Komunikaty firmowe: Tydzień 28 października 2013 r.

Jeśli twoja firma ma wiadomości, którymi chciałbyś się podzielić, wyślij swoje ogłoszenie do Terri Eyden, Starszego Redaktora, na adres [e-mail chroniony] .

###

BDO USA, LLP , jedna z wiodących w kraju organizacji usług profesjonalnych, ogłosiła dzisiaj, że Brian Eccleston, William Eisig, Scott Hendon oraz Brad Schrupp zostali wybrani na trzyletnią kadencję do zarządu firmy. Eisig jest nowym dyrektorem, a pozostali zostali ponownie wybrani na nową kadencję. Te zmiany w zarządzie wchodzą w życie z dniem 1 listopada.

Eccleston jest partnerem i partnerem zarządzającym ubezpieczeniem dla regionu północno-wschodniego. Z siedzibą w biurze BDO w Nowym Jorku, posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w zakresie rachunkowości publicznej, praktykowane zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Kanadzie. W trakcie swojej kariery zawodowej Eccleston pracował z klientami publicznymi i prywatnymi w różnych branżach, w tym w produkcji, dystrybucji, handlu detalicznym i usługach, zarówno z podmiotami publicznymi jak i prywatnymi. Jest członkiem Praktyki Rynków Kapitałowych BDO i był zaangażowany w częste konsultacje dotyczące przejęć i zbycia oraz innych tematów unikalnych na arenie międzynarodowej. Jest absolwentem University of British Columbia.

Eisig jest partnerem i partnerem zarządzającym w zakresie ubezpieczeń w regionie atlantyckim. Z siedzibą w biurze BDO w Wielkim Waszyngtonie, DC, ma ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w zakresie rachunkowości publicznej, obsługując klientów z różnych branż, w tym mediów, wydawnictw, sportu i rozrywki, podmiotów rządowych i organizacji non-profit. Jest liderem grupy branżowej Praktyki Nonprofit i Szkolnictwa Wyższego oraz członkiem Rady Doradczej ds. Informatyki. Eisig jest również przedstawicielem BDO w Rządowym Centrum Kontroli Jakości AICPA. Niedawno ukończył cztery lata w Zarządzie Wielkiego Waszyngtońskiego Towarzystwa CPA, a obecnie pracuje w zespole kierowniczym Białaczki i Chłoniaka w Greater DC Light the Night Walks. Jest absolwentem Uniwersytetu w Maryland i członkiem Rady Doradczej Uniwersytetu w Smith School of Business.

Hendon jest partnerem i partnerem zarządzającym podatkami dla południowo-zachodniego regionu BDO. Z siedzibą w biurze firmy w Dallas, Hendon pełni funkcję przedstawiciela firmy w USA w Międzynarodowym Komitecie Doradztwa Podatkowego BDO. Posiada ponad dwadzieścia osiem lat doświadczenia w świadczeniu usług doradztwa podatkowego dla szerokiego zakresu klientów z branży energetycznej, high-tech, produkcyjnej, dystrybucyjnej i detalicznej. Jako członek National Private Equity Practice and Transactional Advisory Services Group, Hendon posiada bogate doświadczenie w świadczeniu usług strukturyzacji i badania due diligence przy nabywaniu spółek portfelowych. Uzyskał tytuł BBA z Hamline University oraz tytuł Master of Taxation z Texas Tech.

Schrupp jest partnerem i partnerem zarządzającym asekuracją w praktyce BDO w Los Angeles. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w księgowości i audycie, z naciskiem na współpracę z rozwijającymi się firmami z branży rozrywkowej, technologicznej, nieruchomości i produkcji/dystrybucji. Jako jeden z liderów branży rozrywkowej Schrupp współpracuje z firmami z branży filmowej, telewizyjnej, nowych mediów, muzycznej, wideo i postprodukcji. Był zaangażowany w egzaminy na tantiemy, uczestnictwo i dystrybucję w wielu dużych studiach. Pracował w Hongkongu przez trzy lata jako członek grupy praktyków BDO w regionie Azji i Pacyfiku i koncentrował się na projektach z zakresu finansów korporacyjnych. Jest absolwentem St. Cloud State University.

###

Blue & Co, LLC z dumą ogłasza, że dyrektor Angela Zirkelbach została powołana do Indiana Board of Accountancy przez gubernatora Michaela R. Pence’a. Członkowie sześcioosobowej Rady Księgowej mogą pełnić swoje funkcje przez maksymalnie dwie, trzyletnie kolejne kadencje.

Zirkelbach, dyrektor w Indianapolis w stanie Indiana, biurze firmy, ukończył Uniwersytet w Evansville z tytułem Bachelor of Science in Accounting, magna cum laude, i jest dyplomowanym księgowym w stanie Indiana. Była wielokrotnie nominowana do nagrody Junior Achievement w kategorii Best & Brightest. Ponadto, od 2000 roku jest aktywnie zaangażowana w Indiana CPA Society i otrzymała ich nagrodę Five Under 35. Obecnie pracuje w komisji finansowej dla lokalnej organizacji non-profit, a wcześniej była adiunktem księgowym w Indiana Tech.

Od 2005 roku Zirkelbach nadzoruje departament podatkowy dla biura w Indianapolis. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym i księgowości dla ściśle powiązanych przedsiębiorstw oraz organizacji zwolnionych z podatku, a także w planowaniu i przygotowaniu podatkowym zarówno dla osób fizycznych, jak i powiązanych z nimi przedsiębiorstw. Zirkelbach odegrała kluczową rolę w zainicjowaniu w biurze w Indianapolis oraz w całej firmie Aliign, LLC, firmy stowarzyszonej świadczącej usługi biznesowe oraz rozwiązania w zakresie przetwarzania płac.

###

B.J. Hoffman, CPA , partner w biurze Citrin Cooperman w Filadelfii, został wybrany do zarządu Legacy Youth Tennis and Education, organizacji non-profit, która służy upośledzonej młodzieży w Filadelfii.

Dawniej znany jako Arthur Ashe Youth Tennis and Education, ośrodek Legacy Youth Tennis and Education znajduje się w północno-zachodniej części Filadelfii, w dzielnicy East Falls. Organizacja oferuje programy edukacyjne i pozytywne możliwości dla ponad 4500 dzieci każdego roku, zwłaszcza tych z rodzin, które nie mają wystarczających środków finansowych.

Grupa wykorzystuje wysokiej jakości instruktaż tenisowy, prowadzony przez doświadczonych instruktorów, aby motywować młodych ludzi do odnoszenia sukcesów w życiu. Programy te uczą satysfakcjonujących lekcji i pomagają dzieciom budować pewność siebie, tworząc ramy osobistej dyscypliny, które przygotowują młodych ludzi do stania się aktywnymi, odpowiedzialnymi obywatelami.

W Citrin Cooperman firma Hoffman współpracuje z klientami z różnych branż, w szczególności z profesjonalnymi firmami usługowymi i przemysłem kadrowym. Jest członkiem American Institute of Certified Public Accountants, Pennsylvania Institute of Certified Public Accountants oraz Association of Certified Fraud Examiners.

Hoffman jest absolwentem magna cum laude w Lehigh University’s School of Business and Economics. Jest członkiem zarządu Mid-Atlantic Staffing Association, a w przeszłości prezesem Make-A-Wish Foundation of Philadelphia and Southeastern Pennsylvania, a w przeszłości wiceprzewodniczącym JEVS Human Service.

###

The Certified Public Accountants Society Executives Association (CPA/SEA) z przyjemnością ogłasza swoją kadrę kierowniczą i Zarząd na rok obrotowy 2013-2014. Członkowie Zarządu i Rady Dyrektorów zostali wybrani w dniu 20 października na dorocznym spotkaniu biznesowym CPA/SEA w Los Angeles w Kalifornii.

Oficerowie włączają:

Loretta Doon, CPA, z California Society of CPAs, jest nowym prezesem zarządu Stephanie Peters, CAE, z Virginia Society of CPAs, będzie służyć jako wiceprezes

James (Jim) T. O’Hallaron, CAE, z Missouri Society of CPAs, jest sekretarzem/skarbnikiem

.

Erin H. Pate, CAE, ze Stowarzyszenia CPA w Karolinie Południowej, jest bezpośrednio poległym przewodniczącym

.

W skład zarządu wchodzą również członkowie zarządu:

Joanne S. Barry, CAE, z New York State Society of CPAs

Michael D. Colgan, CAE, z Pennsylvania Institute of CPAs

Ronald A Gitz, CPA, CGMA, z Towarzystwa CPA w Luizjanie

Penny Gold, CAE, z Kentucky Society of CPAs

Mary MacBain, CPA, CITP, CGMA, z Kansas Society of CPAs

Boyd Search, CAE, z Georgia Society of CPAs

Utworzona ponad czterdzieści lat temu organizacja CPA/SEA składa się z dyrektorów generalnych/dyrektorów wykonawczych wszystkich stanów stowarzyszenia CPA na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Dzięki swoim czterem strategicznym i operacyjnym wartościom: przywództwu, uczciwości, współpracy i eksploracji, CPA/SEA umożliwia swoim członkom wybór świadomych kierunków działania w kwestiach zawodowych mających wpływ na CPA. Strategiczny plan i proces planowania CPA/SEA zapewnia kierownictwo organizacyjne i pomaga członkom CPA/SEA przygotować się na przyszłość.

###

Councilor, Buchanan & Mitchell, P.C. (CBM) , wiodąca firma CPA z siedzibą w Maryland, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa biznesowego, ma przyjemność poinformować o przeprojektowaniu i uruchomieniu swojej nowej strony internetowej.

Podzielona na kluczowe sekcje – O, Ludzie, Usługi, Branże, Zasoby, Kariera i Kontakt – strona oferuje bogactwo treści. Odwiedzający mogą zapoznać się z dziewięćdziesięcioletnią historią firmy, jej obecnym przywództwem, usługami CPA i doradztwem biznesowym oraz możliwościami kariery. Mogą również uzyskać dostęp do rozbudowanej sekcji Resources, która jest solidnie wyposażona w narzędzia i materiały referencyjne, w tym różnorodne kalkulatory finansowe, internetowy przewodnik podatkowy oraz nową bibliotekę e-newsletterów.

Nowa strona zawiera wiele informacji i zasobów z poprzedniej strony, ale zawiera również kluczowe ulepszenia, takie jak:

  • Czysty, świeży, nowy wygląd z żywymi zdjęciami i przyciągającą wzrok grafiką
  • Usprawniona nawigacja
  • Czuła konstrukcja, która umożliwia odwiedzającym oglądanie strony z telefonu komórkowego, iPada lub tabletu, laptopa i komputera stacjonarnego
  • .

  • Bardziej przyjazny interfejs użytkownika
  • Kalendarz imprez zawierający terminy podatkowe, imprezy firmowe i święta federalne
  • Dostęp do Portalu Klienta CBM
  • Możliwość wyszukiwania
  • Szerokie udostępnianie społecznościowe za pomocą wbudowanych łączy społecznościowych

###

Gettry Marcus CPA, P.C. , ogłosił, że partner Robin Rokuson został wybrany jako jeden z Long Island Business News ‘ Top 50 Most Influential Women in Business. Ta nagroda jest wyrazem uznania dla najlepszych profesjonalistek Long Island w biznesie, edukacji, rządzie i dziedzinach nie nastawionych na zysk za ich aktywność biznesową, mentoring i zaangażowanie społeczne.

Rokuson został przedstawiony podczas wieczornej uroczystości wręczenia nagród w czwartek, 17 października, w Crest Hollow Country Club w Woodbury, Nowy Jork.

W swojej pracy w firmie Rokuson, CPA, TEP, jest wspólnikiem działu podatkowego w Gettry Marcus. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w świadczeniu usług podatkowych i księgowych dla firm z różnych branż. Świadczy również usługi powiernicze, majątkowe, upominkowe i planowania podatkowego dla osób o wysokiej wartości. Pracuje w sprawach sporów podatkowych i reprezentowała firmy ubezpieczeniowe i inne firmy CPA.

###

Haynie & Company CPAs , wiodąca regionalna firma księgowa z siedzibą w Salt Lake City, Utah, ma przyjemność ogłosić niedawne nabycie A.J. Robbins, PC , firmy księgowej z siedzibą w Denver, Colorado-, z dniem 1 października.

Partnerzy i pracownicy A.J. Robbins wnoszą ze sobą prawie trzydziestoletnie doświadczenie w dziedzinie usług księgowych i audytorskich, a także szereg specjalistycznych obszarów, w tym papiery wartościowe SEC oraz fuzje i przejęcia, wsparcie w postępowaniach sądowych, wycenę przedsiębiorstw, planowanie nieruchomości, usługi finansowe związane z opieką nad osobami starszymi oraz doradztwo i usługi doradcze dla przedsiębiorstw. Ten pakiet usług doskonale współgra z praktykami Haynie & Company w zakresie audytu i asekuracji, księgowości małych przedsiębiorstw, usług podatkowych, segregacji kosztów, planowania finansowego, świadczeń pracowniczych, peer review oraz usług doradczych i biznesowych.

Dwaj partnerzy A.J. Robbins, A.J. Robbins, CPA oraz Richard Fleischman, CPA , dołączyli do Haynie & Company. Oni i ich pracownicy znajdują się teraz w Littleton w Kolorado, w biurze Haynie & Company.

###

The Illinois CPA Society uhonorowało cztery swoje członkinie dziewiątą doroczną prestiżową nagrodą Women to Watch, w uznaniu ich znaczącego wkładu w zawód księgowego, ich organizacje i rozwój kobiet jako liderów.

W piątek, 15 listopada, w Illinois CPA Society’s Women’s Leadership Breakfast zostaną uhonorowane przez laureatki nagrody, które wezmą również udział w dyskusji panelowej na temat godzenia pracy i życia poza biurem, nadzorowania wielu pokoleń i wspierania awansu kobiet w zawodzie księgowego. Aby zakupić bilety na Women’s Leadership Breakfast odwiedź www.icpas.org. Wśród laureatów nagrody Women to Watch 2013 znajdują się następujące profesjonalistki:

Kategoria doświadczonego przywódcy

Dawn Eber, CPA , jest dyrektorem zarządzającym w firmie PricewaterhouseCooper’s (PwC) w praktyce ubezpieczania ryzyka. Koncentruje się na audycie wewnętrznym i zgodności w kilku branżach. Jako szefowa serii okrągłego stołu dyrektorów generalnych ds. audytu w firmie, zapewnia ona dyrektorom generalnym ds. audytu możliwość współpracy w zakresie pojawiających się i najważniejszych kwestii. W dalszym ciągu wnosi znaczący wkład w rozwój swojej społeczności poprzez swoje zaangażowanie w Feed My Starving Children (FMSC), w tym jako przewodnicząca Rady Chicago oraz jako członek Rady Dyrektorów od 2007 roku. Od 2006 roku brała udział w inicjatywach zmierzających do otwarcia wszystkich trzech zakładów FMSC. Eber jest również członkiem ICPAS, AICPA i IIA.

Charlotte Montgomery, CPA , jest dyrektorem Resource Allocation for the Illinois State Museum. Jest aktywna w kilku organizacjach, w tym Illinois CPA Society, gdzie służyła w Radzie Dyrektorów, a obecnie jest wiceprzewodniczącą ICPAS Central Chapter; AICPA, gdzie służyła jako członek Government Performance and Accountability Committee AICPA; Illinois Association of Museum, gdzie służy w Radzie Dyrektorów; oraz American Alliance of Museums, gdzie jest prezesem wybranym do Rady Dyrektorów Leadership and Management Network oraz członkiem National Program Committee. Oddaje się również swojej społeczności poprzez swoje zaangażowanie jako członek zarządu wielu organizacji non-profit.

Wschodzący lider kategorii

Melissa Bennis, CPA , jest dyrektorem w Davis & Hosfield Consulting LLC. Reprezentuje ona pierwszy organiczny awans wewnątrz organizacji na to stanowisko. Bennis świadczy usługi eksperckie i doradcze związane z odszkodowaniami dla klientów korporacyjnych i ich doradców, a wcześniej pełniła funkcję dyrektora firmy w zakresie rekrutacji i pomagała rozwijać proces rekrutacji. Była również publikowana w biuletynie «The Woman Advocate» wydawanym przez American Bar Association oraz jest członkiem AICPA, ILCPAS, ABA i LES. Bennis była długoletnim członkiem Junior League of Chicago, organizacji na rzecz kobiet promującej wolontariat poprzez skuteczne działania i przywództwo. Lubi także pełnić rolę współkierowniczki skautów oraz doradcy i fundraisera Fundacji Angel Baby.

Meredith Vogel, CPA , jest dyrektorem zarządzającym w Grant Thornton LLP. Jej rola jest dla firmy nowa, ponieważ jako pierwsza osiągnęła ten poziom w praktyce w Chicago. Pracowała również jako profesjonalny partner wyznaczający standardy oraz lokalny i krajowy twórca materiałów szkoleniowych. Vogel otrzymała stypendium dla pracowników w niepełnym wymiarze godzin w Fundacji Rachunkowości Finansowej i Radzie Standardów Rachunkowości Finansowej i pracowała jako główny pracownik w zespole Blue Ribbon związanym z prywatnymi standardami rachunkowości firmy. Pełni funkcję członka zarządu i skarbnika Kliniki Prawnej ds. Przemocy Domowej oraz skarbnika zarządu Treetown Cooperative School. Wcześniej zasiadała w Executive Leadership Council of the American Heart Association Heart Ball.

Nagrody «Women to Watch» są wspólnym partnerstwem pomiędzy Illinois CPA Society’s Women’s Executive Committee i American Institute of Certified Public Accountants Women’s Initiatives Executive Committee w celu wyróżnienia i uczczenia kobiet, które promowały środowisko pracy dające możliwości udanej integracji ich życia osobistego i zawodowego oraz awansu kobiet na stanowiska kierownicze.

###

KPMG LLP , amerykańska firma audytowa, podatkowa i doradcza, ogłosiła, że nazywa się Gerald (Jerry) Carlson jako partner zarządzający dla Washington Metropolitan Area, który obejmuje 2000 specjalistów w biurach KPMG w Waszyngtonie i Tysons Corner w Wirginii.

Na nowym stanowisku, Carlson, który od 2008 r. kieruje biurem KPMG w St. Louis, będzie odpowiedzialny za strategiczne ukierunkowanie i rozwój biur terenowych. Nową funkcję obejmie 1 grudnia, zastępując Candace H. Duncan , która przejdzie na emeryturę po trzydziestu pięciu latach pracy w KPMG.

Carlson kierował biurem w St. Louis przez lata wyjątkowego rozwoju i współpracował zarówno z klientami prywatnymi, jak i publicznymi w wielu branżach, służąc zarówno jako główny partner audytu, jak i account executive dla firmy z wieloma firmami z listy Fortune 1,000. Ma duże doświadczenie w pracy z klientami z branży telekomunikacyjnej i technologicznej, a także z firmami produkcyjnymi i z branży dóbr konsumpcyjnych.

Duncan służył KPMG jako partner zarządzający obszarem Metra Waszyngtońskiego od 2009 roku i był pierwszą kobietą, która kierowała tym biurem. Pod jej kierownictwem biura Waszyngtońskiego Metra były jednymi z najszybciej rozwijających się w kraju. Pracowała również na wielu kluczowych stanowiskach kierowniczych, w tym w Radzie Dyrektorów i Komitecie Operacyjnym.

Zarówno Duncan, jak i Carlson poświęciły dużo czasu na pomoc organizacjom non-profit oraz wiodącym partnerom i pracownikom KPMG w oddawaniu pieniędzy społeczności.

###

Pełniący obowiązki komisarza IRS Danny Werfel ogłosił, że Peggy Sherry , najwyższy urzędnik w Departamencie Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA (DHS), został mianowany kolejnym zastępcą komisarza IRS ds. wsparcia operacyjnego.

Sherry, która rozpoczyna pracę na nowym stanowisku 4 listopada, zastąpi zastępcę komisarza ds. wsparcia operacyjnego Beth Tucker, która przeszła na emeryturę w IRS pod koniec września.

Jako Zastępca Komisarza ds. Wsparcia Operacyjnego, Sherry będzie kierowała funkcjami IRS skoncentrowanymi na wsparciu, które obejmują około 11 500 pracowników i obejmują: Dyrektora Finansowego, Biuro ds. Kapitału Ludzkiego, Technologię Informacyjną, Prywatność, Łączność z Rządem i Ujawnianie Informacji, które nadzorują ochronę wrażliwych informacji o podatnikach, oraz Wspólne Usługi Agencji, które obejmują zamówienia, nieruchomości, bezpieczeństwo fizyczne i pomoc pracownikom.

Sherry pełni funkcję Dyrektora Finansowego w DHS od kwietnia 2012 roku, a od 2008 do 2012 roku pełniła funkcję Dyrektora Finansowego i zastępcy Dyrektora Finansowego w DHS. Wcześniej pełniła funkcję zastępcy dyrektora finansowego i nadzorcy raportów finansowych w Amerykańskim Muzeum Pamięci o Holokauście oraz asystenta dyrektora w Biurze Odpowiedzialności Rządu Stanów Zjednoczonych.

Zastępca komisarza IRS ds. wsparcia operacyjnego jest zawodowym pracownikiem służby cywilnej. Stanowisko to, wraz z Zastępcą Komisarza ds. Służb i Egzekwowania Prawa, jest jednym z dwóch najwyższych stanowisk w IRS w ramach Komisarza IRS.

###

Maharishi University of Management (MUM) kandydat na doktora Ye Shi (Linlin) został wyróżniony doroczną nagrodą Instytutu Lean Enterprise 2013 za doskonałość w zakresie Lean Accounting Student Award podczas ich Szczytu Lean Accounting w tym miesiącu w Orlando na Florydzie. Lean Enterprise Institute (LEI) jest stowarzyszeniem edukacyjnym typu non-profit, które uznaje studentów, którzy aktywnie zaangażowali się w badania, edukację i rozwój Lean Accounting i rachunkowości Lean.

Dr Andrew Bargerstock, CPA, dyrektor programów MBA mamy, nominował Linlina do tej nagrody na podstawie jej osiągnięć w dziedzinie szczupłej księgowości. Nagroda ta stanowi kontynuację wzorca uznania dla MAMY z LEI. Dr Bargerstock otrzymał tytuł Profesora Roku Lean Accounting w 2009 roku, a Manjunath Rao został wybrany na Studenta Roku Lean Accounting w 2011 roku za pracę doktorską.

Linlin ukończył zarówno studia MBA z zakresu rachunkowości (2011), jak i studia podyplomowe z zakresu Lean Accounting (2012) na MUM. We wrześniu 2013 r. rozpoczęła drugi rok nauczania trzech z dwuatestowanych kursów w ramach programu Lean Accounting Certificate.

We współpracy z dr Bargerstockiem firma Linlin opracowała studia przypadków w celu zilustrowania, w jaki sposób można wdrożyć metodologię kaizen, aby poprawić przetwarzanie zobowiązań. Linlin obecnie bierze udział w kursie doktoranckim w MUM i spodziewa się rozpocząć pracę doktorską w przyszłym roku.

Nagrodą dla Linlin była bezpłatna rejestracja na Szczycie i 500 dolarów na jej koszty podróży.

###

Nexia International , pierwsza dziesiątka niezależnych firm księgowych i doradczych, rozszerzyła swoją obecność na Bliskim Wschodzie o dwie nowe firmy członkowskie w Egipcie i Arabii Saudyjskiej.

Firma egipska, Middle East for Consultation , działa z Kairu, zatrudniając osiemdziesięciu profesjonalnych pracowników i czterech partnerów. Zapewnia usługi w zakresie audytu, podatków, doradztwa, księgowości kryminalistycznej, outsourcingu i szkoleń dla szerokiego spektrum sektorów, w tym produkcji, bankowości, ubezpieczeń, gościnności i ropy naftowej i gazu.

Nowy członek Nexia International w Arabii Saudyjskiej, Al Tala CPA , ma biura w Rijadzie i Jeddah. Zatrudniając dwudziestu siedmiu pracowników, firma oferuje usługi audytorskie i atestacyjne, usługi podatkowe i zakat, outsourcing, zarządzanie ryzykiem i doradztwo biznesowe w wielu sektorach.

###

Sanders Thaler Viola & Katz, LLP ogłosił, że Robert Mauro dołączył do firmy jako jej nowy dyrektor ds. audytu. Na swoim nowym stanowisku Mauro będzie zarządzał rachunkami finansowymi klientów w różnych branżach i zawodach.

Przed dołączeniem do firmy Mauro przez trzynaście lat był dyrektorem ds. audytu w Berdon LLP w Jericho. W tym czasie doradzał klientom w organizacjach rynku nieruchomości, rządowych projektach mieszkaniowych, hurtowniach, agencjach reklamowych, organizacjach medycznych, hotelach, pośrednikach/dealerach i firmach inwestycyjnych. Ponadto, Mauro dzielił się swoją wiedzą poprzez wewnętrzne programy szkoleniowe, takie jak konta należności, zarządzanie środkami pieniężnymi i kontrola zapasów. Często prezentuje również seminaria dotyczące sporządzania sprawozdań finansowych. Mauro ukończył magna cum laude na Uniwersytecie St. John’s University z tytułem licencjata w dziedzinie rachunkowości. W 1999 roku otrzymał licencję w zakresie certyfikowanej rachunkowości publicznej ze stanu Nowy Jork.

###

Sax Macy Fromm & Co., PC (SMF) , jedna z największych firm jednoosobowych zajmujących się księgowością i doradztwem biznesowym w obszarze trzech państw, została wymieniona wśród 200 najlepszych firm księgowych w kraju przez INSIDE Public Accounting (IPA) w swoim czwartym rocznym sprawozdaniu z rankingu. SMF awansowała o dwanaście pozycji w rankingach, z 145 w 2012 roku do 133 w 2013 roku, a także została wymieniona wśród 200 najszybciej rozwijających się firm.

W tegorocznym badaniu i analizie firm IPA wzięło udział ponad 500 firm. Stowarzyszenia firm CPA przyczyniły się również do zidentyfikowania potencjalnych kandydatów. W ostatnim roku podatkowym, 200 firm IPA liczyło od 14 do 30 milionów dolarów, zatrudniając od 60 do 200 pracowników. Jako grupa, zatrudniają one ponad 11.000 pracowników w 300 biurach i generują 2 miliardy dolarów przychodów.

SMF z siedzibą w Clifton, New Jersey, oferuje najlepsze w swojej klasie usługi w zakresie księgowości, audytu i podatków. Firma, założona w 1956 roku, posiada również dobrze prosperujące praktyki w zakresie zarządzania majątkiem i doradztwa. Dodatkowe branże specjalizacji to nieruchomości, budownictwo, opieka zdrowotna, produkcja i dystrybucja, usługi finansowe i profesjonalne usługi. Ranking Top 200 uzupełnia wybór firmy jako jednego z pięćdziesięciu najlepszych miejsc pracy w New Jersey.

###

Jeffery A. Acheson, QPFC, AIF , partner, Schneider Downs Wealth Management Advisors , był jednym ze stu elitarnych 401(k) doradców ds. planu w Stanach Zjednoczonych zaproszonych na pierwsze coroczne forum «Fly-in Forum» National Association of Plan Advisors (NAPA) DC, które odbyło się na Capitol Hill w dniach 17-18 września. Acheson słuchał i doradzał najlepszym liderom kongresu, w tym senatorowi Benowi Cardinowi (D-MD); przedstawicielowi Johnowi Kline’owi (R-MN), który jest przewodniczącym House Education and the Workforce Committee; przedstawicielowi Ann Wagner (R-MO); oraz Markowi Iwry’emu z Departamentu Skarbu USA na temat przyszłości branży oszczędności emerytalnych oraz tego, jak proponowane prawa i przepisy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo emerytalne amerykańskich pracowników.

NAPA DC Fly-in Forum jest imprezą pierwszego roku stworzoną jako okazja dla doradców ds. planu emerytalnego, aby przedyskutować ważne kwestie w społeczności, spotkać się z regulatorami i liderami kongresu oraz uczestniczyć w okrągłych stołach doradców w celu przeprowadzenia burzy mózgów na temat nowych pomysłów i rozwiązań. Wszyscy kandydaci do udziału w konferencji byli zobowiązani do spełnienia surowych wymogów.

Acheson pełni obecnie funkcję wiceprzewodniczącego rządowego komitetu doradczego NAPA, a w kwietniu 2014 roku zostanie przewodniczącym. Oprócz roli, jaką pełni w tym komitecie, Acheson jest również powszechnie uznawany w branży poprzez liczne wywiady i artykuły zamieszczane w krajowych publikacjach branżowych. Acheson jest aktywnym liderem w jednostce biznesowej Schneider Downs Wealth Management Advisors’s Retirement Plan Solutions, która specjalizuje się w projektowaniu planów, doradztwie powierniczym, doradztwie inwestycyjnym, edukacji pracowników i usługach administracyjnych dla szerokiego zakresu planów emerytalnych i świadczeń dla kadry kierowniczej.

###

WTAS z dumą informuje o dodaniu Mary Duffy jako dyrektor zarządzający w Krajowym Urzędzie Skarbowym firmy.

Duffy ma ponad siedemnastoletnią praktykę, a ostatnio pracowała z pracownikami Wspólnego Komitetu ds. Podatków (JCT), gdzie od 2011 r. pełniła funkcję księgowego podatkowego w zakresie przepisów prawa. Na tym stanowisku była jedną z dwóch księgowych w personelu JCT, bezstronnej komisji Kongresu Stanów Zjednoczonych odpowiedzialnej za pomoc członkom Kongresu i ich pracownikom we wszystkich aspektach procesu legislacyjnego dotyczącego podatków. Współpracując z JCT, Duffy pracowała z kluczowymi pracownikami podatkowymi Kongresu przy opracowywaniu i redagowaniu przepisów podatkowych, jak również różnych propozycji reform podatkowych.