Komunikaty firmowe: Tydzień 4 kwietnia 2011 r.

Poniżej znajduje się najnowszy zestaw wiadomości dla społeczności księgowych na tydzień 4 kwietnia 2011 roku.

Citrin Cooperman & Company, LLP , jedna z 30 najlepszych firm księgowych w Stanach Zjednoczonych, ogłosiła, że David Kells dołączył do nowojorskiego biura jako dyrektor operacyjny. Kells, mieszkaniec Wayne, NJ, ukończył Muhlenberg College z tytułem licencjata w dziedzinie zarządzania/finansowania biznesu. Ukończył również Executive Education Coursework w zakresie Leadership & Managing People na Uniwersytecie Columbia. Citrin Cooperman ogłosił również, że David Gannaway , MBA, CFE, CAMS, EA, dołączył jako dyrektor do grupy firm Valuation & Forensic Services. Gannaway, były agent specjalny w Wydziale Dochodzeń Kryminalnych IRS, jest specjalistą ds. dochodzeń w sprawach nadużyć finansowych, posiadającym doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu dochodzeń w sprawach o przestępstwa typu “white-collar”. Gannaway, mieszkaniec Westfield, NJ, ukończył Bristol College w Tennessee z tytułem licencjata w dziedzinie rachunkowości i uzyskał Executive MBA na Fordham University.

iShade.com , darmowa sieć internetowa dla zawodu księgowego, zatrudniła Lisę Benson na stanowisku dyrektora wykonawczego. Benson wnosi ponad 20 lat różnorodnego doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą i marketingu.

Lattimore Black Morgan & Cain, PC (LBMC), jedna z największych południowo-wschodnich firm księgowych i konsultingowych, dodała Shatita Daniels , CPC w swoim biurze w Brentwood (Nashville). Daniels, Certyfikowany Profesjonalny Coder, dołączył do zespołu służby zdrowia w firmie księgowej na stanowisku starszego konsultanta ds. kodowania.

Stowarzyszenie Maryland Association for Justice (MAJ) zorganizowało w piątek 1 kwietnia w Kolumbii seminarium MD zatytułowane “How the Judges Want You to Try Your Alimony Case”. Dwóch członków panelu było z firmy CPA z Weyrich, Cronin & Sorra, Chartered (WC&S). Wendy Jacobs , CPA/CFF, CVA, dyrektor działu usług kryminalistycznych i wyceny WC&S, oraz Jenna N. Lyon , CFE, starszy specjalista FVS z Działu Kryminalistyki i Usług Wyceny, byli ekspertami panelu wraz z 5 sędziami i dwoma adwokatami, którzy działali jako moderatorzy.