Komunikaty firmowe: Tydzień 4 marca 2012 r.

Cherry, Bekaert & Holland, L.L.P. (CB&H) , firma zajmująca się księgowością publiczną i doradztwem, ogłosiła, że International Fiscal Association (IFA), organizacja pozarządowa zajmująca się międzynarodowymi sprawami podatkowymi, dodała nowy rozdział regionalny we Wschodniej Karolinie Północnej z CB&H, LORD Corporation i PricewaterhouseCoopers, LLP, pełniącymi rolę sponsorów i członków założycieli. The IFA Triangle Chapter will serve Wake, Durham, Person, Chatham, and Orange counties as well as the metro area of Fayetteville and parts of Southern Virginia. Kapituła planuje zaplanować i ogłosić spotkania na wiosnę 2012 roku, w tym seminaria, dyskusje panelowe i programy szkoleniowe mające na celu badanie i rozwój międzynarodowego i porównawczego prawa podatkowego oraz finansowych i ekonomicznych aspektów opodatkowania.

«W CB&H cieszymy się, że możemy stworzyć forum dla firm działających globalnie, na którym będą mogły wymieniać się pomysłami dotyczącymi zarządzania ryzykiem związanym z rynkami globalnymi, uczyć się najlepszych praktyk i mieć dostęp do ogromnych zasobów IFA», powiedział Greg Bryant, międzynarodowy partner podatkowy. «Nowy rozdział IFA zapewni tak wiele wspaniałych możliwości współpracy dla firm o globalnym zasięgu w naszej społeczności».

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak zostać członkiem IFA USA lub lokalnego rozdziału Trójkąt, odwiedź http://www.ifausa.org lub skontaktuj się z Amandą Keefer pod adresem [email protected].

###

Chris Jones , księgowy z Jones & Associates, Inc., został uznany za Craig Chamber of Commerce 2012 Businessperson of the Year podczas corocznej kolacji State of the County. Mardi Anson, odchodzący prezes zarządu Izby Handlowej, wręczył nagrodę Jonesowi.

Podczas swojej prezentacji Anson poruszył wszystkie zarządy i stowarzyszenia, z którymi Jones była zaangażowana. «W ciągu kilku krótkich lat spędzonych w Craig, został opisany jako lider społeczności», powiedział Anson. «Ma pozytywną wizję naszej przyszłości, jest skromny, ma dużo energii i jest zachęcany przez wszystkie swoje pomysły.»

«Za każdym razem, gdy ludzie myślą wystarczająco wysoko, by dać ci nagrodę, jest ona bardzo wyjątkowa. Ale myślę, że jest to tylko odzwierciedlenie tego, co ta społeczność ceni», powiedział Jones.

Jones uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie ekonomii na Colorado College oraz tytuł magistra w dziedzinie rachunkowości na Regis University w Denver. Obecnie przygotowuje się do przystąpienia do egzaminu CPA.

###

Lattimore Black Morgan & Cain, PC (LBMC ) , dodał Mitchel Janocha w swoim biurze w Knoxville.

Janocha dołączył do firmy jako pracownik działu podatkowego. Zanim dołączył do LBMC, zajmował stanowisko pracownika w Alpern Rosenthal. Jest absolwentem Indiana University of Pennsylvania z tytułem licencjata w dziedzinie rachunkowości.

###

LBMC Strategic Staffing, LLC , członek rodziny firm Lattimore Black Morgan & Cain, PC Family of Companies, ogłosił rozpoczęcie swojego rocznego badania płac 2012 . .

Będzie to siódmy rok z rzędu, w którym przeprowadzone zostanie badanie, dostarczające informacji o wynagrodzeniach na stanowiskach księgowych, finansowych, kadrowych i administracyjnych. Dane zawarte w przewodniku pochodzą z odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie oraz z wiedzy rynkowej agencji rekrutacyjnej opartej na przeprowadzonych poszukiwaniach, rozmowach kwalifikacyjnych i odbytych stażach.

«Ciągle mamy prośby o nasz roczny przewodnik po wynagrodzeniach. Stał się on podstawą dla liderów firm, działów kadr i osób z naszej społeczności, które chcą otrzymywać dokładne i specyficzne geograficznie informacje o zarobkach», mówi Sherrie Whatton, Prezes LBMC Strategic Staffing. «Jest to jedyny tego rodzaju przewodnik w Tennessee. Ułatwiamy udział w ankiecie, a wyniki są skategoryzowane według rynku, dyscypliny, stanowisk i odpowiedzialności».

Osoby obecnie zatrudnione na stanowiskach księgowych, finansowych, kadrowych lub administracyjnych zapraszamy do udziału w ankiecie online na stronie http://www.lbmc.com/2012lbmcstrategicstaffingsalaryguidesurvey.

Uczestnicy zostaną automatycznie zarejestrowani w celu wygrania nagród, takich jak Nashville Symphony lub Predators bilety i karty upominkowe. Ankietę zamyka się w środę, 4 kwietnia; wyniki ankiety będą dostępne nie później niż 1 lipca.