podatkowymi, sporządzaniem sprawozdań finansowych i usługami doradczymi dla osób fizycznych, spółek osobowych, korporacji i organizacji nienastawionych na zysk, została wybrana sekretarzem Birmingham Chapter of Young CPAs.

Firma «Big Four» KPMG LLP ogłosiła, że trzech specjalistów podatkowych dołączyło do firmy jako zleceniodawcy w praktyce Washington National Tax (WNT). Seth Green dołącza do grupy KPMG WNT International Corporate Services (ICS) z kancelarii prawnej Caplin & Drysdale, gdzie koncentruje się na planowaniu podatkowym transakcji. Posiada LL.M. z New York University School of Law, J.D. z University of Maryland School of Law, oraz A.B. z matematyki z Harvard College… Patrick Jackman dołącza do grupy WNT ICS KPMG w Nowym Jorku, po dwóch latach pracy w grupie, które rozpoczęły się w 2000 roku. Dołącza do KPMG z kancelarii prawnej Weil, Gotshal & Manges LLP, gdzie koncentruje się na międzynarodowych transakcjach dla międzynarodowych korporacji.Posiada tytuł J.D. z University of Virginia Law School oraz B.A. z ekonomii Haverford College… Howard Wiener dołącza do grupy ICS WNT z Marriott International, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa ds. globalnego planowania podatkowego. Przed objęciem stanowiska w Marriott obsługiwał klientów w ramach grupy ICS KPMG, a przedtem przez pięć lat pracował w Biurze Głównego Radcy Prawnego Internal Revenue Service. Wiener posiada tytuł LL.M. w dziedzinie podatków z Georgetown University Law Center, J.D. z American University Washington College of Law oraz BSBA w dziedzinie rachunkowości z Boston University.

Grant Thornton LLP ogłosił, że od 1 sierpnia 2011 roku, Michael Bennett , CPA, CISA, CITP, będzie pełnił funkcję nowego partnera zarządzającego Houston Office, który zastąpi odchodzącego na emeryturę Justina Gannona. Grant Thornton LLP jest amerykańską firmą członkowską Grant Thornton International Ltd, jednej z organizacji księgowych Global Six. Bennett ostatnio pełnił funkcję Partnera Zarządzającego Usługami Doradztwa Biznesowego dla Regionu Centralnego Grant Thornton LLP.Posiada ponad 30 lat doświadczenia w audycie i doradztwie w zakresie ryzyka biznesowego, spędził 25 lat w Andersen, dołączając do Grant Thornton w 2005 roku. Posiada tytuł Bachelor of Business Administration w dziedzinie rachunkowości Uniwersytetu w Mississippi…. Ponadto, Grant Thornton ogłosił, że Ed O’Brien będzie nowym Partnerem Zarządzającym Regionu Centralnego firmy. Jako Partner Zarządzający Regionem Centralnym firmy, O’Brien będzie nadzorował operacje dla biur w Denver, Dallas, Houston, Kansas City, Oklahoma City, Tulsa i Wichita. Będzie on również nadal pełnił funkcję partnera zarządzającego biura w Dallas.

The Fort Smith, CPA z siedzibą w AR i firma doradcza ds. zarządzania majątkiem Beall Barclay ogłosiła ostatnio promocje Jamesa D. Brasheara , CPA, Chrisa Taylora , Michaela H. Watsona , CPA i Davida N. Wyatta , CPA. Brashear, wcześniej główny księgowy, został awansowany na starszego księgowego, a ostatnio otrzymał również tytuł Certyfikowanego Biegłego Rewidenta (CVA) od Krajowego Stowarzyszenia Certyfikowanych Rzeczoznawców Majątkowych. Brashear uzyskał tytuł Bachelor of Science w zakresie administracji biznesu z koncentracją w rachunkowości w 2006 roku oraz tytuł Bachelor of Science w zakresie matematyki w 2000 roku z Arkansas Tech University. Taylor został awansowany na stanowisko księgowego w dziale podatkowym, a ostatnio zdał również egzamin na biegłego rewidenta (CPA). W 2007 r. ukończył magna cum laude na Arkansas Tech University, gdzie uzyskał tytuł Bachelor of Science w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Taylor ma podwójny tytuł magistra rachunkowości i ekonomii, z mniejszym wykształceniem matematycznym. Obecnie Watson jest księgowym prowadzącym audyt i świadczy usługi podatkowe dla klientów firmy. W 2009 r. uzyskał tytuł magistra rachunkowości na Uniwersytecie w Central Arkansas i ukończył studia summa cum laude na Uniwersytecie w Central Arkansas, gdzie w 2008 r. uzyskał tytuł licencjata w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Wyatt został awansowany na głównego księgowego. W 2003 roku ukończył studia cum laude na Arkansas Tech University, uzyskując tytuł Bachelor of Science w zakresie administracji biznesu, ekonomii i finansów. W 2001 roku uzyskał również tytuł licencjata w zakresie administracji biznesu i rachunkowości na Arkansas Tech University.