Komunikaty firmowe: Tydzień 28 marca 2011 r.

Poniżej znajduje się najnowszy zestaw wiadomości dla społeczności księgowych na tydzień 28 marca 2011 roku.

Citrin Cooperman , regionalna firma księgowa i konsultingowa, została sklasyfikowana przez magazyn NJBiz jako jedno z “Najlepszych miejsc pracy w New Jersey” trzeci rok z rzędu.Citrin Cooperman był jedną z 41 firm wyróżnionych w kategorii dużych firm (250 + pracownicy), a jedna z 70 firm wyróżnionych w ogóle.W ubiegłym roku firma zajęła 12. miejsce w kategorii małych i średnich firm.

Firma Wielkiej Czwórki KPMG LLP ogłosiła, że do praktyki podatkowej firmy na poziomie partnera w Chicago dołączyło trzech następujących specjalistów: Matthew Houchens , który jest obecnie dyrektorem w praktyce International Corporate Services; Janet Kreuger , wspólnik w praktyce Stanu i Podatków Lokalnych oraz David Schneider , dyrektor w praktyce Accounting Methods and Credit Services. Houchens przybywa do KPMG z Mayer Brown LLP i posiada tytuł J.D. z The John Marshall Law School w Chicago oraz B.S. z inżynierii na Uniwersytecie Illinois w Urbana-Champaign. Kreuger dołącza do KPMG z PricewaterhouseCoopers, LLP, i posiada tytuł J.D. z The John Marshall Law School oraz B.S. w dziedzinie finansów z Northern Illinois University. Schneider przyjeżdża do KPMG z Ernst & Young w San Francisco i posiada tytuł M.B.A., z naciskiem na rachunkowość i podatki, oraz B.S.B.A. w dziedzinie finansów z Uniwersytetu w Missouri.

Firma księgowa z siedzibą w Atlancie, Moore Colson , ma przyjemność ogłosić, że firma ma teraz znaczące nowe globalne zasoby do zaoferowania swoim klientom poprzez członkostwo w IGAF Polaris , nowym, silnym, globalnym stowarzyszeniu księgowym powstałym z połączenia Polaris International, Fidunion i IGAF Worldwide.

The New York State Society of Certified Public Accountants (NYSSCPA) będzie honorować Michaela L. Borsuk , CPA, i Robert Fagliarone , CPA, PFS, obaj byli przewodniczący NYSSCPA, z wprowadzeniem do jego Hall of Fame w czwartek 19 maja podczas 114. dorocznego spotkania wyborczego i kolacji w hotelu New York Marriott Marquis.Borsuk dołączył do NYSSCPA w 1965 roku. Był prezesem NYSSCPA, wiceprezesem i członkiem jej Rady Dyrektorów i Komitetu Wykonawczego. Pełnił funkcję prezesa i wiceprezesa Rady Powierniczej Fundacji Edukacji Księgowych. Borsuk jest emerytowanym partnerem biura PricewaterhouseCoopers LLP na Long Island. Fagliarone dołączył do NYSSCPA w 1967 roku. W 2001 r. otrzymał nagrodę NYSSCPA Distinguished Service Award. Pełnił funkcję prezesa NYSSCPA, prezydenta-elekta, wiceprezesa i członka Komitetu Wykonawczego NYSSCPA oraz przewodniczył jej komitetom operacyjnym, nagradzającym, nominacyjnym i ustawodawczym oraz był członkiem komitetów finansujących NYSSCPA, nadzoru budżetowego, audytu, firm średniej wielkości, działań politycznych i możliwości kariery w zawodzie księgowego (COAP).